Jump to content

ZTE Grand X V970 iespējamais konkurents


Recommended Posts

Cenu ziņā līdz kādiem 140-150 ls ir vispār kāds konkurētspējīgs virsrakstā minētajam telefonam ? Dzelžu ziņā neesmu neko līdzvērtīgu atradis, ja runā par kameru vai kautko nenozīmīgu, tad drošvien kāds viņam ieliek. Ja esat saskārušies ar šo teleonu, lūdzu iekomentējiet. Diezgan populārs telefons un noderēs gan man gan citiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cenu ziņā līdz kādiem 140-150 ls ir vispār kāds konkurētspējīgs virsrakstā minētajam telefonam ?

Link to comment
Share on other sites

Pat pa 100 var dabūt labāku. Tavā cenu kategorijā iesaku jiayu g4/g3s, zopo c2, umi x2.

 

Vispār tas zte maksā 80 latus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tavā cenu kategorijā iesaku jiayu g4/g3s, zopo c2, umi x2.

Vai tu varētu kādam no tevis ieteiktajiem telefoniem uztaisīt arī apskatus? Boot.lv forumā ir vesela sadaļa tam veltīta.

Link to comment
Share on other sites

Te viens ierunājās par lietotiem brendu telefoniem. Pašam bija galaxy s2, tagad lēts mtk6589 ķīnietis.

Ķīnietis visur izņemot kameru un gps ir krietni pārāks par s2. Pirmais s vispār ir galīgi novecojis.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka ir vēlme(arī no RHS). Un nejau tikai specene ir galvenais, bet arī sajūta, turot rokās (ļodzās, čīkst u.t.t.). Foto/videokameras sampli.

 

Tuvākajā laikā ir plānots mammai uzdāvināt 4.5+" androidu e-pastiem, kalendāra. Ekrāns vajadzīgs liels(uz izšķirtspēju poh**), jo mammai visai vāja redze. Mans 4" Focus likās pārāk mazs.Tā kā nekas īpašs uz telefona netiks darīts, par jaudu arī +- nospļauties (gan jau pietiktu pat ar MTK6577). Tāpēc arī skatos uz ķīniešu pusi, šamie ražo lielus un lētus telefonus.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tavai mātei jiayu g3s un lenovo a820 derēs. Manējai ir xperia tipo ar 3.2 collām. Baigi par mazu - saka, ka gribētu tādu kā man ar 4,7.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Okei, tad domāju, ka šovakar būs ;)

Bet vienu varu pateikt uzreiz - korpuss ir tiešām kvalitatīvs ;)

Link to comment
Share on other sites

Tad pērc no pandas par 170$.

 

Tam daxian cena buyincoins ātri uzkāpa uz $130, bet tāpat tas ir lētākais 6589. Mysku. Ru bija vovney apskats. Derētu izlasīt. Tik cik sapratu, tad telefons ir labs ar ļoti labu ekrānu

Link to comment
Share on other sites

Es biju domājis telefonu, kas ir Latvijā nopērkams un šeit ir serviss. Tie piedāvājumi no citām valstīm ir vilinoši, bet, ja kautkas noplīst, tad gan sanāk daudz gaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Lielākā iespējamība ir telefonu sasist nekā tas pats saplīsis.

Link to comment
Share on other sites

Ir izlaists inew i6000.

Tas ir pasaulē lielākais phablets - 6.5 collas.

Un visdārgākais mtk6589 aparāts - $350+

 

Iespējams labāks variants par lenovo a830.

Ar shipping sanāk $182.

Zte v967.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Vienīgi, ka Lenovo tehnoloģiju nozarē tomēr ir firma ar nosaukumu. (Tiesa gan pagaidām ne vēl telefonu lauciņā).

Šim arī itkā dzelžu un cenas attiecība ir ievērības cienīga, bet gala izpildījumā tie defekti nav patīkami 

 

Protams - ne jau visiem tā būs - laimes spēle :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par lietu runājot, tam ZTE modelim klāt stāv samsung galaxy s advance ? Nokia Lumia 520 varbūt ? Citu variantu tajā cenu līmenī nav. Kā ir ar tiem ekrāna izmēriem, 4 collas ir pietiekami ? Un tas grafiskais procesors ir svarīgs vai arī ram un procesors nozīmīgāks ?

Labots - 18YO
Link to comment
Share on other sites

Tmallbox. Com var to zte, ja nemaldos par $130 nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar tiem ekrāna izmēriem, 4 collas ir pietiekami ?

Tas jau nu gan tev pašam lemjams.

 

Nokia 520 liekas jauks. Vienu brīdi pat tādu variantu apsvēru, bet ekrāns par mazu + tikai viena klaviatūra, kurai nevar mainīt pogu izmērus. A androidam ir 100 un 1 ar maināmiem pogu izmēriem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Man nav bijis iepriekš viedtalrunis, esmu bakstījis pāris mobīlos, bet man tie ekrāna izmēri neko neizteica. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...