Jump to content

Smiltis un to sagādāšana.


seyhee
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Meklēju piemērotāko sadaļu, uzgāju uz šīs. Tā kā sadaļa raksturīga ''remontdarbiem'' un tādiem tehniskajiem darbiem, tad sekojošs jautājums. Tāda lieta, ka ir nepieciešams sagādāt smiltis. Kaut kādus smilšu tipus nezinu, pieņemu ka ''baltās smiltis'' (?). Smiltis ir vajadzīgas priekš ''kapa'' paaugstināšanas. Dzīvoju Jūrmalā un konkrētā ''kapsēta'' atrodās Jaundubultos. Gadiem ejot ar laiku ''kapa'' zemuma dēļ smiltis aizvien ''iegrimst''. Pats kaps kā vizuāli paliek aizvien ''dziļāks'' un vajadzētu atrast cilvēku vai kādu roku, kurš nodarbojās ar šādām lietām un spētu sagādāt un ar kādu lielāku automašīnu atvest šīs smiltis, lai varētu vizuāli paauhstināt kapa smilšu augstumu. Pieņemu, ka varbūt tieši Tev ir kāds kontakts vai zinošs uzņēmums, kas Jūrmalas teritorijā ar šādām lietām nodarbojās un varētu realizēt šādu darbu! Ja ir, tad padalieties ar kādām lapām; vizītkartēm, numuriem. Paldies jau iepriekš!

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Man jautājums - vai tev tiešām vajag šīs 'baltās smiltis' ? (= tādas, kādas ir jūrmalā?)

Parasti jau liek smalku granti. Un to jau nav problēmas pasūtīt. Ja nemaldos kravas cena ir 40-60lvl.

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt Moist. Jūrmalas smiltis, kad piedrazojas, tas izceļas. Paskaties uz blakus kopiņām, vai tā tomēr nav smalkā grants.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nezinu, tādēļ kā minēji šādās lietas īsti neatšķiru. Par to ''balto smilti'' arī minēju kā piemēru. Principā vairāk tēmēju uz to kontaktu, kurš varētu atbraukt paskatīties un tad arī zināt, cik lielā apjomā jāatved un kādu tieši labāk lietu tajā visā vajadzētu pēc vairāk zinošu cilvēku viedokļa.

 

Klusu - jau ir formēts likums, ka suņus pat pie pludmales ievest nedrīkst, kā izskatītos, ja es ar lāpstu un mašīnu aizbrauktu jaukajā ''kurorta pilsētas'' krastā, haha.

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Slokā, uz Ventspils šosejas, netālu no kapiem, kur pieminekļus izgatavo, bija blice, kura arī visu izdarīja, smiltis saveda un apmales uzstādīja. Vari aizbraukt, parunāt. Sen es tur biju, kā tagad, nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Okey, paldies! Pazvanīšu un pakonsultēšos uz šiem numuriem un vietām. :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

par smilktīm.... vanniņu bagāžniekā un saroc, kur problēma?

 

D_L, ko šodien dzeram?

man pašlaik jāiztiek ar bauskas alu, bet paša alus ir ielikts , lai rūgst, uz jāņiem būs labs ,100l 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...