Jump to content

MSI ati/amd Radeon HD7850 1GB R7850-1GD5/OC ingame 'viļņi'


zewels
 Share

Recommended Posts

Labasdienas! Iegadajos šo karti nesen un jau uzinstalejot orginalo driveri no Msi mājaslapas saskaros ar problemu iekš to spēl :)   Iejot spelē 'piemēram cs:s, vai firefall' uz ekrāna parādās tādi kā viļņi? pats nemaz nezinu kā to pareizi izskaidrot, lai jūs arī varētu saprast.Tiesa gan ieslēdzot cs:s vsync vinji izbeidzas un itka vis ir kartibā.. bet tas ir css.. to var uz max ar vsync paspēlet uz tiem 50+ freimiem. Bet piemēram firefal kuru es nemaz ar tuvu max netieku ir savādāk. Vēlējos uzredzēt kadu ieteikumus piemēram par to, vai šāda veida pažīmes nenozīmē kartes bojājumu, varbūt Dvi/D-Sub Adaptera vaina, bez kura es monitoru nemaz nevaru pieslēgt, varbūt barojošais bloks nespej apgādāt ar strāvu ingame... Pirmstam ar manu hd 6700series vis bija normāli. 

Sistem Specs 

Win 7 64bit
Western Digital CAVIAR Blue 500GB SATA 7200RPM 16MB WD5000AAKX 
Corsair GS ATX 2.3 600W 80+ CMPSU-600GEU
AMD FX-Series FX-4100 SAM3+ BOX FD4100WMGUSBX
MSI AMD ATI RADEON HD7850 1GB GDDR5 PCIE R7850-1GD5 OC 
Gigabyte GA-970A-DS3
2x Crucial Ballistix 2GB DDR3 PC3-12800 CL8 // 4gb total

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne. Nu viļņi. ka vecie monitori, kompji šķīra freimus tikai nedaudz pratigākā veidā/ ne tik daudz un redzami. Piemeram mēģinot ierakstīt ar afterburner video recorderi man vinji praktiski izbeidzas. Mēģināšu dabut un uploadot kādu video, lai jums vismaz rodas priekšstats par ko es te muldu.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ir jāinstalē draiveris no msi lapas, ja to var izdarīt no amd lapas un 100% zināsi, ka tas arī ir jaunākais. Skatoties pēc MSI lapas, tur pēdējais draiveris ir no 2012-12-17

Link to comment
Share on other sites

Jau uzinstalēju amd driveri sen. Nedomāju kad tā ir drivera vaina. Varbut tas ir dēļ monitora? es meģināšu uploadot video youtubē ar mazu video kurā itka vaidzētu but manai problēmai. noskatoties viņu nedaudz varēju redzēt tos viļņus/ statisko traucējumu? bet ja vaina ir monitora/adapteri, tad jus tur noteikti neko neredzēsiet.



Uploudoju video bet pats skatoties viņu neredzēju nekādus statiskos viļņus, un ierkastot mazu firefall video, pectam skatoties arī nekā. Tātad tas ir dēļ monitora/ adaptera kas ir pie videokartes? Monitors ir Lg flatron E2251 21.5 un Dvi/D-Sub Adapteris. Paprovēšu citu monitoru, bet nav man cita adaptera ko paprovēt un bez viņa monitoru ar standarta kabeli nemaz nevaru pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

pieslēdz caur normālu dvi vadu, kāpēc šitāda ākstīšanās ar analogo signālu, ja ir pieejami digitālie gan kartei, gan monitoram?

Link to comment
Share on other sites

umm.. kas ir normāls dvi vads? :D man monitoram tikai power un standarta kabeļa ieeja.

Link to comment
Share on other sites

ā sorī mans fail, dvi ir tikai modelim ar t burtu galā, tad dižu cerību tev nav, var protams mēģināt kādu labāku resnāku vga vadu vai mainīt hercus, ja iespējams, bet mazticams ka palīdzēs, visdrīzāk monitors nespēj nofiltrēt traucējumus kas vga vadā

Link to comment
Share on other sites

trumulisxxx

izskatās ka kādam te ir pamatīgas paģiras - par vertikālo sinhronizāciju esi kādreiz ko dzirdējis ?  Ja spēle atbalsta tad : vsync ON un tavi "viļņi" izzudīs , kā nebijuši, pie nosacījuma ka paralēli nelieto kādas psihotropās vielas . .

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Screen_tearing

 

 

https://www.google.lv/#sclient=psy-ab&q=what+is+vsync&oq=what+is+vsync&gs_l=hp.12..0l2j0i30l2.7726.10814.2.13144.8.7.0.1.1.3.308.1626.2-6j1.7.0...0.0...1c.1.18.psy-ab.Rm00IA04NLc&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48572450,d.dmQ&fp=c35313bc8065875b&biw=1680&bih=925

Labots - trumulisxxx
Link to comment
Share on other sites

NU labi. skaidrīte. tad jau man naksies domāt par jaunu monitoru. Cerams, kad ta vaina ari ir tur nevis kartē... un runajot par @trumulisxxx esmu pamanījis tagad ari arpus geimiem tos 'viļņus' bez jebkadām palīg vielām tāpēc tas tearing jau nebus vaininieks ja viņš ir tikai dēļ vsync off.. varbūt ir kabeļi ar standarta monitora iejas vietu viena un kkadu krutāku/hdmi/dp un kādu vēl ne otrā galā kas šo visu varētu izlabot? vai ari pa lielam monitors butu vaininieks nespejot tikt galā ar uzdoto uzdevumu? 

Link to comment
Share on other sites

trumulisxxx

citu vadu vai monitoru mēģināji ? ja dēlim ir integrētā piespraud pie tās un notestē .

Labots - trumulisxxx
Link to comment
Share on other sites

Screen refresh rate uzliec uz 60 Hz.

Varbūt kas mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

pamēģināt citu vadu būs tomēr mazliet lētāk kā nomainīt monitoru, un ar refresh rate paspēlēties, ir bijis viens eksemplārs, kurš ņirb uz 60, bet pārstāja uz 75Hz

un pa vga/d-sub iet analogais signāls, digitālo no hdmi/dp/tml. tu viņam neiebarosi nekādi

Link to comment
Share on other sites

Es varu pateikt, ka man ir līdzīga problēma ar šo karti (tikai man ir safīra ražojuma un 2gb) un analgo vga kabeli.... es to risinu pieslēdzot ar DVI (jo man monitoram, par laimi, tāds ir).

 

Starp citu, kad es slēdzu laptopu pie mointora ar to pašu vga kabeli, tad šādu efektu neesmu novērojis. Lapsim Intel HD3000.

Es domāju, ka problēma ir draiveros... AMD kārtējo reizi izceļās ar to "kvalitāti".

 

 

 

 

Varbūt autors var pameklēt netā un noskaidrot, vai GTX 660 nav šādas problēmas (vai arī kāds forumā var notestēt) un samainīt pret tādu, jo tas būtu vieglāk/lētāk nekā pirkt monitoru....

Labots - shark
Link to comment
Share on other sites

Man vienam kompim bija 8MB integrētā video tikai ar 8MB, kur teorētiskais izšķirtspējas maksimums sanāca 1600x1200 pie 256 krāsām.

Uz šādiem settingiem analogais vads un RAMDAC darīja savu. Tiklīdz izšķirtspēju samazināju uz 1024, tā invalīds izzuda.

 

Es problēmu atrisināju, ieliekot PCI radeon 9250 ar DVI.

Link to comment
Share on other sites

Izvirzu hipotēzi, ka samazinot izšķirtspēju par 1-2 pakāpēm, problēma faktiski izzudīs.

Link to comment
Share on other sites

Lai puisis pamēģina.

 

P.S. Kopš kura laika RAMDAC raksturlieluma mērvienība ir gigabaits?

Link to comment
Share on other sites

Nevarēju atbildēj, jo bija dienas limits. Tatad man vislaik ir 60 refreš rate. mēģināju citu tā paša veida kabeli 'varbūt vaina adapteri?' Screenšotus/video man likt nav jēgas, jo uztaisot vinjus es nevaru ierakstīt monitora traucējumus? neesmu vēl mēģinajis bet provēšu pieslēgt tv caur hd. Pagaidām paldies par atsauksmi, ja kas mainisies vai uzināšu vairak noteikti uzrakstīšu šeit. Un man nav nekāda diža vēlme spelet uz 1200x1000 piemēram. jo ar tadu rezuluciju uz 21.5 ekrāna vis izskatitos kā pak*ļ*.. bet paprovēt protams varu.

Link to comment
Share on other sites

Paprovē zinātniskiem nolūkiem.

Citādi labāk digitālo signālu atdot digitālam ekrānam apejot analogo fāzi.

Link to comment
Share on other sites

Vari jau ar telefonu vai zābaku nofilmēt vai uzzīmēt kā izskatās tā ņirboņa.. :D

bet tas tā.. 

 

Ja saprotu pareizi un ne tikai spēlēs ir tā ņirboņa tad problēma ir vadā.. vai arī gpu vai monitora kontaktvietā. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Latvietis96
· Hidden by Mezavecis, Augusts 30, 2013 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 30, 2013 - Herņa

Man arī bija MSI HD7850 1GB, un arī tieši tā pati problēma. Pārdevu videokarti. Domāju, ka tu vari vest atpakaļ uz veikalu.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...