Jump to content

Iesakiet 3G rūteri


intervall
 Share

Recommended Posts

Iesakiet labu,lētu,lietojamu 3G rūteri,kas atbalstīs Huawei e3131 un e173 modemus.

Pagaidām pats esmu noskatījis šos-

http://www.1a.lv/Tikla%20produkti/routers/tplink_tlmr3220

 

http://www.1a.lv/Tikla%20produkti/routers/tplink_tlmr3420

 

Prasības-lai usb puļķis ietu un traģiski neietekmētu neta ātrumu.

Cenu griesti-Ls 20

 

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Stulbs jautājums, bet kāds zinošāks varētu pateikt:

 

Vai tie 3G rūteri darbojas bez PC?

 

Situācija:

Man ir PC un pieejams tikai šis te 3G internets. Vēlos papildus pirkt portatīvo datoru. Vai man vajadzēs turēt ieslēgtu PC, lai mājā būtu pieejams WiFi caur to 3G rūteri? Puļķi turēt portiķī ir neērti, ja staipa rinķī pa māju.

Link to comment
Share on other sites

Nē nevajadzēs. Vari to rūteri turēt arī zem klajas debess. Spraud jebkurā 220 kontaktā un lieto. Dators vajadzīgs tikai rūtera konfigurācijai un pašu konfigurāciju var veikt bezvadu tīklā ja spraužamais modems nav speciāli jākonfigurē, lai darbotos. Pēdēja pieredze liecina, ka nekas nav vajadzīgs. Spraužam pulķi un viss.  Izmantoju šo konkrēto brīnumu. http://www.semicom.lv/T%C4%ABkla_iek%C4%81rtas/WiFi_AP_bezvadu_r%C5%ABteri_/3G_Routers/Tp_link_150_Mbps_Wireless_N_3G_router_bezvadu_3G_r%C5%ABteris_TL_MR3220__1072184_1267.html kopā ar Okartes modēmu, kurā iespraudu LMT SIM.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Un kā tad ar tīkla aizsardzību? Mol nopumpēs visus megabaitus.

 

 

 

Pēdēja pieredze liecina, ka nekas nav vajadzīgs. Spraužam pulķi un viss.
Link to comment
Share on other sites

Viss kārtībā. Sekojoši nopirku šo rūteri. Tad iespraudu modemu un ar laptopu pieslēdzos bezvadniekam.  Tālāk jau viss vienkārši. Iebakstīju rūtera ip un tad saliku, nomainīju visas nepieciešamās paroles un iestatījumus.  Protams komplektā bija arī parastais interneta vads, lai var savienoties ar datoru, bet kā jau minēju rūteris modemu atpazina un sakonfigurēja pats tad visu izdarīju bezvadu tīklā bez jebkādām problēmām. 

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

ja tuvākais kaimiņš ir 200metru attālumā, tad jau nekādas paroles nevajag?

Link to comment
Share on other sites

Palaid WirelessNetVieiw   WNetWatcher un apsties, vai tavs kaimiņš jau neguļ ar Tevi vienā tīkla segmentā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

stipras paroles vajag vienmēr, tā ir aksioma

 

tāpat kā prezervatīvi ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja zags tad ne jau datu dēļ

 

Dati ta dati, bet savu internetu dalīt citiem tomēr nav prāta darbs, sevišķi, ja jāmaksā par apjomu.

Link to comment
Share on other sites

nu jau kādu gadu ir pirmais pieminētais mr3220 + e173 ar LMT internetsdatorā12

 

patīkami, ka internets ir vienmēr - nav vajadzība katru reizi ieslēdzot datoru manuāli pieteikties internetam..

 

nezinu vai vaina sienās, bet caur vairāk kā 2 vairs neķer..kas dabā ir ~10m

Link to comment
Share on other sites

intervall
(labots)
nu jau kādu gadu ir pirmais pieminētais mr3220 + e173 ar LMT internetsdatorā12

Esi pētījis vai latentums ar rūteri nav lielāks kā iespraužot puļķi datorā? Tas tp-link tev kā manis ievietotais vai kā *M3?Savienojums nefrīzo,nezūd?Vads bija reizē?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Varu teikt tikai pa savējo. Nekas nefrīzo un neķeras. Darbības rādiuss diezgan plašs. Lielai divstāvu mājai man pietiek. 

Link to comment
Share on other sites

viņi ir 2 veidu? ui, apskatijos! jā, mans ir kā M3 - tas apaļais ;) ņēmu toreiz euronikā uz akciju pa 13.99, ja pareizi atceros!

 

savienojums turās labāk, kā spraužot pa tiešo datorā! komplektā bij ~1m vads!

par latentumu nevaru komentēt..nu vismaz uz aci redzams nav ;)

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

viņi ir 2 veidu?
 

Par to gan nav nojausmas,bet pēc bildēm secinot,jā.Esmu saskāries tikai ar mr3420.Kaut gan tas nedaudz dīvaini,ka vienādi nosaukumi,bet kastes atšķirās.

Ja neviens neieteiks neko labāku,ņemšu to pašu 3220.

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

es izmantoju tplink 3420 un nekādu problēmu. pat LTK 100Mbit laida cauri bez bremzēm. un usb modemu bija daudz vieglāk nokonfigurēt, nekā ar divreiz dārgāko d-link dir-655.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Reku mans bēdu stāsts par 3420. Problēmu ar šo rūteri nav, kamēr nav vajadzība lietot wifi. Jau cik mēnešus lietojas paralēli 2 rūteri, bet toties stabili viss darbojas.

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/153268-tp-link-tl-mr3420-periodiski-atsl%C4%93dzas-wifi-da%C5%BE%C4%81m-iek%C4%81rt%C4%81m/

Link to comment
Share on other sites

nnoname

atšķirās hw revīzijas, apaļajam v2

 

4G LTE Modems Compatibility apply to TL-MR3420 Version 2.0 ONLY.

Link to comment
Share on other sites

intervall
(labots)
atšķirās hw revīzijas, apaļajam v2

 

Paldies,nebiju piefiksējis.

Nebūtu pat pamanījis,ka tas,ko grasījos sūtīt,derēs tikai 3g,nākotnē būtu jāveic lieks apgreids,kad manā pilsētā būs 4g.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nnoname, gribētos kādu paskaidrojumu par tavu citātu. Uz mana v1 tp-link rūtera strādā gan 3G, gan 4G. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nnoname, ar šito nošāvi greizi. Tā ir iebūvēti supportēto modemu liste. Savējam E392 ar 4G nācās iebarot manuāli modema draiveri, kas uz iekārtas darbību nekādu iespaidu neatstāj. 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

bet pieņemu, ka tas slēpjas revīziju manuāļu nosaukumos, pirmajai tas ir 3G/3.75G wireless n router, otrajai 3G/4G wireless n router



kā es ar šito varēju nošaut greizi, ja es nepārstāvu tp-link?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Piekrītu, max atbalsts ir 3.75G, ar ko dzīvē pietiek atliektiem galiem. Vismaz maksimālais reāli testētais ātrums ~20MBit/s kā ikdienas norma varbūt pēc 2-3 gadiem būs. Attālākos rajonos uz 4G iespringt nav jēga, jo kad vēl palaidīs reālā darbībā 2.6Ghz.  

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nnoname, es tikai saku, ka biedrs, kuram devi padomu, to 4G supportu izprata pavisam citā kontekstā, ka ar tp-linku būs drīz jāapgreido.

Link to comment
Share on other sites

man ar 3220 E392 aizgāja bez kādiem papildus draiveriem. tik vajadzēja ierakstīt apn, citādi gan nekas nenotika. E169 gāja automātiski.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Pirms iegādes sāku interesēties,un,izrādās tuvāko mēnešu laikā arī manā pilsētā būs 4G,tāpēc nosliecos par labu 4G rūterim-Huawei E5172.Negribas,pirkt vēl atsevišķi TP-Linkam 4G puļķi.Un all-in-one variants patīk arī labāk.

Paldies visiem par iesaistīšanos diskusijā/atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...