Jump to content

Vēlos datoru spēlēm. Bet kādu?


believe
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kā jau nospriedāt pēc virsraksta, meklēju datoru spēlēm. Nevajadzētu nekādu ūber kruto, bet stacionāro, tādu, lai varētu pavilkt šīs spēles: (pasvītrotās obligāti)

Counter strike:GO

Amnesia

Dota 2

League of Legends

GTA 4

SAMP (GTA:SA Multiplayer)

Minecraft 1.6.1/1.5.1

Cube World

Vēlams Battlefield un Call of Duty.

Derētu līdz 350 latiem.

Esmu noskatijis šo vai šo un šo

Ko jūs man ieteiktu?

EDIT: Daudz no datoriem nesajēdzu

EDIT2: Šāds portatīvais arī iekrita acīs! 

https://www.ekoshop.lv/veikals/Datori/Portativie-datori/HP-Pavilion-Sleekbook-14-B001SA-i3-3217U-4GB-500GB-W8-C1W52EAABU

Labots - believe
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    13

  • Inspektors Caps

    10

  • o MK_

    6

  • IronMan

    34

IronMan
Ko jūs man ieteiktu?

Ieteiktu banāli nepropogandēt noteiktu kantori, šajā gadījumā m79.

 

 

 

Vēlams Battlefield un Call of Duty.

Kā var salīdzināt Pirkstu ar p..., vismaz grafiski un tehnoiskajās PC prasībās

 

Var jau būt uzmetēji, bet nu ne°jau tik traki, ka 300Ls vērtā datorā VGA pa 50Ls,LOL

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

IronMan

 

 

un arii paareejaa sisteema OK

 

VGA garām, priekš mūsdienu spēlēm GTX650Ti ir par švaku.

 

Tad jau labāk i5-3570k ~140Ls un GTX650Ti ~78Ls vietā ņemt Fx-6300 72Ls HD7870 ~139Ls

Link to comment
Share on other sites

Tavā budzētā ir monitors vai nav ?

 

Par to portatīvo aizmirsti, tam ir iebūvēta video kas neko daudz spēles nespej vilkt...un ja iespējams no portatīvajiem vajag izvairīties ja taisies nopietni kaut ko spēlēt ;)

Link to comment
Share on other sites

believe

 

 

Tavā budzētā ir monitors vai nav ?   Par to portatīvo aizmirsti, tam ir iebūvēta video kas neko daudz spēles nespej vilkt...un ja iespējams no portatīvajiem vajag izvairīties ja taisies nopietni kaut ko spēlēt

Ir monitors, diezgan labs!

Link to comment
Share on other sites

jarajara

es tādu pat ienaidniekam

 

neieteiktu. man sīkais sēž uz labāka , un raud, ka mēsls. pērc ko vari, un neraudi.

Link to comment
Share on other sites

IronMan
Es skatītos uz kaut ko tādu..

 

MB garām par 42Ls+, tas pat nav 970 čipsets, bet gan vecais AMD 760G (780L)/SB710.

 

Par ~43Ls ir  GA-970A-DS3P

http://blim.lv/index.php?route=product/product&path=61_82_86_114&product_id=9966

 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4591#ov

 

Korpus arī totāls mēsls, tad jau labāk ņemt kaut kādu lietotu par 5Ls, jeb turēt uz galda, bet nevis atdot ~12Ls par neko.

Ja pērk mēslu tad vismaz Cooler Master Elite 342

http://www.salidzini.lv/click.php?itemid=89185880&q=cooler+master+elite+342

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

nja... mātesplate ir vecā 760  :sorry: atvainojot par to.. :D

jā protams jāņem vismaz 970 

 

 

vi05fm.png

 

 

 

 

es tādu pat ienaidniekam neieteiktu. man sīkais sēž uz labāka , un raud, ka mēsls. pērc ko vari, un neraudi.

 

 

hmm kas tieši ir slikts tādā sistemā par 350 ls?  neskaitot māteplati protams :D

 

 

 

Korpus arī totāls mēsls, tad jau labāk ņemt kaut kādu lietotu par 5Ls, jeb turēt uz galda, bet nevis atdot ~12Ls par neko.

 

 

nu labāka kaste neielien budžetā, ja grib fx 6300 un HD 7870, pāris lati pietrūkst :D 

Labots - o MK_
Link to comment
Share on other sites

IronMan
jā protams jāņem vismaz 970

 

Bet loģiski, tikai ne to MSI kurai pat nav dzese uz barošanas ķēdes :(

116s040.jpg

 

 

nu labāka kaste neielien budžetā

Tad jau ss.lv paņemt standarta lietotu par 5Ls

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad jau ss.lv paņemt standarta lietotu par 5Ls

 

 tikai ss.lv arī līdz 5 ls nekā labāka nav :D 

2hhq3bd.png

Link to comment
Share on other sites

IronMan

 

 

tikai ss.lv arī līdz 5 ls nekā labāka nav

 

Negāja runa par labāku, bet tāda paša līmeņa, tikai par 5Ls

Link to comment
Share on other sites

ai nu labi... visi tur apstrāpēti un "izjāti"... bet saprotu ko tu mēģini pateikt.. 

 

autoram... 

 

ceram apmēram saproti kādu mēs tev iesakam :D

Link to comment
Share on other sites

IronMan
ai nu labi... visi tur apstrāpēti un "izjāti"

Ko tur tajā metāla lētucī var izjāt, galvenā funkcija start-restart, front usb/audio kabelīši

 

Vot tā īstiem vīriem PC izskatās :)

 

py6x2.jpg

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

believe

:D

 

Es varētu ņemt kādu ar i3 procesoru, un video karti, to pašu GTX650Ti, tikai galvenais, ka varu nomainīt procesoru ar laiku uz i5 un video karti uz HD7870.

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Bet loģiski, tikai ne to MSI kurai pat nav dzese uz barošanas ķēdes

Absolūtais nejēga, vai Tu vispār zini, kas ir lauktranzistors un kāda ir tā iekšējā pretestība atvērtā stāvoklī? Tur bildē ir 20 tranzistoru armija, kurai nekāda dzese ABSOLŪTI NAV VAJADZĪGA!

 

 

 

Vot tā īstiem vīriem PC izskatās

Tā izskatās idiotiem, kuriem trulā apsēstība ar spēlēm neļauj pat atlicināt naudu citām lietām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IronMan
kurai nekāda dzese ABSOLŪTI NAV VAJADZĪGA!

 

Apmēram zini kā ņamā CPU voltāžu intel un amd, kā tajos momentos uzvedas barošanas ķēde, it īpaši pēc OC

 

 

 

apsēstība ar spēlēm

Jūtu tev līdz  :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Jā, zinu, nejēga! Zinu, ka 20 tranzistoru armijai ir nospļauties par 100 un arī 200 W CPU! Strāvas, spriegumus un jaudas rēķināt māki? Nē, jo Tu esi nulle elektronikā, tikai tukši bāzt batonus ausīs māki!

 

Par ko Tu man tur savā trulumā jūti līdzi (nevis "līdz")? Par to, ka man nav tādas trulas apsēstības kā Tev?

Link to comment
Share on other sites

IronMan
nospļauties par 100 un arī 200 W CPU

Aha, tad jau pārējiem ražotājiem nekas cits neatliek kā uzbliest 20 PLIKUS tranzistorus, nevajadzēs ne masīvas dzeses ar ūdens dzeses iespējām utt...umņiks atradies, LOL :)

IMG_6470.jpg

 

 

 

 

Par to, ka man nav

Jā, tur nu es tev piekrītu, ka tev  nav pilns simtnieks mājā :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Aha, tad jau pārējiem ražotājiem nekas cits neatliek kā uzbliest 20 PLIKUS tranzistorus, nevajadzēs ne masīvas dzeses ar ūdens dzeses iespējām utt

Tieši tā, tikai tad mārketings nevarēs tās plates pārdot tādiem muļķiem kā Tev! Tu taču sajēdz, ka esi tikai truls pokemons, kurš tehnikā nejēdz ABSOLŪTI NEKO?

Link to comment
Share on other sites

IronMan

 

 

tad mārketings nevarēs tās plates pārdot

 

Tās ir tikai tavas subjektīvās domas, aizej uzprasi lai ome tev uztaisa zaptes maizi un nomierinies :)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Viss ir vienkārši - Tu, trulais pokemon, aizver savas žaunas un beidz cilvēkiem stāstīt absolūtas muļķības.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

AMD FX 8320
Cooler master 350 keis
500W barošanas bloks

GTX 660 (P.s. tagad nav jēgas nekādas uber videnes ņemt, 14. gadā iznāks Maxwell videokartes - ja tā saucās)
4GB/8GB ram
Western digital caviar blue 1TB
Asrock 970 pro3 R2.0 pamatne

Un tie iznāks kādi 350 Ls. 

Ja mazliet par daudz, tad var paņemt lētāku keisu un barošānas bloku paņemt kaut kādu prasto - tāpat visi tur...
 

Link to comment
Share on other sites

IronMan
Tu, trulais pokemon, aizver savas žaunas

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība

 

Var just, ka tev ir milzīgas problēmas dzīvē, kaut kāda trauma utt...varēji taču iet un savu žūlti izgāst kaut kur citur

 

 

 

AMD FX 8320

pietiks tev aR Fx-6300 un pa ietaupīto paņem HD7870

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Simsons2
Tak neķer kreņķi, viss būs tev čikiniekā Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība. Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība

Atvaino , piedod , bet Inspektoram šoreiz būs taisnība. Vismaz būt apvilcis pareizos mosfetus uz kuriem nav dzeses no cpu barošanas ķēdes.nevis tukši cirtis. Lietas būtību tas nemaina , pie neliela oc ar stock cooler , ir tur kāda dzese vai nav neko nemainīs.

 

 

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

IronMan
bet Inspektoram šoreiz būs taisnība

Loģiski ka nav taisnība, visi lētuči nāk pārsvarā bez dzese uz barošanas ķēdes.Liakam par cpu throttling nekas nav dzirdēts :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

IronMan, nosaukt Tevi par zivi ar žaunām nav nekāds ne nacionālais, ne cilvēces naids. Tas ir vienkārši Tava IQ novērtējums - kā zivij, kas vēl nav izlīdusi no ūdens un no mutes plātīšanas nav nekādas jēgas. Un, muļķi, Tev jau teica - ar to lauktranzistoru armiju impulsnieks var nobarot arī 200 W patērētāju, kas kaut visu laiku rītu tos 200 W, bez nekādas dzeses un problēmām. Tev dzīvē ir problēmas - Tev nepielec, ka mārketings Tevi drāž pēcpusē kā mazu ezi!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

IronMan
Tevi drāž pēcpusē

Skatos tev šī tēma ļoti iet pie sirds, žēl man tevis :)

 

Bet anyway, tas situāciju lētajām MB kurām uz barošanas ķēdes nav dzese  nemaina :)

 

Pat ASUS M5A99X EVO ar visām savām fāzēm un dzesi ir problēmas

http://www.overclockers.ru/lab/50215_4/Izuchenie_njuansov_razgona_processorov_AMD_Bulldozer.html

 

"ASUS M5A99X EVO не способна полностью раскрыть потенциал процессоров даже при их разгоне на воздушном охлаждении и при двухстороннем обдуве преобразователя питания материнской платы."

 

Domā taču vienreiz ar galvu :)

 

 

 

12_1_big.jpg

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tas maina visu otrādi - Tevi drāž pēcpusē, nozombējot Tevi, ka tur vajag radiatorus, bet īstenībā iemesls ir notirgot Tev alumīniju, kas maksā naudu. Pielec, vai IQ par zemu, trulīt?

 

P.S. Vienīgais, kas man liek justies nedaudz slikti, ir tas, ka tādi garīgi atpalikuši nespējnieki, kā Tu, tērē mūsu planētas Zeme visiem kopējos resursus!

Link to comment
Share on other sites

IronMan

 

 

bet īstenībā iemesls ir notirgot Tev alumīniju

"ASUS M5A99X EVO не способна полностью раскрыть потенциал процессоров даже при их разгоне на воздушном охлаждении и при двухстороннем обдуве преобразователя питания материнской платы."

 

 

Tas maina visu otrādi - ka mani drāž pēcpusē

Savas atklātības un dzīves stāstu paturi pie sevīm, žēl man tevi cilvēciņu :)

Link to comment
Share on other sites

xseoman

Pastāstīšu interesantu lietu...Pirms nedēļas arī meklēju palidzibu datora iegādē.Vienigais ko es dabuju ir diskusijas par to ,ka jāņem labāks utt. Nopirku athlon x4 750 k un hd 6680. Gandriz visi teica ,ka esmu iegrābies utt. Bet patiesibā varu jebkru gāmi pavilkt uz medium/max ar 40-80 fps. Tākā neiesaku boot forumā meklēt palīdzību ,jo te ir gandriz tikai prātā apdalīti cilvēki,kuri domā ,ka bez videokartes ,kura nemaksā 100 + Ls spēles nevarēs paspēlēt.

 

Boot forumā apgrozas tādi kadri ,kas pat Bilam Geitsam liks izskatīties pēc muļķa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IronMan
Bet patiesibā varu jebkru gāmi pavilkt uz medium/max ar 40-80 fps

 

Ok, nofilmē un iemet youtube, lai redz settingus kādiem tad īsti filmē un FPS stūri, pamēģini Metro 2033 utt.. .yikai ne tetri, cs 1.6 un COD

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

visām savām fāzēm

Fāžu daudzums un cpu barošana nav vienīgais kas ietekmē cpu oc.
"Стендовая материнская плата в лице ASUS M5A99X EVO не способна полностью раскрыть потенциал процессоров даже при их разгоне на воздушном охлаждении и при двухстороннем обдуве преобразователя питания материнской платы."
Tu saproti ka tā nav plates vaina? Paskaties uz temperatūrām tai pašā reviewā.


 
Link to comment
Share on other sites

xseoman

Kādam īpašās dienas laikam sākušās :D Baigi nervozs tas Iron man ....laikam krāns dzīve 2 cm un sēžot pie pc domā ,ka tas kļūs garāks.

p.s lai nu kā...autoram iesaku neklausīties tādos indivīdos kā Iron man.

Labots - xseoman
Link to comment
Share on other sites

IronMan
Baigi nervozs esmu

 

Tak neķer kreņķi :) Iemet sava PC veiktspēju youtube, padalies ar savas infas patiesumu

 

 

Tu saproti ka tā nav plates vaina?

Palasi cītīgāk :)

"ASUS M5A99X EVO не способна полностью раскрыть потенциал процессоров даже при их разгоне на воздушном охлаждении и при двухстороннем обдуве преобразователя питания материнской платы."

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

IronMan, Tev pielec, ka Tavas smadzenes ir zirņa lielumā? Jā, Tu esi nozombēts muļķis, kuru nozombēt varēja tieši tādēļ, ka IQ ir tik mazs, ka neko nespēj sajēgt! Met vēl kaut kādus idiotklokeru testus, kam ar CPU barošanu nav nekāda sakara. Garīgais kroplīti, kad Tev pieleks ka Tava krāna pulēšana ar augstiem FPS ir Tavas garīgās atpalicības rādītājs?

 

xseoman, prieks, ka kāds domā ar savu galvu un neļaujas masu trulumam. Piemēram, parastām vajadzībām mūsdienās pat Sempron ir labs divkodolu procesors, bet idiotiem tas nekad nepieleks...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

xseoman

Kāpēc man kaut kas būtu jāliek? :D Man pietiek ar to ,ka pats zinu uz ko mans dators ir spējigs. Un beidz citēt labotus tekstus.Nožēlojami. Var redzēt ,ka Tev ir kompleksi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...