Jump to content

Auto pastiprinātājs priekš 'Acoustic reference SM1000' skandām?


pirats977q
 Share

Recommended Posts

Saprotu ka šis ir pats debīlākais risinājums ko var izdomāt, bet ja citas iespējas nav, tad kādu 2 kanālu automašīnas pastūzi iepirkt līdz 90 latiem? vienkārši nav naudas sabim tādēļ izdomāju baganā iemest šādus DIVUS tower tipa spīkerus.

Specs:

Model- Acoustic Reference SM-1000

Sensitivity- 91 dB/W

Nominal impedance- 4...8 Ohms

Frequency response 30-20000 Hz

Power handling- 5-250 W

Crossover frequencies- 1200/5000 Hz

Digital ready

Pašlaik ir pieslēgtas uz 220v DENON DRA-455

Janu tas ir svarīgi, tad maģim ir tikai Subwoofer izeja.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nav saprotams man, priekš kam tev auto paztūzi vajag?  vai kaut kas neskan, vai kas ir pa vainu?

gribi tās tumbas autiņā bāzt?

no sākuma neiebraucu, tiešām autiņā gribi likt

tev signāls jāņem no vietas, kur pašlaik ir pieslēgti auto skaļruņi un jālaiž caur pastūzi

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

pirats977q

Lieta tāda, ka gribu tikai basus no tām SM1000 tumbām, tādēļ nav jēgas pieslēgties pie auto skaļruņiem, bet gan pie sabwoofer izejas. Principā sanāks tā, ka skanēs tikai sabwooferi uz tām tower tipa tumbām.

Un tas ko es gribu dzirdēt no jums, būtu ieteikums kādu pastiprinātāju pirkt (konkrēts modelis, nu ja nevar, tad vismaz norādiet uz kuru pusi apmēram skatīties).

Link to comment
Share on other sites

martinno

A nesanāk prātīgāk tās grīdinieces notirgot un paņemt par to naudu subi?! Nu tas būs daudz labāks variants...

Vai arī Tev tās grīdinieces jau ir sačakarētas?!

Link to comment
Share on other sites

pirats977q

Tower'i ir laba staavoklii un paardod es vinjas nepardoshu jo vinas sad tad ir ari vajadziigas normaalai lietoshanai maajaas. Sabi es nepirkshu nekaadaa gadijumaa, to jau es esmu izleemis kautvai ja pirkshu pastuuzi pa 57 latiem, pa atlikumu es sabi nepirkshu un punkts. Nauda ir jaataupa. Ko juus teiktu par saadu pastūzi?- GZIA 2235HPX  http://www.aux.lv/lv/2-kanlu/3047-ground-zero-gzia-2235hpx.html

Itkaa iekshas izskataas krietni pamatiigaakas kaa 15 ls daargaakam brandiigajiem pioneer'am vai kenwood.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Nauda ir jaataupa.

Nu, ja Tu vēlētos ietaupīt, tad Tu prastu rēķināt... Kā Tu domā, cik ilgi tie toweri izdzīvos vizinoties bagāžniekā un tiekot mocīti. Silti iesaku paņemt piekrāt un nopirkt kaut lētu subi pa latiem 20-30. Jaunas grīdinieces iegādāties iznāks daudz dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
izdomāju baganā iemest šādus DIVUS tower

 

Tower'i ir laba staavoklii

 

vinas sad tad ir ari vajadziigas normaalai lietoshanai maajaas.

 

 

:D

 

Divi varianti ko es redzu:

1)paķert kādu aktīvo subi pa tiem 90ls vai mazāk, ir lietoti mēsli arī pa 50ls

2) Pārdot tās sm1000 un nopirkt jau kaut kādu nopietnāku subi.

 

P.S ar ko pašlaik lieto tās sm1000 ?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

pirats977q

Tur jau tā lieta ka tiks ljoti maz lietototi un mociiti :) ja buutu savaadaak- ikdienjas lietoshanai, tad protams- nekaadaa gadiijumaa tur savas miilules neliktu, toweri buus ieksh sveetdienas auto.



Kaspar- ka jau es teicu -paardod es vinjas nepardoshu

P.S ar ko pašlaik lieto tās sm1000 ? - kaa jau bija rakstiits - Pašlaik ir pieslēgtas uz 220v DENON DRA-455

aktiivo pa 90 nekaadaa gadiijumaa. lietotu nekaadaa gadiijumaa.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Beidz ākstīties ar tām sm1000!

 

http://www.aux.lv/lv/aktvie-subvferi/4131-ground-zero-gzib-120xact.html

http://www.aux.lv/lv/aktvie-subvferi/2950-edge-edb12a.html

http://www.12volt-shop.lv/2/product/X0ZfXA==.html

 

 

Kāpēc gan lietotu nevar pirkt ? Aizbrauc, apskati, paklausies un ja viss ok pērc nost. Rēķini, ka jebkurā pirkumā, mašīnai būs jāpērk vadu komplekts, kas arī savi 15ls uz augšu maksās.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

pirats977q

Lūdzu mīļie cilvēki iesakat man kādu pastiprināju !

Kādas atsauksmes ir par GZIA 2235HPX ? Netā absolūti nekādu komentāru par viņu nav, bet veikali pilni.

Link to comment
Share on other sites

Jaunieti, saproti vienu lietu- auto un majas akustika ir pilnigi dazhadas lietas. Tas, ka majas akustika skan labi istabaa, nebuut nenoziimee, ka cieshami skanees autinjaa. Nu, pienjemsim, atradiisi pastuuzi, izteereesi 90 vai cik tur taas naudas, a rezultaats cuukaam, pie tam pat suudzeties nevaresi, jo piesledzot to pastuzi auto skaljrunjiem, viss tur buus kartiibaa. Klausi Kasparam, panjem aktiivo subwooferi un nemeklee kashkji.

 

Un, jaa... Veel viena lieta. Tavs sub-out no magjiisha ir speciali paredzets, lai pie vinja slegtu aktivo subwooferi, nevis mistiskus pastiprinaataajus.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ar autoru, izskatās, tiešām nav jēga runāt. 'Mīļās ak dārgās' mājas skandas bāzīs auto, un ik pa laikam nēsās paklausīties dzīvoklī. Pastūzi redz gribot pirkt, bet tā vietā nolikt 100Ls par normālu aktīvo subi viņam esot žēl, graužamajam redz jātaupot. Smiekli nāk - tas taču nav nopietni...

Labots - Arnolds Piepe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

taas RRR grabazhas neko labaaku kaa sapuushanu auto bagazhniekaa arii nav pelniijushas :) un amps der jebkursh divkanaalu , ap 100-150W uz 4 omiem. Tik uz  priekshu :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tādas tumbas man ir un par basiem vari aizmirst. Ja reiz tās tumbas lieto un neesi kurls, tad vajadzēja tak sadzirdēt, ka nekāds basu avots no tā nesanāks. 

 

ka gribu tikai basus no tām SM1000 tumbām

 

 

Jebkurā gadījumā mājas akustiku bāzt autiņā ir visnejēdzīgākā ideja. Parasti šādi "projekti" rodas lauku šķūneriem ar ko ciemā pazīmēties.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Skrandaini, nav tik traki. Auto salonaa videeji basu pieaugums ir +10-20dB, [ basa diapazonaa ] , kas ekvivalents eletriskam jaudas pieaugumam ir 10-100x watu :)

Buus ok :) Lai tik meegjina :)

 

vispaar jau ja godiigi, tad taa ideja tieshaam ir stulba. Es saprastu, ja maajaas/ chomam pa 10Ls meetaatos kautkaads noname pastiprinaataajs, tad pie taa vareetu pielikt, bet speciaali shai nejeedziibai pirkt kautko, un veel groundzero, kas tomeer ir bik augstaak nekaa first austria un tamliidziigi meesli .... nu ...... galiigi ne vajadziigajaas auzaas aizbraukts.....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

kevins, reiz tieši tavas optimizētās mellās megatumbas bāzām autiņā, bet cik atminos, tad diez ko labi neskanēja :) Iespējams, ka pastiprinātājs bija mēsls.

Link to comment
Share on other sites

nu taapeec ka maajaam paredzeetie skaljrunji ir viegli un ar lielu prasiibu pret tilpumu. attieciigi arii skan viegli. Bet auto industrijai domaatie parasti ir taisiiti ar domu lietot ierobezhotaa tilpumaa, un taapeec tiiri fiziski ir smagaaki, liidz ar to arii skaneejums ir leenaaks, boomiigaaks, vairaak izpluudis un videejam lauku shkjuunerim taada skanja liekas pienjemamaaka, dzirdamaaka.

Pashai akustikai kaa taadai nav nekaadu akustisku ierobezhojumu, kaapeec taa nevareetu straadaat auto salonaa--- tikai tas ko teicu ...ir ljoti noziimiigs faktors, jo 95% to nesapratiis/ un arii skanja liksies garaam. .... [ stereotipi, neizgliitotiiba, un kurlums ]

Link to comment
Share on other sites

Palaiž no maģa jaudas izejām, un miers. Nebūs jātērējas vispār. Nu labi, daži lati skaļruņu vadiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...