Jump to content

windows 7 neuzrada cieto disku


TyTe
 Share

Recommended Posts

Lieta tada ka tiko ieinstaleju jaunu windows 7 , pie instalacijas liku lai instale uz primary drive ( 13 gb vina max vieta ) un otra bija system kura bija 913 gb . Tagad ieinstaleju un neuzrada man to otru disku . Abus diskus formateju kad instaleju windows 7,

 

Ko darit lai paradas?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Computer->Manage->Disk Management-> atrodi savu disku/partīciju un piešķir burtu.

 

Vispār formatēji disku/partīciju uz kuras liki?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār formatēji disku/partīciju uz kuras liki?

 

nē protams, uzinstalēja uz neformatēta diska doh!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu otrs nav formatēts vai nav piešķīries burts :)



Arnolds pasteidzās



P.S.

Pārvirzies uz iOS7 tēmu.

Link to comment
Share on other sites

A intrese ka lai izdzes tagad ara to otru disku lai varetu uzlikt vairak vietas uz C diska. Tagad vienkarsi ieks manager nevaru izdzest vinu !

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es to ari izdariju no diska kuram bija 913 gb es nonemu nost 800 , bet nevar uz C diska uzspiest Extend opciju



Tad es izlasiju , ka vajag formatet disku un izdzest vinu bet nevar .

Labots - TyTe
Link to comment
Share on other sites

Uz ta A diska nemaz nestav windows virsu. Uz C diska vins ir . Man tagad vajag izdzest to A disku lai varetu uzlikt vairak vietu uz C diska!

Link to comment
Share on other sites

intervall

Kuru tad tu taisies formatēt?No tā jaunizveidotā diska nogriez apjomu,lai paliek unallocated(vai kkā tā) un tad uz c vajadzētu varēt pievienot nogriezto apjomu.

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau ta ari dariju, bet kad spiezu uz C diska ( tur kur windows stav ) (13 gb vinam tagad) un vinam to Extend nevar uzspiest

Link to comment
Share on other sites

intervall
nē protams, uzinstalēja uz neformatēta diska doh!

nebūtu brīnums,ja jau šāds topiks izveidots.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl jaunā foruma kārtība neļauj atbilstoši noformulēt atbildi, bet - kādi vēl 13 GB priekš w7 sistēmas un kāds A disks :dornis:?  Skaidri redzams, ka neko nejēdz, bet nu tomēr:

1. Sāc instalāciju no jauna.

2. Tās laikā nones abas partīcijas.

3. Izveido vienu vismaz 50 GB partīciju - uz tās arī instalē.

4. Jau no uzinstalētā win vides izveido otru partīciju, kur glabāsi visu drazu. Punkts :pooh_go: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

neļauj atbilstoši noformulēt atbildi

 

 

Ļauj gan. Vai arī, v6piz13u0fkqjvjqs57.jpg

Vai skatīt iepriekšējo manu postu. :)

Labots - Nain
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Viss es parinstaleju un vienkarsi uzliku windowsu uz citas patricjas ( diska ). 
 

Vispār,kad instalē,ir tāda iespēja kā drive options-tur arī varēji nonest visas partīcijas un izveidot par jaunu ar vajadzīgajiem apjomiem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Lai neveidotu citu temu, rakstisu te, Kas pa ***** , pirmo reizi ta ka kompis pec svaigas instalacijas lago. Dators jauns un labs. Mans ieprieksejais toshiba ta neraustijas kad pa netu loznaju. Draiverus esmu visus uzlicis

Labots - TyTe
Link to comment
Share on other sites

Ko tu man aizradi , es nevienu atskiriba no daza laba neapvainoju. Pasties labak ko pirms manis "cilveki" rakstija .

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es jau ar ieprieksejo jautajumu tiku gala. Ne nu nav ta ka visu laiku ir tas lags .Bet gan  Ik pa bridim , to strada atri , bet to peksni uznak kaut kas.  Vienigais nav uzinstalet windows update .

 

 

Lagosana izskatas ta ka dators vienkarsi bremze, it ka butu 256 mb rams



Bet nu ieprieks es ari nebiju licis windows updatus.

Labots - TyTe
Link to comment
Share on other sites

Tēma pa skaisto, autors jauns un sprauns. Nezinu, vai vērts ko ieteikt, bet pirmajā brīdī likās, ka kāds troļļo. Ja nu ne, tad iebūto no kāda Live CD uz sakārto savu saimniecību, pirms ķeries pie instelācijas.

 

P.S. Forums jums te tiešām klibo - kā tēmā ielikta bilde, tā lapa resaizojas līdz tās platumam. Iepriekš tā nebija, mēģināts no vairākiem datoriem un dažādiem pārlūkiem. (monitors 1280x1024)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jautājums autoram: Vai draiveri visi salikti korekti? Tas, ka OS ir W7 vēl nenozīmē to, ka nebūs draiveri jāinstalē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...