Jump to content

Divi spēcīgi antivīrusi - uz vienas sistēmas


deff_ins
 Share

Recommended Posts

ntaas reizes bijis ka 1 antiviirus atros a otrs ne... kurus antiviirusus var uzzinstaleet reizee uz wiena windowsa xp bez gljukiem? shie itkaa savaa starpaa baig pleeshoties :/

taakaa biezhi gadaas viirusainas kastes tad prieksh pilnas paarlieciibas biezhi prasaas noskaneet ar 2 antiviirusiem...

idejas?

Link to comment
Share on other sites

Uzinstalē vienu. Noskenē. Atinstalē. Uzinstalē otru un atkal noskenē!

Vai arī skenē no cita datora saslēdzot tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

Nav vērts, vari labāk mēģināt ar kādu tiešsaistes antivīrusu...

Tas ir atkarīgs no katra antivīrusa atsevišķi, visticamāk, ka lielie antivīrusi savā starpā tomēr konfliktēs... Mēģini varbūt kādu AVG ar kādu no lielajiem :D:D

Link to comment
Share on other sites

Laiks, kas nepieciešams lai notestētu datoru ar diviem antivīrusiem un pēc tam pilnībā atblusotu ir tuvs tam, kas būtu nepieciešams, lai no normāla image uzinstalētu visu par jaunu! Ja runa ir par ofisa kastēm - tas ir pavisam viegli, ja par mājas datoru - piņķerīgi.

Par kādām kastēm tev tur ir runa? Un kāpēc viņām nepietiek ar vienu antivīrusu un ugunssienu?

Link to comment
Share on other sites

Guest ChRiss__

hmm... Tad juus sakaat, ka divus labaak nelikt... Nu nez, es jau neko nesak, bet es izmantoju divus(nu ja Firewall skaitaas antiviiruss)...

 

Labi kopaa straadaa Sygate Personal Firewall Pro + Mcafee... Man taa liekas, viirusi ilgi nav maniiti...

Link to comment
Share on other sites

Guest njaa
hmm... Tad juus sakaat, ka divus labaak nelikt... Nu nez, es jau neko nesak, bet es izmantoju divus(nu ja Firewall skaitaas antiviiruss)...

 

Labi kopaa straadaa Sygate Personal Firewall Pro + Mcafee... Man taa liekas, viirusi ilgi nav maniiti...

ja tu speetu kaut iztulkot vaardu firewall, tev nerastos maldiiga paarlieciiba

taa nav antiviirusu programma

dazji FW gan ir apvienoti ar kkaadu spy scaneri, dazji ir kombineeti ar aviru

kombineetie ir smagi un bremzees netu

piemeeram nortons

neraksti labaak dumiibas

Link to comment
Share on other sites

Guest ChRiss__

Nee, nu stulbs jau neesmu, ka nezinu ko tas noziimee... Vieniigi, nezinaaju vai vinjus pieskaita pie antiviirusiem... Hmm, a kapeec gan ne, vinsh jau nelaizh klaat viirusus... Taatad Antiviruss... :))

 

 

:))

Antivīruss ir tas, kas cīnās ar vīrusiem...

Link to comment
Share on other sites

idejas?

Antivīrusiem apzīmējums 'rezidents' nozīmē nepārtrauktu darbību - tāds antivīruss ir aktīvs un pārbauda visus failus, kas nu viņam norādīti. Nerezidents - tāds, kurš neuzrauga sistēmu, bet spēj tikai pārbaudīt prasītos failus.

 

Uzliec jebkuru antivīrusu pēc izvēles kā rezidento, pēc tam jebkurā daudzumā pārējos kādus nu vajag, bet nerezidentus. Sakaujas viņi tad, ja ir norādīts vairāk kā vienam nepārtraukti uzraudzīt sistēmu.

Panda, cik ir izmēģināta, grib ielīst kā galvenā, nemaz citus variantus nepiedāvājot.

Kādu laiku stāvēja 3 antivīrusi - DrWeb, Avast, AVG. Skanēju failus un folderus pēc vajadzības, primāro - DrWeb neatslēdzot. Tagad ir tikai AVG ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu reli, vienlaicigi ar citiem , laikam sadziivo tikai NOD32, citi, tochna sakausies. Vismaz man , vienreiz eksp, NOD32 un nortons sadzivoja, bet nortons+KAV... (nu izdevaas iekurbult sistemu , lai nonestu vienu, tikai saft rezhimaa)

Link to comment
Share on other sites

man jau nevajag lai tie antiviirusi abi rezidenteetu (atgaadina resident evil) vajag uz kastes 2 antivir kas skanee iespeejamos inficeetos cietnjus.

ofisaa kastes varen daudz un dazhaadas.... es shaas lielaakoties neuzturu, tik pie vajadziibas atdziivinu/paarinstaleeju. kad daboonu kasti tad cietni piesprauzhu pie citas lai izmediitu ljaundarus (parasti tie tur ir) mcaffee shad tad visu nezimedii. uz citas kastes ir NAV kas veel kauko atrod.

Link to comment
Share on other sites

Guest assassin

Vīrusi un trojāņi ir visur! Šodien novilku mIRC skriptu un dabūju kaudzi ar trojāņiem, kurus Nortons veikli likvidēja (cerams ka visus)! Bet tā jau ir paranoja, ja domā, ka kāds no naidniekiem noteikti nav atrasts!

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

labaak nemeegini salaist divus AV kopaa... bljin ku es ilgi mudijos lai novaaktu vienu no vinijiem! uz leena Celerona bij divi AV... nortons un AVpersonal (laikam) nju karoche bij 12-15 sekundes liidz PC nolokojaas un vsjo tikai pele kustaas- nekaadas reakcijas! makteni feini! nju karoche safemodaa ar baigo aatrumu diseibloju... bljin chakars bij...

Link to comment
Share on other sites

Šodien novilku mIRC skriptu un dabūju kaudzi ar trojāņiem, kurus Nortons veikli likvidēja (cerams ka visus)!

Norton ir ļoooti paranoidāls! Tavs aprakstītais gadijums varbūt nav īstais, bet bieži viņš izskalpē pavisam nevainīgas lietas! Ne reizi vien man ir nācies skaidrot Nortonam, ka tas vai cits key-gen manam datoram neko ļaunu nenodarīs! Tas pats ar dažām programmām!

Link to comment
Share on other sites

Antivirus program


A utility that searches a hard disk for viruses and removes any that are found. Most antivirus programs include an auto-update feature that enables the program to download profiles of new viruses so that it can check for the new viruses as soon as they are discovered.  

 

Firewall


(fīr´wâl) (n.) A system designed to prevent unauthorized access to or from a private network. Firewalls can be implemented in both hardware and software, or a combination of both. Firewalls are frequently used to prevent unauthorized Internet users from accessing private networks connected to the Internet, especially intranets. All messages entering or leaving the intranet pass through the firewall, which examines each message and blocks those that do not meet the specified security criteria. 

There are several types of firewall techniques: 



Packet filter: Looks at each packet entering or leaving the network and accepts or rejects it based on user-defined rules. Packet filtering is fairly effective and transparent to users, but it is difficult to configure. In addition, it is susceptible to IP spoofing. 

Application gateway: Applies security mechanisms to specific applications, such as FTP and Telnet servers. This is very effective, but can impose a performance degradation. 

Circuit-level gateway: Applies security mechanisms when a TCP or UDP connection is established. Once the connection has been made, packets can flow between the hosts without further checking. 

Proxy server: Intercepts all messages entering and leaving the network. The proxy server effectively hides the true network addresses. 

In practice, many firewalls use two or more of these techniques in concert. 



A firewall is considered a first line of defense in protecting private information. For greater security, data can be encrypted.

 

Es domaaju, ka nav veerts likt 2us antivirusus uz vienas sisteemas... sliktaakaa gadiijumaa, kaa jau te mineeja... ir uz PC programma un var noskaneet veel ar kaadu online skaneri...

 

P.S. Manupraat augstaak apraxtiitajaas definiicijaas ir izskaidrots kas ir kas :D un firewall nav antivirus :D

Link to comment
Share on other sites

Viens no variantiem, kā uzlikt uz datora vēl vienu antivīrusu rezervei: tūlīt pēc tā instalācijas servisos viņa startēšanos uzlikt uz 'Manual'. Laiku pa laikam palaist datubāzes atjaunošanu.

Pie vajadzības palaist pašu programmu vai arī ar peles labo klikšķi norādīt ko nu pārbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

Bija gadiijums, kad tika uzinstaleeti Nortons (suuc) un Mcafee (arii suuc) un viens otru par viirusiem uzskatiija :)

Link to comment
Share on other sites

Guest burnz

Atceros,kad man staaveeja virsuu McaFee un uzmetu virsuu kasperskiju...

 

0,johaidiii kaa PC iebremzeeja :twisted: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest assassin

Norton ir ļoooti paranoidāls! Tavs aprakstītais gadijums varbūt nav īstais, bet bieži viņš izskalpē pavisam nevainīgas lietas! Ne reizi vien man ir nācies skaidrot Nortonam, ka tas vai cits key-gen manam datoram neko ļaunu nenodarīs! Tas pats ar dažām programmām!

 

Kā sacīt jāsaka, nav dūmu bez uguns!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...