Jump to content

Par dvd pleijeriem


Guest SNW
 Share

Recommended Posts

Pirksu dvd atskanjotaaju (iespeejams kaadu no xoro, lai var kodekus updeitot).

1. Vai ir nopeerkami atskanjotaaji, kuri lasa visus regionus?

2. Kuru modeli no xoro iesakaat (varbuut ir kaada pieredze tieshi ar xoro)?

3. Un no vai modelji ar updeitojamiem kodekiem nav baigi daargi?

Link to comment
Share on other sites

Skaties 311Pro vai 400Pro...

 

Pasham ir 311Pro.. ir ok ;) Divx,XviD,MPEG,MPEG2 utt njem... neesmu iipashi intereseejies par jaunaakiem modeljiem...

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja pērk DVD, tad labāk kādu nedaudz nopietnāku brendu par Xoro, Yamada utt. Vismaz pēc tam nenāksies meklēt kur pa lēto nopārdot, jo tāpat sagribēsies labāku... IMHO

Ja tiešām gribi ar DivX tad jau labāk ņem kaut ko no Kiss

Ivo, apmierināts ar savu NAD 513, maksāja gan Ls 170...

Link to comment
Share on other sites

Guest spliter

Man liekas ka vislabaak buus vien Xoro 311 vai 400. Pats gribeeju pirkt pirms laika, un neatradu nekur par shiem aparaatiem sliktas atsauksmes. Speelee visu, kodeksus var atjaunot, normaalam cilveekam nekko vairaak nevajag. Kaada jeega maksaat Philips vaardu, vai par funkcijaam kuras Tu tuvaako gadu laikaa neizmantosi??

Link to comment
Share on other sites

xoro ir baigais sūds !!!!!!!!!!!

Tā kā man šitas mēsls ir īpašumā, tad atbildu par saviem vārdiem!

Pērc labāk Philips.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Man xoro 311 Pro ir jau vairaak par pus gadu. No manas puses tikai labaakaas atsauksmes. Viss darbojas labi, lasa visu, updeitojas elementaari. vobsem no-problem.

Toreiz maksaaja ap 70 Ls, tagad vajadzeetu buut veel letaak.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
xoro ir baigais sūds !!!!!!!!!!!

Tā kā man šitas mēsls ir īpašumā, tad atbildu par saviem vārdiem!

Pērc labāk Philips.

 

Runaajot par meesliem. Xoro meedz gadiities braakji. Es pirmo apmainiiju pirksanas dienaa - nopirku, no saakuma padomaaju suuds - lielaaka dalja divx filmu raustiijaas (veikalaa paarbaudiija uz dvd, tas gaaja perfekti), diski kaaraas. domaaju=smagi iegraabos. Tomeer drosiibas peec aizvedu atpakalj uz veikalu, dzeki patesteeja un pateica, ka dzelzu braakis - iedeva citu.....un sim jau vairs nebija kur piesieties, viss iet ideaali.

 

Veikalaa ar teica, ka xoro ir augsts braakju procens.

Link to comment
Share on other sites

un tas ir labs rādītājs, ka liels brāķa procents?

divx jau šis rāda, bet ar kuru update? Ja rāda labi divx, tad atkal drausmīgākie gļūki uz dvd.

Pēdējo decembra update esi licis ?

man ar to vispār diskus nelasīja nekādus.

 

Philips nemaksā daudz dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
un tas ir labs rādītājs, ka liels brāķa procents?

divx jau šis rāda, bet ar kuru update? Ja rāda labi divx, tad atkal drausmīgākie gļūki uz dvd.

Pēdējo decembra update esi licis ?

man ar to vispār diskus nelasīja nekādus.

 

Philips nemaksā daudz dārgāk.

 

Jaa, es regulaari apskatos xoro.de un uzlieku visus peedeejos updeitus. Nav pilniigi nekaadu probleemu, lasa pilniigi visus diskus bez izneemumiem - bez minimalaakaa gljuka.

Vai nu tu esi salicis nepareizos updeitus - atskiras 311 un 311 Pro, vai arii Tev ir braakis - taadi piiraagi.

Link to comment
Share on other sites

Par pēdējo Firmwari ir dzirdētas sliktas atsauksmes (Xoro).

Lasa jau visus divx, xvid, bet bieži ir tā, ka filma lēkā (nav plūstoša).

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
xoro.de lapā jau labu laiku neliek updeitus :)

 

Jaa es paskatiijos tagad tiesaam nav vairs....bet veel pirms kaada meenesa bija - janvaarii 100% veel bija visi updeiti.

xoro.ru arii vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Mjaa.. ar to peedeejo update... ir kaa ir... iisteniibaa.... bet njus kaut kaa jau piespiest var.... ar ieprieksheejo diskus momentaa panjeema... ar shito mazs chakars... bet pie taa nav vainiigs hardware, bet gan firmware...

 

lai gan linka nav.. bet faili ir :)http://www.xoro.ru/support/311pro.zip piemeeram... tikko paarbaudiiju...

 


Die Funktionsweise des DVD-Players könnte nach diesen Updates eingeschränkt sein.

 

Tieshi shii iemesla deelj firmwares ir iznjemtas... jo ierobezho DVD atskanjotaaju funkcionalitaati...

 

P.S. Tiem kam ir 311Pro... laikam http://www.delta.ee/xoro/Starshark/Xoro311..._cyr&baltic.rar - shitas noderees :)

Link to comment
Share on other sites

Mnjaa, asi izteikumi... Man 311 Pro nospraaga peec nepareiza meeginaajuma apgreidot firmwari. Pa garantiju samainiija, viss rukaa bez probleemaam - i DVD i divX i xvid.

 

Gribeeja darba koleegjis ar taadu nopirkt, bet izraadaas, ka 311 PRO vairs nerazhojot, taapeec nopirka pa 70 Ls 400-to. Gljuki ar divX - minuuti iet, tad bilde sastingst, skanja iet taalaak. Tinot uz priekshu tas pats efekts. Ir kaads ar shitaadu gljuku 400. saskaaries?

Link to comment
Share on other sites

Nu apgreidot jau ir viegli...

 

Ieraxti CDRW tos bin failus... ieliec ieksh XORO... kad paraadiisies tas txt nospied play... pagaidi liidz izmet aaraa disku... savaac to... un tad gaidi kameer upgradosies... i tad restart :)

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Es skatiijos tagad 311 pro un 311 vietaa vairs tirgo tikai 310 - tam esot apgraiziita skanas izeja, laikam nav 5+1, bet vienkaarsi 2 speakeri...vai kas taads - pats nepetiiju izejas, taa paardeveejs teica.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir XORO 311 ir, vien no pirmajiem modeļiem ko varēja dabūt. Nu to ko rāda, to rāda normāli, bet ir neliels procents ko viņš negrib atskaņot (~20%), parasti tie ir kaut kādi XVID kodeki. Šim modelim Xoro uzlika mīksto un updeiti nav redzēti jau kopš vasaras:( Nez cik ilgi pro modeļus atbalstīs. Savādāk normāls aparāts. Pro modeļiem man personīgi dizains nepatīk, it īpaši tas spoguļstikls, kādā dzērumā dizainers to vispār izdomāja izmantot...

 

Būtu ineresanti, ja kāds Philips ar divx/xvid atbalstu, aparāta īpašnieks padalītos pieredzē. Kā viņam ar divx/xvid atbalstu, šaubos, ka būs labāks par Xoro.!?

 

A

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja pērk DVD, tad labāk kādu nedaudz nopietnāku brendu par Xoro, Yamada utt. Vismaz pēc tam nenāksies meklēt kur pa lēto nopārdot, jo tāpat sagribēsies labāku... IMHO

Ja tiešām gribi ar DivX tad jau labāk ņem kaut ko no Kiss

Ivo, apmierināts ar savu NAD 513, maksāja gan Ls 170...

 

Vareetu luudzu nedaudz konkreetaaku info? Neko sakariigu nevareeju atrast par Kiss Ivo NAD513 un kur jamo pirki?

 

Yamada gan izskataas sakariigs variants, bet atsauksmes par vinju ir ljoti maz, lai spriestu par kvalitaati.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Philips ļoti reti gadās kad atsakās kādu filmu rādīt ,99,9 % visu rāda arī to ko nerāda XORO un LG.

Laba MP3 skaņas kvalitāte.

Mīnus - nav 5.1

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

Yamada 6700: spēlē DVD/Xvid/Divx/OGG ar visu stereo vai 5.1 skaņu. +subtitri. Nemaz nav slikts.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja pērk DVD, tad labāk kādu nedaudz nopietnāku brendu par Xoro, Yamada utt. Vismaz pēc tam nenāksies meklēt kur pa lēto nopārdot, jo tāpat sagribēsies labāku... IMHO

Ja tiešām gribi ar DivX tad jau labāk ņem kaut ko no Kiss

Ivo, apmierināts ar savu NAD 513, maksāja gan Ls 170...

 

Vareetu luudzu nedaudz konkreetaaku info? Neko sakariigu nevareeju atrast par Kiss Ivo NAD513 un kur jamo pirki?

 

Yamada gan izskataas sakariigs variants, bet atsauksmes par vinju ir ljoti maz, lai spriestu par kvalitaati.

 

Kā problēma atrast ieks google?

NAD nebūs Tava izvēle ja gribi DixX, tas ir vairāk domāts audiofiliem, kas vēlas labā kvalitātē klausīties arī audio CD, vispār firma no "biezā" gala. Bet ja ir interese: www.unisons.lv, tehniskie dati www.nadelectronics.com

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...