Jump to content

formatēšana cietā diska un boot menu problēma


Dimors
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Vēlos uzlikt datoram BOSCH , windows embedded. Bet situācija tāda, kad ielieku disku ar windows embedded  cd-romā,  neparādās boot menu. Biosā mainīju priority. Kad ieliku citu disku, kurā uzzinstalēts Windows 7 , tad uzreiz parādās boot menu. 

Tad izdomāju noformatēt cieto disku un pa augšu uzlikt vienkārši windows embedded. Tad jau visticamāk aizies. 

Kā lai to izdarīt? izstāstiet lūdzu,kad noformatēšu cieto disku , tad windows embedded disks parādīsies kā boot menu? varēs uzlikt windows ? help

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

jā, tieši tā, problēma bija pati ar lejupielādēto .iso failu.  

gribēju pajautāt, kādu var lejupielādēt touch screen draiveri, priekš KTS 650? kur lai dabūtu tādam aparātam touch screen draiveri? mēģināju citus instalēt, nederēja ;( 

Link to comment
Share on other sites

 Kur dabūt ? Neticēsi, bet - ražotāja lapā. Protams, ierakstīt Googlē " bosch kts 650 touchscreen driver " ir pārāk grūti :mrgreen: .

Link to comment
Share on other sites

jā, labi gudrais.  ja tu to pašu ierakstītu , neko labu neatrastu. Ja varētu atrast, šeit neprasītu.. 

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

mhh. mēģināju to TSHARC, nesanāca nekas. Skatos, tur vairāku veidi tādi ir, bet kuru tieši vajag, nevari pateikt, ja saproti? 

Link to comment
Share on other sites

Muļķīgs jautājums – kāds bija iemesls vēlmei pārinstalēt šim datoram OS, un kas ar veco OS notika? Nevar taču būt, ka to datoru nokāva vīrusi. Pat, ja tam datoram ir interneta pieslēgums, kāda mārrutka pēc tas internets būt jāizmanto vīrusu vilkšanai un instalēšanai. A ja tam datoram nav interneta, tad vispār nav saprotams kāpēc vajadzēja pārinstalēt OS. Kas tad varēja sabojāties datoram ar pāris diagnostikas programmām – magnētiskās vētras iespaidā labā programma pārvērtās par kaitīgu programmu?
Protams, ja tas dators vairs nav paredzēts izmantot automašīnu diagnostikai, tad ar to var spēlēties un eksperimentēt līdz nelabumam. Bet, ja tas tomēr ir un būs auto diagnostikas dators, tad nezinu cik daudz ir jāizdzer, lai ienāktu prātā doma, tāpat vien pārinstalēt OS, strādājošam (vai tomēr nestrādājošs?), vairākus tūkstošus vērtam specializētam datoram.

Edited by Firza
Link to comment
Share on other sites

Vecais OS bija nestrādājošs.. nav vērts viņu turēt tur, tāpēc arī ņemos ar viņu.

p.s DONE, uzzinstalēju TSHARK, nokonfigurēju, viss aizgāja. Tagad var labot mašīnas ;) 

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...