Jump to content

Downgrade Android OS


b-mens
 Share

Recommended Posts

Man ir Samsung Galaxy TAB 7.0 P3100. Neapdomīgas rīcības rezultātā sanāca Android Ice Cream Sandwitch upgreidot uz Jelly Bean 4.1.2.

 

Kāds zinošs speciālists nevar par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību downgreidot ierīci atpakaļ uz ICS 4.0.3.?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grūti spriest vai viņa tehniskajā izpildījumā ir vai nav labāka, bet vizuāli un izkārtojuma ziņā man viņa reāli nepatīk. Protams no vienas puses tas ir pieraduma jautājums, taču es pat netaisos pierast pie jaunākās versijas jo man viņa reāli besī arā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tas ir pieraduma jautājums, taču es pat netaisos pierast pie jaunākās versijas jo man viņa reāli besī arā.

Nu, bļins arguments, par zirgam jāsmejas? :D Kas, Tu 90-gadīgs onka esi, ka nevēlies neko labāku par to, kas tev ir? Uz kompja arī droši vien windows 98 vēl griežas.

p.s. Factory reset gan prasītos tai planšetei.

Link to comment
Share on other sites

Nē, vispār man stāv windows 3.11., bet tas tikai tāpēc, ka man mehāniskajai rakstāmmašīnai zobrati nodiluši, tāpēc nācās pāriet uz modernajām tehnoloģijām.

 

Factory resets nelīdzēs, jo upgreidojot OS tas tiek iedzīts ROMā un ar Factory settingiem tiks tikai izdzēsta infa no planšetes, bet upgreidotais OS paliks.

 

Un vispār pietiks mani kaunināt par atpalicību, bet piesakās kāds kurš var uzlikt Android ICS. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Factory resets būtu nepieciešams, lai pēc update OS mazāk gļukotu, tas, ka neatgriezīs iepriekšējo versiju, ir skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja nepatīk jaunais tad jāliek atpakaļ vecais. Ne viss jaunais ir jāpieņem un par labu jāatzīst.

 

Sīkajiem tur bērnudārzos ar kaut ko jaunu gribēja uztiept... Kā Kārlim kļut par Karlīnu un Rūtai par Rūdi. :hunter: :hunter: :hunter:

 

Par dovngreidošanu... aizstiep uz mobiserviss.lv vai arī uzmeklē biedru Proxy tepat forumā.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es palasījos forumus, un katrs to dara pa savam. Es labāk palūgšu kādam, kas to ir darījis, nevis sačakarēšu savu vienīgo planšeti un tad varēšu kost pirkstos. Neesmu īpaši spēcīgs tehniskajās lietās, kur nu vēl androīdos, kas priekš manis ir kosmoss salīdzinot ar veco labo windows. :superstition:



Viss kārtībā - aiznesu uz mobiservisu un visu izdarīja :king2:

Link to comment
Share on other sites

drīkst uzzināt kas jaunajā bij tik slikts/nepierasts/savādāks, ka gribēji atpakaļ veco?

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka uz 10 collu planšeti tas izskatītos savādāk, bet uz 7 collīgo, kurai ekrāns nav īpaši liels, tas izskatījās tizli.

Savādāks ikonu izkārtojums - jau vairs neatceros - vai visas vai dažas ikonas bija vienā sānā, nevis apakšā. Savādāks burtu taustiņu izskats/šrifts. Interneta pārlūkā ievadot adresi zem adreses ievadīšanas joslas bija vēl viena josla, kurā tika piedāvātas dažādas adreses, līdzīgi kā T9 funkcija mobilajiem. Ja pareizi atceros bija arī kaut kāda josla ar skrejošajām reklāmām.

Nu var jau būt, ka to visu varēja deaktivizēt un mainīt izkārtojumu, bet es labāk nolēmu atgriezties pie vecā un ierastā.

Savādāks vadības pogu (back poga, no programmas iziešanas poga) izkārtojums - sajukta secība.

Link to comment
Share on other sites

Es savam galaxy taisīju downgrade uz 4.0.3, jo jaunais čakarēja WIFI.

Es sameklēju oficiālo firmwari un caur Odin downgridoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Samekle 4.0.3 firmware savam modelim un ielade Odin uz datora, ieej download mode un flasho tar.md5 , kautvai YouTube paskaties vai iegoogle.

Link to comment
Share on other sites

Un tu domā, ka tavs padoms te ir vietā pēc pusotra gada? :shok:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

                               NEATBILDU PA SEKĀM

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cik atceros Pareizi Bija Odin jeb kā tautās sauktais ķieģeļu sķaidītājs (tev nevajag jaunako, skaties kas tev bija google rakstīts kada ir rekomendētākā versija tavam telefonam)

Principā strādā tā !
Atrodi novelc savam telefonam un pirmstam Skaidri atkal pateikšu:

http://androidxda.com/flash-samsung-stock-rom-using-odin

Ieliec download mode un aiziet

Nebus Driveri tad tu neredzēsi savu telefona ID programā

 

Tālāk palaižot odin caur administrācijas atļaujām tev vajadzētu redzēt telefona id

ievieto visu un uzspied flash

 

Pacietīgi gaidi un visam būs jābūt!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tu domā, ka tavs padoms te ir vietā pēc pusotra gada?

Nebūs, jo samsungs savus krāmus neiesprings updeitot uz 4.5 vai 5.0 :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...