Jump to content

[PieGdiena] Iesakat trubu!


martinno
 Share

Recommended Posts

Karo4e apnicis man ir tas aifons un gribu kaut ko pamainīt Vēl jo vairāk paspēlējoties ar iOS7 betu sapratu ka būs daudz sūdīgāk nekā ir patreiz Esmu gatavs izskatīt dajebko cenā līdz kādiem 400Ls Ķīniešus gan nepiedāvāt un lēto galu arī negribu redzēt

Prasības negribu lāpstu maksimums kāds 4.5 collas būtu labs displejs un pieņemama kamera

Ir prātā pāris modeļi bet tos es jums neatklāšu lai būtu interesantāk

 

Jauku piektdienu!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Apsveru kā variantu, bet Tad labāk pagaidīšu 925 - alumīnija korpuss...

BET - biedē WP8... baigi biedē...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nē, baigā lāpsta... es Nexus 4 biju ielicis kabatā - tā bija robeža.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau ņem to pašu Nexus 4! Drīz būz Galaxy S4 Mini. Mazāks par S4, nedaudz vājāks, bet ar visām tām pašām funkcijām!

Link to comment
Share on other sites

labiitis

nu mazāki jau viņi nepaliks. zem nexus izmēra jau nekas sakarīgs nav. HTC un S4 mini, bet tiem atkal iekšas apgraizītas, lai piķi varētu šņaukt.

 

Drīz jau būs jauna nokia ar itkā 41mp. 

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

martinno

S4 mini liekas, ka neuzrunās ne izskata, ne cenas ziņā.

 

Atkodāt - patreiz kā lielākais konkurents ir Nexus 4 - cena laba, izskats ok, iekšas tīras un līdz ar to liekas ļoti pieņemams.

Link to comment
Share on other sites

Bet kā tikko lasīju Boot.lv rakstā, tad drīz būs jauns Nexus modelis.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Bija kā versija, bet atmetu dēļ sliktās kameras - nu vismaz paskatoties review, tās bildes ir nekādas...



 

 

Drīz jau būs jauna nokia ar itkā 41mp. 

Lumia tjipa 1000, bet nu tur jau kā minēju ir OS problēma...

 

 

 

Bet kā tikko lasīju Boot.lv rakstā, tad drīz būs jauns Nexus modelis.

5 collas, kosmosa cena... hvz... 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kur tu to lasīji? Cik tad tev tos piseļus vajag ? Cik es spaidīju, kamera likās laba. Aizej uz kādu vietējo kantori un oats paskaties.

Link to comment
Share on other sites

martinno

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5313&idPhone2=4212&idPhone3=5048

 

Salīdzinājums ar iP4s un Nexus - neredzu jēgu ne kaipeiku vairāk maksāt par One kā par Nexus 4.



Bet ok, būs jāpaskatās dzīvē - man kolēģis One paņēma... Pirmais iespaids, ja godīgi, bija diezgan nekāds - likās, ka pie mazākā sitiena sašķīdīs.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Velk, viss ok, bet gribās kaut ko pamainīt... Ņemot vērā to, kāds ir 5ais aifons, tad uz 5s neskatīšos, jo man tas telefons korpusa dēļ īsti neiet pie sirds... Līdz ar to nekas cits neatliek, kā kāpt prom no ābola.

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ

1) Kur tu izlasīji, ka nakāmā Nexus cena būs kosmosā? Boot.lv rakstā rakstīts, ka būs tāda pati cena, kā Nexus 4. Vispār, parasti Nexus ir lētāki par pārējiem tā laika flagmaņiem. bet ir tik pat labi.

2)Kāds dīvains apskats tev gadījies ar HTC One, jo šim esot ļoti labi kamera, visur viņu slavē. Cik esmu redzējis bildes un video, tad kamera ir laba. Tas nekas, ka ir 4Mpix. Viņam tas sensors esot lielāks, un vairāk gaismas tāpēc tā kamer iegūst. Tumsa noteikti būs labākas bildes. Gaismā arī ir labas.

3)HTC One ir diezgan izturīgs dēļ sava alumīnija korpusa, tikai priekšējās skaļruņu restītes krīt nost.

Pirmais video, ko ieraudzīju ar HTC One drop test:

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

Ir prātā pāris modeļi bet tos es jums neatklāšu lai būtu interesantāk
Neko dumjāku sen nebiju lasījis, varēji uzrakstīt, ka zini kādu gribi, un pārējiem jāuzmin. Ieteikšu salīmēt kopā 5x 5110 un apakšā pielīmēt digitālo, un lai iekļautos 400ls pērc maksimāli dārgāku fočīgo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

400ls var iepirkt daguja visādas krāsainas nokias un katru dienu skraidīt ar citu trubu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

labiitis

 

 

Velk, viss ok, bet gribās kaut ko pamainīt... Ņemot vērā to, kāds ir 5ais aifons, tad uz 5s neskatīšos, jo man tas telefons korpusa dēļ īsti neiet pie sirds... Līdz ar to nekas cits neatliek, kā kāpt prom no ābola.

vēl jau var padomāt par s4. ok aizmugure ir no pretīga plastmasas, bet var nopirkt vāciņu kāds patiks. Var padomāt pat par s4 ar stock android, lai vēmiens nenāk ieslēdzot ar to samsung skinu. S4 ir diezgan ok rokā, izmērs nemaz tik traki nav lielāks un plāns, tikai tā plastmasas aizmugure.

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ

 

Man ar bija pārsvarā bija iphone un lumia. Pat nesen biju paņēmis 4s iphone, bet sapratu, ka nav tas vairs un  kā pārsēdos uz android, tā negribu vairs neko citu un nesaprotu kur biju agrāk.

 

Man kā Symbian fanātam Android ļoti iet pie sirds.

 

win8 mazliet pietrūkst lai būtu ok lietojams. Ios7 cenšas pavilkt līdzi android līmenim, taču nav un nebūs tas.

 

 

 

Es tā stipri pamainīju. Ja lielākoties lietoju tālruņus ar  3,5" un 3,7" lieliem ekrāniem, tad tagad man ir 5,5". :D

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

sald.ice

Labāk noīrē veceni, cik saprotu tev tādas nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...