Jump to content

Bilžu augšuplāde un galerija


Apelācijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man te ir nepieciešams mājaslapā, kas balstīta uz html, javascript (ir pieejams arī mysql un php) integrēt galeriju un nelielu panelīti(kurš pieejams tikai administrātoram) no kura var augšuplādēt(upload) bildes un tām pierakstīt apakšā mazu komentāru, kas savukārt parādās galerijas lapā zem bildes. Respektīvi mans jautājums ir - vai ir jums zināms kāds open-source veida risinājums, jo man nav pat ne mazākās jausmas ko googlēt svešvalodā.

Link to comment
Share on other sites

Apelācijs

Tātad kā dabūt galerijas skatu web lapā es esmu atradis un sapratis, kā to izdarīt, bet es domāju varbūt skripts/kods kas atļauj augšuplādēt bildes no remote servera nāk kopā ar šo galerijas skatu.

Link to comment
Share on other sites

Apelācijs

Liels paldies, pagaidām pēc apraksta spriežot precīzi tas kas man vajadzīgs, došu ziņu kad uzstādīšu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lai nav jātaisa jauns pavediens jautāju šeit. Ir uzstādīta web kamera, kas fiksē notiekošo objektā. Ir dabūts links uz kameru. Kameras linku iedeva tas, kurš uzstādīja. Viss tip top, bet nepieciešams iedabūt šo kameru iekš Wordpress platformas. Ar lapu taisīšanu esu uz Jūs, bet aptuveni visā orientējos. Kādi ieteikumi? Likt kādus pluginus?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...