Jump to content

LTk DTV uz PC antenas uzvedibas divainibas


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir sākušās dīvainības ar bezmaksas kanālu antenas stiprumu virszemes TV. Skatos uz PC ar USB-DVB-T puļķi ar DVB Viewer.

Antena ir mazais puļķis kas gāja līdzi USB DVB-T. Līdz tornim ~ 5km ir tieša redzamība. Parasti no rītiem ir novērojama bezmaksas kanālu frekvences signāla zudumi(nepārtraukti kluči) visi pārējie kanāli rāda ideāli. Vakarā ar parasti strādā ļoti labi. No sākuma domāju pie vainas antenas pagarinātāja vadiņa štekeri, bet vakar salodēju vadus, un problēma palika. Ir kādas idejas ko lai lietas labā dara?

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Tici man, izmet to orģinālo mazo pīcku un uzliec kārtīgu antenu, lai ir signāla rezerve- visas problēmas pazudīs. Es vispār nesaprotu, kā tā pīcla var ko uztvert, jo atrodas vertikali, bet TV raida horizontālajā polarizācijā. Orģinālajai antenai nav virziendarbības un visdrīzāk, no rīta, tā ķer kādus traucējumus. Nu ķipa kaimiņš bārdu dzen, vai kaimiņa sieva matus fēno.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man attālums ir 40 km līdz tornim, pa starpām vēl sienas, koki un skatos es ar mazo antenu (par antenu gan to grūti nosaukt, bet nu tomēr), rāda bez klučiem. Ir man protams normāla antena mājās, bet mazo lietoju sporta pēc.

Link to comment
Share on other sites

Viss jau atkarīgs no konkrētiem apstākļiem un protams, jo lielāka pilsēta, jo vairāk radiotraucējumu.

Link to comment
Share on other sites

Metāls dod tādai antenai tā saukto pretsvaru. Neko tur savienot nevajag- radiotehnika!

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nu ja kad klučo un pieskaros antenai, tad ar sāk rādīt ok. Ieprovēšu pielikt pie dzelzs gabala.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...