Jump to content

LTC iTV dekodera maiņa


Guest
 Share

Recommended Posts

Ir Lattelecom interaktīvā TV un ir divi vecie, lēnie Motorola VIP1903 dekoderi. Kā un vai ir iespējams pierunāt Lattelecom, lai viņi vecos dekoderus apmaina pret jaunajiem, kuri, cik dzirdēts, strādājot daudz ātrāk un labāk?

Link to comment
Share on other sites

@, kā izpaužās lēnums? :D pašam ir vēl tāds lielais, kantainais, melns bez pogām.. un nekas nav lēns.. pēc modeļa laikam tas pats vien ir.. jaunie jau īstenībā ne ar ko labāki nav, ja nemaldos, tad pat mazāk izeju. 

Link to comment
Share on other sites

LTC nemaina dekoderi ja viņš nav bojāts. pie tam ja bojāts ir 90% ka saņemsi tādu pašu dekoderi tas ir atkarīgs no tā kādi ir noliktavā. 

Link to comment
Share on other sites

CAP, lēnums izpaužas tādi, ka ātri ejot cauri izvēlnēm tās mēdz iebremzēt un skatoties cauri TV arhīvam paiet diezgan ilgs laiks kamēr tiec līdz vajadzīgajam raidījumam, jo "TV programma nav pieejama".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@, man jau šķiet, ka tas vairāk saistīts ar neta ātrumu.. jo katra darbība ar pulti ir pieprasījums serverim.. tādu izteiktu lēndarbību neesmu novērojis. turklāt.. jaunais dekoderis neko nemainītu.. izmanto meklētāju vai saliec vajadzīgos raidījumus ierakstā. 

Link to comment
Share on other sites

jaunie dekoderi ir 1003, kuri atšķiras no tava 1903 ar :

1. iepakoti mazākā korpusā

2. tiem 12V barošana (5,7V vietā)

3. tikai viena SCART ligzda

 

pārējās ķeskas tādas pašas un ātrdarbība arī

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jarajara

ir 3 dažadi dekoderi, jauns un divi vecāki. tiesi 1903 man liekas vis labākais. tiesi mazie liekas lēnaki, bet tas subjektīvi. mērijis neko neesmu.

Link to comment
Share on other sites

nu mļin nevar paņemt datasheet un pakstities visiem LTC morotrolas dekodreriem ir vienads CPU 

1003 1903 1910 visiem ir 

 

450Mhz 800+ DMPIS CPU 

256MB DRAM

64MB Flesh 

 

1003 vienigi ir 1080p50 nevis 1080i50 bet to nekadies nevar redzēt. 

 

un viss ir supjektīvs vo būtu visi dekoderi jums blakus pie optikas varētu meģinat k-ko salidzināt tagad tik tirš 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, es reiz to mazo dekoderu spaidīju un menu tam krietni fiksāk strādāja un nebija pussekundi jāgaida, kamēr kanālu sarakstā pāriet uz nākamo pozīciju. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Placebo efekts :)

Link to comment
Share on other sites

Par to, vai dekodera lēnumā pie vainas ir internets, uzzināšu pavisam drīz - atnāca vēstule, ka iespējams pieslēgt VDSL.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Lai netaisītu jaunu tēmu, savu jautājumu par iTV dekoderiem uzdošu šeit:

Ir tā ka šobrīd man ir Lattelecom optika ar vienu interaktīvās TV dekoderi. Gribu pieslēgt otru dekoderi otrā istabā. Gribēju pats iegādāties dekoderi, bet drošības pēc uzzvanīju uz lattelecom lai pārliecinātos ka varēšu slēgt paša iegādāto dekoderi ar viņu akceptu, bet nekā - šamie saka ka vajagot pirkt pie viņiem dekoderi - citādi nekā! ka viņi konkrēto dekoderi piesaistot konkrētajam klientam... nu ok - ja tā - es varu aiznest paša nopirktu dekoderi - lai viņi piesaista...

Vai kāds ir saskāries ar ko tādu? vai ir iespēja kaut kā paša pirkto dekoderi pieslēgt? kaut kā 4€ mēnesī negribas maksāt par papildus dekodera īri...

Link to comment
Share on other sites

papildus TV taču nav 4EUR; Man ir, ja nemaldos, tad līdz 2EUR par otru dekoderi mēnesī - varu iemest aci rēķinos, ja interesē precīzi!

Edit - dekodera īre - EUR 1,17 - par abiem kopā, bet nu - man tur atlaide utt. Jo vienu brīdi te sataisījos iet prom (uz jaunajiem klientiembija 2x lētāk viss, nekā vecajiem) - attiecīgi bija plāns no sevis atlēgt un pieslēgt uz sievu - tad šie mazliet paīdēja un iedeva man jaunā kl.cenu:D! Bet LTC lapā točna 4 Eināri par dekoderi!

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Njā, Atceros ka pagājšruden jau gribējām pieslēgt otru dekoderi un zvanījām uz Lattelecom, tad šķiet ka piedāvāja pa 1Ls nēnesī, bet bija jāpārslēdz līgums uz 2 gadiem, un tas mūs atturēja no otra dekodera paņemšanas... Ok - ja tagad varētu ar viņiem sarunāt arī pa kaut kādiem 1.17€ - ok - lai jau, tad varētu arī viņu dekoderi ņemt. Būs šodien vēl ar viņiem jāparunājas...

Labots - Uldzha
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pasaki ka dekoders pie vinjiem pirkts savaa laikaa. Pa telefonu paarbaudiis mac adresi vai dekoders ir "tiirs" un piesies to tavam piesleegumam. Taa vismaz liidz shim ir dariits.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...