Jump to content

Interaktīvā tv citiem TV operatoriem


Zoom
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka uzdošu stulbu jautājumu, bet ir kādas ziņas par iTV arī citās firmās? Pagaidām LTC kabina ar to. Man tieši interesē TV arhīvs, ļoti laba lieta, bet diemžēl citi tādu fīču nepiedāvā. :( Ar lielāko prieku atteiktos no LTC pakalpojumiem, bet ģimenē ir ierasts TV arhīvs, tāpēc būtu grūti pierast, ja kāds raidījums būtu nokavēts vai neievērots. Tāpat apturēšana, uz sākumu utt.

Link to comment
Share on other sites

Izzi pagājušajā gadā bija piedāvājumā interaktīvā TV ar arhīvu, tagad skatos šāds pakalpojums vairs netiek piedāvāts, bet Baltcoms arī plānojot ITV ieviest, tad jau pēc šo kantoru apvienošanās gan jau būs abiem, būtu labi, ja saglabātos ieraksta iespēja no USB kā pašlaik DTV.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cik nu man zināms, uz šo brīdi tikai Lattelecom piedāvā ITV ar arhīvu. Zoom. ja nav noslēpums, kas tieši neapmierina pakalpojumā,ka gribas pie citiem?

Link to comment
Share on other sites

Manā adresē šobrīd parādās IZZI ITV pieslēgšanas iespēja, bet kādi tur papildus pakalpojumi pieejami, kaut kā vairs neizdodas atrast, reku bija rakstiņš par IZZI ITV un TV3 arhīvu: 

http://www.boot.lv/latvija/izzi-klientiem-pirmajiem-latvija-pieejams-tv3-arhivs#

 

Te vēl viens raksts par Izzi ITV ieviešanu Rīgā ar arhīvu un ierakstu "uz personīgā datu nesēja":

http://www.riga24.lv/zinas/48/164332

 

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Es jau kā labu laiku atteicos no LTC ITV, jo pēc manām domām tas cipars ir vienkārši kosmisks. Ja skaties pamata paku un tevi tas apmierina tad vēl tā, bet ja gribi redzēt visu tad bija jārēķinās ar 33 ls (Atvainojos 25LS) tikai ITV, un manā gadījumā bija DSL internets, kas kopā sastādija vispār ap 50 ls.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cipars jau kosmisks, bet kuram vēl Latvijā ir arhīvs? 50 LS par visu komplktu ir diezgan šerpi, runāt ar LTC nebiji mēģinājis? Zin iešu prom, ko man darīt, varbūt cenu saldāku iedos?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

No kurienes šie cipari izzīsti? Kādu laiciņu neakcijas komplekts DSL 10MBit +TV ar vairākām pakām + telefons maksāja 28Ls/mēn. 

 

 

33 ls tikai ITV, un manā gadījumā bija DSL internets, kas kopā sastādija vispār ap 50 ls.
Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Kāda sproblēmas nopirkt uztvērēju ar ieraksta iespējām un būs pašam savs arhīvs māja pa daudz mazākām naudiņām. Par servisu ir jāmaksā.Negribi maksat, štuko, kā sistēmu apjāt. Būtībā jau mūsdienas vajadzīgs tikai interneta pieslēgums, tālāk jau "ģelo tehņiki"

Link to comment
Share on other sites

IZZI piedāvā arhīvu, kanālus ar kuriem vēl nav līgums noslēgts var rakstīt savā datu nesējā. Pats lietoju - pārsvarā arhīvā skatos TV3 - ir ok. Saucās InteraktīvāHD, pieejams gan tikai optikas zonā, vari uzzvanīt un pajautāt vai ir pieejams tavā adresē. http://www.izzi.lv/lv/majam/digitala-televizija. Kopā ar internetu varētu būt pavisam izdevīgi.

Labots - murajs
Link to comment
Share on other sites

Tikko apskatīju LTC lapu, tomēr 25 ls tikai ITV (visas pakas), kaut kā stāvēja atmiņā tie 33, nezinu kāpēc. Taču rēķins tiešām bija ap 50 ls. Intereses pēc, protams pirms gāju prom prasīju vai var piedāvāt kādas atlaides un tml, ja palieku. Atbildēja vienkārši, mums nav ko piedāvāt. Un tas nekas, ka esmu viņu klients jau gadus 10. Pacēlu cepuri un tagad lietoju SAT piedāvātās iespējas. Cipars, ko maksāju par SAT TV nekādā veidā nespēj konkurēt ar LTC piedāvāto ITV un visiem viņu arhīviem. Un SAT piedāvāto kanālu klāstu vispār nav vērts salīdzināt ar tiem 100+ kanāliem, kas ir ITV. Plus visam, tie ITV Motorolla dekoderi bija zem katras kritikas. Bija lēns, ķērās, uzkārās. Varbūt tagad kaut kas ir mainījies? 

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

*M3, ir vecie dekoderi un ir jaunie dekoderi, kas daudz fiksāki par vecajiem. 

 

Kanālu skaitu gan nevajag ņemt par kritēriju, jo SAT piedāvā tūkstošiem visādās valodās raidošus kanālus, no kuriem 95% nav skatāmi. Tas pats tetris ar "1000 in 1" spēlēm :)  Pašlaik skatos vienīgi brīvi raidošos 4 kanālus, jo sakarīgākai izvēlei jāpērk nevajadzīgi seriālu kanāli un pārējos populārzinātnisko saturu skatoties oriģinālvalodā internetā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu it kā cena neapmierina. Man ir 2 TV un 100mbit internets + telefons. Agrāk vēl bija pieņemami ap 24ls mēnesī, bet tagad stabili ir 28LS. Varbūt pat būs vairāk. Mājās ir viens jauns plakanais TV un virtuvē viens vecais JVC. It kā ar jauno Digitālā Tv būtu laba, bet vecajam virtuves televizoram atkal vajadzēs jaunu aparatūru, lai varētu skatīties arhīvu. Piemēram paskatoties Baltcom piedāvājumu liekas ok pa 12LS, bet nav arhīvas, kas ir ļoti pierasts.

Link to comment
Share on other sites

http://www.izzi.lv/lv/majam/digitala-televizija/tv-papildiespejas

 

te ir fīčas, ko piedāvā izzi.. nu nez.. es tāpat palieku uzticīgs LTC.. maksāju mēnesī nepilnus 13ls.. par standarta itv + 100mbps optiku :D  Turklāt.. nav jau manā krajā citu alternatīvu, izņemot šaraškina kantorus..

 

zoom.. LTC par papildus dekoderu TV prasa tikai 1ls mēnesī..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

microlink

Klau par tēmu... ir vecais dekoris ITV, bet zinu ka jaunie mazie tiešām ir ātrāki un žiperīgāki un mazāk vietu aizņem.. Kā pielauzt LTC, lai nomaina, support line pateica, ka itkā nemainīs, jo pakalpojums strādā, paši zina ka viņi lago un atzina to, bet... 

Link to comment
Share on other sites

Lūk kāds mans rēķins:

post-149-0-69242000-1371028566_thumb.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saucās InteraktīvāHD, pieejams gan tikai optikas zonā

Kā Izzi ar kvalitāti interaktīvajā salīdzinot ar DTV, HD kanāli nav tāda paša parodija ar 6Mbps kā LTC ITV?

Link to comment
Share on other sites

Interaktīvā izmanto tos pašus strīmus, kas tiek lietoti DVB-C tīklā (Baze, BāzeHD). Tā kā nav vajadzīgs tv nodrošināt paralēli pa legacy (aka dsl) līnijām - praktiski visi streami tiek padoti pa taisno no satelīta vai optikas. Tas ir LTC vājais punkts, it īpaši optikas zonās. HD ir tiešām laba kvalitāte, SD atkarībā no piegādātāja (piemēram LNT ir pasūdīgs).

Labots - murajs
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Zoom, tev vajadzēja te pa jaunam pieslēgties, kad LTC piedāvāja komplektus, tai skaitā ar TV par 13 latiem mēnesī. Jāsaka, ka pēc kaujas jau neviens ar kulakiem vairs nevicinās.

Link to comment
Share on other sites

Par cik mēnešiem es nokavēju?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Bija līdz 4.aprīlim akcija jauniem klientiem! Tavi 28 lati jau padārgi tomēr.

Link to comment
Share on other sites

Nu diemžēl parastais telefons ir vēl vajadzīgs, jo zvana šad tad "veči" un "vecenes".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mezavecis

Diez vai, jo pirmkārt nav tāda softa, kas spētu darboties, otrkārt iekārtas tiek identificētas pēc MAC adreses iepriekš reģistrētām motorola iekārtām, respektīvi, uz nekā cita televīziju nerādīs. Tāpēc LTK ir tāds pakalpojums kā interneta TV.

Link to comment
Share on other sites

Tā tīri teorētiski nevar noklonēt dekodera softu un mac adresi. Uztaisīt virtuālus dekodera dzelžus un visu to iešūt Smart TV kā appu?

Link to comment
Share on other sites

Vēl kā interaktīvās TV variants ir Telenet piedāvātais, pats nesen pieslēdzu. Ir 86 kanāli, no kuriem apmēram 10 nav krievu valodas tulkojums, 5 HD kanāli, dekoders maksā 85Ls(3,5Ls nomāšana, pats es nopirku to dekoderi, lai nebūtu lieki rēķini nākotnē). Arhīva funkcijas nav bet ir ērta ieraksta plānošanas funkcija caur USB datu nēsējiem. Kopumā 100Mbps + itv man izmaksā 11,50Ls mēnesī, jauniem klientiem ir vēl kautkāda atlaide uz pirmo pus gadu.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kā ar Interneta TV no pasaules. Esmu dzirdējis ka esot ar sakarīgu kvalitāti ar klientu uz PC Inet TV piedāvājumi, un par lētām naudām. Tip google TV variacijas no 3rd izstrādātājiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...