Jump to content

Kaa labaak veidot uudens plūsmu CPU galvai?


jurgis_L
 Share

Recommended Posts

Jautājums tāds. Visur redz tikai variantu kad gan ieplūdes, gan izplūdes štuceri atrodas blakus un augšpusē, bet vai efektīvāk nebūtu tad ja tos liktu vienaa un otraa galaa galvai (sānos)?

Link to comment
Share on other sites

Un vēl jautājums. Vai kaut kur interneta veikalos arii var dabuut

RESUN 1800L akvārija sūkni?

Link to comment
Share on other sites

xe xe :)

izskatas ka kads te taisas udens dzesi taisit majas apstaklos...?!? ;)

ja nav noslepums ka doma prieks CPU galvu taisit?

drizuma man ari bus dzes prieks visas sistemas (CPU GPU NB) 8)

ipasi daudz nos sim lietam nesaprotu.., mans domat ka nav jegas iepludi un izpludi likt preti ja nav ieks galvs RIBAS ar virzienu un

"NOPIETNS" un jaudigs suknis (nu ne jau mazs akvarija suknis)!!!

kad busi uztaisijis neaizmirsti padalities ar pieredzi un iespaidiem!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ir taada ideja. UN par galvu ir doma njemt TITAN procha kuulera radiatoru un aplodēt ar materiaalu par kuru gan veel neesmu izleemis.

Un par sukni ir doma izmantot tieshi akvaarija suukni RESUN 1800L. Taadu laikam Varonis bij savaa W/C izmantojis. Neko sliktu neviens par taadu neteica :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ir taada ideja. UN par galvu ir doma njemt TITAN procha kuulera radiatoru un aplodēt ar materiaalu par kuru gan veel neesmu izleemis.  

Un par sukni ir doma izmantot tieshi akvaarija suukni RESUN 1800L. Taadu laikam Varonis bij savaa W/C izmantojis. Neko sliktu neviens par taadu neteica  :D

 

wot spikotaajs :evil: (labi jau labi, es neko nesaku :wink: )

kad es ir saacis realizeet savu seno ideju par labu wc izveidi visi saak izmantot manas manas idejas.

vispaar no kaada metaala ir taa titaan riba???

no alumiinija???

vai no vara???

 

un vispaar esi izdomaajis kaa tu aplodeesi to galvu???

izstaasti visus siikumus lai varu ko ieteikt. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu man liekas ka taapeec jau ir taads forums, lai kaads izteiktu savas idejas, citi kritizeetu taas, bet veel citi taas njemtu par pamatu savaam sisteemaam.

:D

Tas titaan radiators man liekas ka ir no alumiinija. Vareetu buut ka ir kaut kaada vara serde viduu, jo alumiinijs vien nevareetu buut tik smags.

Un otrs variants ir kaut kaads cooleris kas man bija uz Duron 650 Mhz.

Tam arii alumiinija radiators.

PAr to materiaalu ar ko aplodeet veel neesmu izdomaajis. Varbuut kaads var kaut ko ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Nu man liekas ka taapeec jau ir taads forums, lai kaads izteiktu savas idejas, citi kritizeetu taas, bet veel citi taas njemtu par pamatu savaam sisteemaam.  

:D  

Tas titaan radiators man liekas ka ir no alumiinija. Vareetu buut ka ir kaut kaada vara serde viduu, jo alumiinijs vien nevareetu buut tik smags.  

Un otrs variants ir kaut kaads cooleris kas man bija uz Duron 650 Mhz.

Tam arii alumiinija radiators.  

PAr to materiaalu ar ko aplodeet veel neesmu izdomaajis. Varbuut kaads var kaut ko ieteikt.

 

 

tev alumiiniju buus gruuti aplodeet jo shamajam ir nopietns oksiids.

tad lai dabuutu nost to oksiidu ir vajadziiga speciaala kjiimija.

vispaar ar alumiiniju ir daudz kjeepiigaaak nekaa ar varu.

alumiinija radiatorus var iekauseet plastmasaa un ieliimeet liimes garoza, bet lai to lodeetu ir jaabuut stipriem nerviem.

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

Ja alumiinijs, tad varu ieteikt griesties pie metinaataajiem, kuriem ir iekaartas alumiinija un citu vieglmetaalu sakauseejumu metinaashanai, Cenas par taadaam mokaam saaktos ar 30+ :lol:

Salodeet maajas apstaakljos var tikai varu :!:

Pluusmai nav iipashas noziimes, jo tavai sisteemai taa nepaliidzees.

Var jau mekleet uudens dzeseeshanas sisteemas teoriju, bet vai vajag, tas atkariigs no tavaam veelmeem...[/url]

Link to comment
Share on other sites

Njemot veeraa alumiinija metinaashanas/lodeeshanas gruutumu vai izmaksas - vieglaak ir nopirkt gatavu w/c galvu :lol:

 

Es vieniigi domaaju par sudraba w/c galvas izveidi... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

Es vieniigi domaaju par sudraba w/c galvas izveidi...  :roll:

 

Nezinu vai ir jeega pasham veidot sudraba galvu, praatiigaak (vienkaarshaak) nav nopirkt kaadu gatavu? Jo pasham izveidot ultra high perfomance nav viegli un kopeet kaadu UHP produktu... esmu domaajis par to, BET izveidot konstrukciju, kas paarspees UHP :roll: Kopeet 1:1 nevaru, jo nav taadu iekaartu un tehnologjiju (uzskatu, ka man ir gana laba pieeja pie tehnologjiskaa parka). Kopeesi gandriiz 1:1 palaidiisi garaam kaadu knifinju, kursh sniedz to UHP...

Link to comment
Share on other sites

Es vieniigi domaaju par sudraba w/c galvas izveidi...  :roll:

 

Nezinu vai ir jeega pasham veidot sudraba galvu, praatiigaak (vienkaarshaak) nav nopirkt kaadu gatavu? Jo pasham izveidot ultra high perfomance nav viegli un kopeet kaadu UHP produktu... esmu domaajis par to, BET izveidot konstrukciju, kas paarspees UHP :roll: Kopeet 1:1 nevaru, jo nav taadu iekaartu un tehnologjiju (uzskatu, ka man ir gana laba pieeja pie tehnologjiskaa parka). Kopeesi gandriiz 1:1 palaidiisi garaam kaadu knifinju, kursh sniedz to UHP...

 

Vienkaarshaak? Nosaciiti... ieksh LV neviens sudraba w/c galvas netirgo - so special pasuutiijums un tas nav vairs leeti... ;)

 

Es neesmu teicis ka tas ir viegli, gluzhi preteeji... bet interesanti ta ir ;) Anyway man tehniskais raseejums jau ir gatavs - jaaskataas kas no taa sanaaks :) Ja nebuus labi - kauseejam aaraa un taisu naakosho... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

Nemocies, bet labaak iepaziisties ar peltes elementu 8)

Uzskatu, ka tas ir labaak nekaa sudraba galva.

Tiesa kraanjiinju sudrabs pagarinaatu labaak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nemocies, bet labaak iepaziisties ar peltes elementu 8)  

Uzskatu, ka tas ir labaak nekaa sudraba galva.

Tiesa kraanjiinju sudrabs pagarinaatu labaak :lol:

 

peltieris jau gaida savu rindu :wink:

Link to comment
Share on other sites

vispaar cik esmu peetiijis veikalaa peerkamaas galvas esmu ieveerojis taadu lietu, ka vinjas nemaz nav tik efektiivas.

ribas taadas siikas un vinjaam uudels paarpluust par virspusi utt.

Link to comment
Share on other sites

vispaar cik esmu peetiijis veikalaa peerkamaas galvas esmu ieveerojis taadu lietu, ka vinjas nemaz nav tik efektiivas.

ribas taadas siikas un vinjaam uudels paarpluust par virspusi utt.

 

Tas normāli - ribas domātas, lai palielinātu siltumatdeves virsmu un normāli wc jau tā apakšējā platība jau visu atdod. . .

 

Mans jautājums: Cik biezs parasti ir tas Cu slānis (no proča līdz ūdenim)???

Link to comment
Share on other sites

njaa... laba ideja... iebaazt parastu kooleri uudenii 8) tb vareetu sho kaukaa taadaa kaa plastmasas kastee iebaazt - un suukneet tam cauri uudeni... apsveicama doma... sapratu idejas gjenerators - cooler?

Link to comment
Share on other sites

njaa... laba ideja... iebaazt parastu kooleri uudenii 8) tb vareetu sho kaukaa taadaa kaa plastmasas kastee iebaazt - un suukneet tam cauri uudeni... apsveicama doma... sapratu idejas gjenerators - cooler?

 

Nez diezko laba taad doma nav - respektiivi taalu no pilniibas performance zinjaa, bet pirmais schiet tomeer bija JAV :roll:

Link to comment
Share on other sites

paga paga! -

1)- sudraba galva ir forša:) - bet cik precīzi lielāk siltumvadītspēja šim bij nekā cuprumam? - ti cuprum spret sudrabu - lai uzreiz jau var iztēoties to efektivitāti!!

2) - internetā gribi pasūtīt akvārija sūkni? ko tu te ķēmojies! - katrā sīkakajā dzīvnieku bodē ir daudz dažādi sūkņi:) - ņem jaudīgāko un klusāko un būs miers:)

3) - aplodēt būs grūti. - labāk iekausēt plastmasā, orgstiklā vai vienk vannasistabas hermētiķī, un ribas saglabāt, iespējams ne tik dziļas, bet tās noteikti der izmantot, lai palielinātos efektivitāte!

 

PS - 2 imagin - tev rasējumi jau ir tai sudraba galvai - esi jau aprēķinājis cik daudz sudrabu vajag? - jo cerams dizainēji jau tādu kur sudrabs maksimāli maz izmantojas?:) nu cik - 100 - 200 gramus vajag? jo vispār interesanta štelle:) jāzin cik materiālu izmaksas lielas:)

Link to comment
Share on other sites

BTW ir abonami pa <10Ls Resun King2L pumpisi ar jau gataviem stuceriem gan iepludai gan izpludei (nav vajadzigs liels trauks kura gremdet to suukni...) un jauda 1000l/h :D

Link to comment
Share on other sites

PS - 2 imagin - tev rasējumi jau ir tai sudraba galvai - esi jau aprēķinājis cik daudz sudrabu vajag? - jo cerams dizainēji jau tādu kur sudrabs maksimāli maz izmantojas?:) nu cik - 100 - 200 gramus vajag? jo vispār interesanta štelle:) jāzin cik materiālu izmaksas lielas:)

 

Sudraba efektivitaate ir nedaudz labaaka par cuprumu... vienkārši ja jau taisu tad taisu no labaakaa :)

 

Par svaru nezinu... sudrabs ir - tad redzees cik tiks izteereets... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nez diezko laba taad doma nav - respektiivi taalu no pilniibas performance zinjaa, bet pirmais schiet tomeer bija JAV  :roll:
kapeee performee slikti? teoreetiski lielaaka virsma saskaras ar uudeni - labaak atdod siltumu :/
Link to comment
Share on other sites

Te ir apraksts ka uztaisit efektivu water bloku priekš CPU. Izskatas diezgan smuki, un efektivi.

http://www.modlabs.net/index.php?location=...s&url=diywblock

P.S. Raksts ru valoda.

 

jāh - ideāls variants:) - savu wc arī taisīju ar tieši tādiem pašiem dzelteniem cimdiem:)

 

tikai vajag labu kvalitatīvu un ūdensizturīgo to holodnoju svarku.

Link to comment
Share on other sites

Veel viens jautaajums pie teemas W/C Homemade.

Cik lieli ir attaalumi starp tiem skruuvju caurumiem kas ir ap CPU. (Tie chetri, kas laikam domaati coolera stiprinaashanai).

Link to comment
Share on other sites

Veel viens jautaajums pie teemas W/C Homemade.

Cik lieli ir attaalumi starp tiem skruuvju caurumiem kas ir ap CPU. (Tie chetri, kas laikam domaati coolera stiprinaashanai).

nu vai tad izmeeriit ir tik gruuti ?

Link to comment
Share on other sites

Veel viens jautaajums pie teemas W/C Homemade.

Cik lieli ir attaalumi starp tiem skruuvju caurumiem kas ir ap CPU. (Tie chetri, kas laikam domaati coolera stiprinaashanai).

 

turklāt katrai mātenei var atšķirties, tākā domā pac:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...