Jump to content

Austinas, dac/amp lidz 150 ls


Meilins
 Share

Recommended Posts

Varbūt varētu kaut kad sarīkot Rīgā audio tikšanos, kur katrs paņemtu līdzi dažādas austiņas utt.

Link to comment
Share on other sites

Laba ideja RHS.

Par HD5xx bezjēdzīgumu nepiekritīšu- pats lietoju HD598, skan labi uz viņām dažādu stilu mūzika, esmu apmierināts. Tiesa gan, tās arī ir tipa labākās no HD5xx sērijas. Esmu paklausījies arī HD555, īsti nepatika.

 

Autoram iesaku paskatīt Audinst HUD-mini DAC.

Pats drīzumā domāju paņemt Audinst HUD-MX2 vai MX1. Labs price/performance.

Labots - aikoN
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu ar Grado vispār ir tā, ka diapazons no 200-2000Hz ir salīdzinoši tīrs un patīkams- laba linearitāte un zemi invalīdi pusprocenta robežās. Tas pamatā arī atver žokli iesācējiem, kuri ir pieraduši līdz tam klausīties lēto roidu, kam vidi ir pilnīgā dibenā. Problēma slēpjas faktā, ka vairums cilvēku dzird ārpus 200-2kHz un tur Grado ir šausmas. Bass ir pretīgs un tā ir maz, augšu nav maz, bet tās ir griezīgas un ar drausmīgām rezonansēm 5k diapazonā. Par izmantotajiem materiāliem un to kvalitāti vispār negribu runāt.

 

Bet īstenībā tā nav galvenā Grado problēma. Mans galvenais kreņķis ir, ka Grado guļ uz veciem lauriem un cenšas izbraukt uz veciem rakstiem, kur apskatnieks bļauj, ka SR60i ir sasodīts milžkāvis, bet ja tu, džekiņ esi kruts, tad labāk ņem SR80i. Tas varētu būt tiesa pirms 10 gadiem, kad Grado bija vienas no retajām labajām austiņām zem 100$ atzīmes, bet tagad šis cenu segments ir pārpildīts ar dažādiem produktiem, kam nav šādas problēmas. Pats labākais ir tas, ka Grado PILNĪGI neko nedara, lai ar šīm problēmām cīnītos. Ok, ir plastmasas Grado, ir mazais metāla Grado, mazais koka Grado un lielie metāla un koka Grado ar lielākām švammītēm. Skaļruņi katrai sērijai ir vieni un tie paši un augstākam ciparam tos vienkārši labāk atlasa. Varētu likties, ka, ja mazajam plastmasas Grado pie 200Hz HD ir 1% un līdz 20Hz uzkāpj līdz 10%, tad dārgajam lielajam kociniekam tiks pielietoti inženiertehniskie paņēmieni, kas samazina šādus kompromisus... Bet nē- GS1000 HD arī pie 200Hz sasniedz 1% un tad daudz spējāk kāpj, lai pie 20Hz sasniegtu 80%. Pirmkārt- mēs redzam, ka problēma konstrukcijā ir viena un tā pati un otrkārt- Grado ir pofig. Ikkatrs traucējums ir unikālā skanējuma sastāvdaļa. Samaksā 100$ un dabūsi steiku ar vegetu, samaksā 1000$ un mēs uzbērsim daudz vairāk krutākas vegetas.

 

Nobeigšu ar to, ka ikkatram nopietnam klausītājam reizi mūžā vajag paklausīties Grado, lai saprastu par ko ir runa. Ak, jā- pārdodot Grado sākas detoksikācijas periods, kad visas austiņas liekas sterilas un neinteresantas.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt varētu kaut kad sarīkot Rīgā audio tikšanos, kur katrs paņemtu līdzi dažādas austiņas utt.

Savu DAC/austiņu past. lūdzu, austiņas laikam nē. Vismaz ne baram nezināmu ļautiņu, jo tas tomēr savā ziņā higiēnas jautājums. Nav tā ka es nevienam neesmu devis sava austiņas. Tie, kam esmu devis, tie visi bijuši labi zināmi cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nē nu var jau paķert visu saimniecību un, ja tas klausītgribētājs ir manāmi skrifeļains, tad vienkārši pasaki, ka nekas nesanāks. Nav jau tā, ka mēs ar IEM mērītos. Štatos ik pa laikam mīti notiek un nekas dzirdēts nav, ka kāds ultra skorbuli būtu noķēris.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...