Jump to content

Vai Windows 8 ir pārāks par Win7?


hellentry333
 Share

Recommended Posts

Ieleja, šis IT forums vai pušu plīst no tekstiem, kurus var bīdīt smilšukastē. Neba es vienīgais te tāds, lai man aizrādītu.

Cik lasīju, tā W8.1 Start poga tāda plika poga bez start izvēlnes vien būs. Tas pats, kas tagad. Iebīdi kursoru apakšējā kreisajā stūrī un spied, pat labāk, jo jātēmē nav.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivo

    12

  • vvv

    32

  • JDat

    12

  • @rmands

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

ieleja, cik es palietoju win8, tad praktiski start pogas neesamība ir lielākais šķērslis. Funkcionāli nekas kardināli tur neatšķiras. Ja izmanto aplikāciju ātro meklēšanu un win taustiņu, tad būtiski var paātrināt darbu. 

 

Ja mana sieva, kas galīgi tālu no IT (elementāras zināšanas excel, word, internets, papīru drukāšana/skenēšana), bez problēmām pārgāja no Win7 uz Win8, tad to noteikti var vecis, kas diendienā strādā ar datoru. Ja nevar, tad pauti kārtējo reizi traucē.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Manai lielākās problēmas sākumā bija - kā izslēgt datoru. Ja to neskaita, tad vispār atšķirības nepamanītu.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan, ieleja. Pirmo reizi ko tik traku dzirdu par W8. Ir pilns visādu hateru, veselīgu iespaidu viņi neatstāj. Bet, ja tā ir, ko, jālieto vien turpmāk W7. Pamazām datoru ar W7 kļūs arvien mazāk, pēc gadiem beigsies W7 atbalsts. Bet ļaunie MS tik turpinās izlaist W8, W9, W10... Un katru nākamo pretīgāku par iepriekšējo. Bēdīga nākotne.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Manai lielākās problēmas sākumā bija - kā izslēgt datoru.

Tāpēc pilns nets ar pamācībām, kā izveidot atsevišķu izslēgšanas pogu - gan sākuma logā gan uz desktopa. Uztaisīju pirmajā dienā un bēdu nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

ivo, taisnība. Pie W8 ir nenormāli daudz visādu maziņu programmiņu (pilns nets), ar kurām W8 var saveidot pavisam līdzīgu W7. W8 neierastais izskats un neierastā start izvēlne, laikam, izraisīja to milzīgo pieprasījumu pēc šāda veida programmiņām.

Link to comment
Share on other sites

W8 nīdēju gandrīz vienīgais arguments - nav Start pogas

ne mazāk ģeniāli

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Nīdēji?

 

Kadi ir argumenti tamka W8 ir labāks? Ātrāks? Kas vēl? Es neredzu pilnīgi nekādu jēgu lai pārietu uz W8. Varbūt nosauksi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

visa W8 propagandistu vienīgais arguments - var kaut kā pamuģīties un tikt pie Start pogas

Vai es kaut kur pieminēju start pogu? Man viņas nav un nafig nevajag. 



 

 

Kadi ir argumenti tamka W8 ir labāks? Ātrāks? Kas vēl? Es neredzu pilnīgi nekādu jēgu lai pārietu uz W8. Varbūt nosauksi?

Jaunāka OS - mans vienīgais un galvenais arguments. Kāda hrena pēc man uz jauna kompja būtu jāinstalē vēsturiska OS?

Manas personīgās domas - lielo W7 aizstāvju vienīgais arguments ir tas, ko viņi skaļi nesaka - ka šo OS nevajaga pirkt, var īzī nozagt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav neko daudz viņš labāks vai sliktāks. Izskatās ātrāks. Ir jaunāks, pieļauju domu, ka uzlabots, varbūt sīkumos, bet tomēr. Nesēž izstrādātāji tikai pie izskata maiņas. Funkcionāli, pa lielam tas pats. Ja gribas uz W8 no W7 tagad, liela jēga nav, jo padārgs prieks. Līdz 31. janvārim bija par mazām naudiņām, tad varēja daudz nedomājot. Tad arī es pārgāju. No manas puses cepiens tāpēc, ka pilnīgi nesakarīga W8 nolikšana notiek. Pavisam neargumentēti. Un durās acīs, ka lielākie zākātāji nav nemaz pastrādājuši uz W8.

Ja tagad būtu jāpērk jauns dators ar windows, no diviem - W7 un W8 - viennozīmīgi izvēlētos W8. Tīri sajūtu līmenī, šķiet labāks.

Tēmas mērķis it kā bija palīdzēt autoram izvēlēties starp W7 un W8. Nezinu, vai šajā bardakā ko varēja saprast. Bariņš, kas slavē W8 (ieskaitot mani), bariņš, kas otrādi. Bet cerams, ka šajā tēmā komentējušie vismaz nedaudz apgaismoja lietas par W8.



 

 

Jaunāka OS - mans vienīgais un galvenais arguments. Kāda hrena pēc man uz jauna kompja būtu jāinstalē vēsturiska OS?

Labi pateici. Pilnībā pievienojos

Link to comment
Share on other sites

Esmu pasēdējis pie W8. Kaitina tas GUI. Ja jau nav principiālu izmaiņu tad nav jēga.

 

Kā jau teicu, atkārtošos speciāli priekš ielejas: nav svarīgi vai lieto W8 vai W1.0 ja sistēma pilda tavus uzdevumus tad nav jēga neko mainīt un eksperimentēt. Cilvēks dzīvo ~ 25 000 dienas. Nav jēga lieki izniekot kaut vienu no tām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja sistēma pilda tavus uzdevumus tad nav jēga neko mainīt un eksperimentēt

Es pasen vienu elektriķi redzēju, tā ap gadiem 70. Ar roku griežamo urbi darbā lietoja. Viņam arī likās, ka sistēma pilda savus uzdevumus. Man gan liekas, ka viņš bija paraugs laika izniekošanai.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

 

 

Manas personīgās domas - lielo W7 aizstāvju vienīgais arguments ir tas, ko viņi skaļi nesaka - ka šo OS nevajaga pirkt, var īzī nozagt.

 

Nu gan muļķības. Nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kāpēc win 8 nelegāli lietot būtu sarežģītāk kā win7, viss atkarīgs no gribēšanas to darīt, ne jau no win versijas.

Link to comment
Share on other sites

ar laika tērēšanu es biju domājis ko citu: esperimenti un pārinstalēšanas. Tas elektri'ķis.. Nu tā ir viņa darīšana kā iznieko savu laiku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu gan muļķības. Nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kāpēc win 8 nelegāli lietot būtu sarežģītāk kā win7, viss atkarīgs no gribēšanas to darīt, ne jau no win versijas

Maldies, vecīt, ar katru jaunāku windows versiju kļūst arvien grūtāk normāli lietot zagtu.

Viens pazīstams datorfanāts, tāds, kurš saprot šīs lietas, zagto W8 tā arī nelieto, teica, ka nav atradis pietiekoši labu.

Un redzu, kā paziņu lokā daži mokās ar zagtajiem windows, reāli mokās.

Link to comment
Share on other sites

Es pasen vienu elektriķi redzēju, tā ap gadiem 70. Ar roku griežamo urbi darbā lietoja. Viņam arī likās, ka sistēma pilda savus uzdevumus. Man gan liekas, ka viņš bija paraugs laika izniekošanai.

 

Elektriķis ar rokas urbi, tas ir sīkums. Lūk elektriķis ar lāpstu, kad blakus stāv mazais eskavatoriņš, tā ir ikdiena, un saucas atšurfēšana. Jo, ja viņš ar bobkatu pārplēsīs kādu komunikāciju, būs baigie papildus izdevumi un mīnusi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Elektriķis ar rokas urbi, tas ir sīkums. Lūk elektriķis ar lāpstu, kad blakus stāv mazais eskavatoriņš, tā ir ikdiena, un saucas atšurfēšana. Jo, ja viņš ar bobkatu pārplēsīs kādu komunikāciju, būs baigie papildus izdevumi un mīnusi.

Kur saite uz W7 vs W8?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Kur saite uz W7 vs W8?

Priekš kam - tavā postā par elektriķi ar tādas nebija ? A ja ar bobkatu 10 kV kabeli pāraus , tur tādos mīnusos var iedzīvoties .

 

Pa tēmu - katrs lieto to ko uzskata priekš sevis par labāko/pierastāko/ērtāko/funkcionālāko/vieglāk nosperamo/etc. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

katrs lieto to ko uzskata priekš sevis par labāko/pierastāko/ērtāko/funkcionālāko/vieglāk nosperamo/etc.

Precīzi.

Un lai lieto, bet nesaka līdzcilvēkiem, kas lieto W8 vai apsver iespēju lietot, ka W8 nekur neder, ka W8 nav priekš profesionāļiem, ka W8 priekš pokemoniem utt., utjpr.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

nav svarīgi vai lieto W8 vai W1.0 ja sistēma pilda tavus uzdevumus tad nav jēga neko mainīt un eksperimentēt. Cilvēks dzīvo ~ 25 000 dienas. Nav jēga lieki izniekot kaut vienu no tām.

 

Šim es ar piekrītu par viesiem simts.

 

 

Nu saprotiet, nesēdēja pie Windows jaunākās operētājsistēmas izstrādāšanas dunduku bars

Sēdēja gan, piemēram pie Vistas. Vista cik zināms, tautā neaizgāja un tas ir fakts. Kur pretī XP dzīvo jau 11 gadus (lietotāju visā pasaulē ir salīdzinoši daudz!), bet Vista nosprāga, tā arī nesasniedzot savu kulmināciju. Ir pārdomātas, lietas kas aiziet tautā un gūst popularitāti, ir lietas kas tautā neaiziet. Par Win8 varēsim spriest pēc ilgāka laika. Patreiz tā ir salidzinoši jauna OS

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Jaunāka OS - mans vienīgais un galvenais arguments. Kāda hrena pēc man uz jauna kompja būtu jāinstalē vēsturiska OS?
HAHAHAHA... Vienkārši pērle. Hotj tūlīt iekalt zelta plāksnē un apkaisīt ar puķēm.   :turned:

Tev kauns nav rakstīt tādas glupības, "argumentētāj"?

 

Eu, W8 fanātiķi - rekur ņemat piemēru no puikas un iebīdiet augšminēto frāzi kā PR lozungu pokegui bīdīšanai tirgū - rezultāti mērķauditorijās garantēti, mhh...

Link to comment
Share on other sites

Ja ir līki pirksti vai nav vēlēšanās apgūt/iegūt jaunas zināšanas, tad nevajag zākāt lietas, ka viņas ir neērtas, lēnas un vēl sazin kādas. Dažiem laikam vēl no padomju laikiem nāk līdzi ieradums, ka jaunas lietas nafig nav vajadzīgas...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šito zākāšanos atklausījos, kad iznāca Windows Vista un visi slavēja XP (daži joprojām to dara). Vistai gan bija lielākais FAIL no ātrdarbības viedokļa un īpaši kaitinošo UAC, kas tā arī pa visu laiku netika būtiski uzlabots ar visām servispakām.  Pašlaik dzirdu, ka vienīgais "šķērslis" ir metro programmu izvēles logs. Vēl lielākus murgus dzirdēju, kad iznāca WinXP un ar putām uz lūpām aģitēja Win98 geimeru aktīvā daļa. 

 

Te man rodas jautājums, ko jūs tur pie datora darāt? Es un daudzi normāli cilvēki 99% laikā pavada lietojot programmas nevis bezjēdzīgi spaidot logus. Lai pārslēgtos uz citu programmu/desktopu, ir n-tās taustiņu kombinācijas  - Alt+Tab, Win+D. Lai palaistu programmu, Win+[teksts]+Enter, kas man aizņem 1 sekundi bez peles aiztikšanas. Ja reiz ir tāds cepiens, tad kādam šī darbība aizņem minūtēs vai stundās, līdz ar to gribētos redzēt dabā, vai problēma ir problēma vai no mušas izpūsts zilonis.

 

Piepe, iesaku uz sevi paskatīties uz malas, jo tik tiešām tavi pretargumenti ir smieklīgi. 

 

vvv, no tavas puses atkal nāk ārā mārketinga nomācošā purga. Iztiksim bez slavinājumiem un emocijām balstītiem argumentiem. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Windows 8 lietoju kopš iznāca un viņš ir gan ātrāks, gan ērtāks lietošanā. Vienīgais, ka nedraudzējas ar dinamiskās IP adreses šērošanu tas Hybrid Shutdown :( Ieslēdzot, otrā galā rāda Obtaining IP address.. un palīdz tikai Windows 8 restarts.

Labots - TasEsmuEss
Link to comment
Share on other sites

Kam māte, kam kleita.. Mani pašlaik apmierina Win 7.. kas man arī ir legāls uz datora. Ja es pirktu jaunu datoru, tad noteikti ņemtu ar Win 8.., bet speciāli upgreidot.. un maksāt.. nafig? Par ko?! ;) Turklāt Win 7 supports vēl noteikti vismaz savus 5us gadus būs, jo ja paskatās, ka WinXP supports kopumā davilka no 2001. gada līdz 2014. gadam.

 

Vista ātri nobeidzās tāpēc, ka ātri iznāca Win 7 pēc Vistas, turklāt Vistai bija lauzta kāja un tā kliboja. bet kā zināms, klibus dzīvniekus eitanizē. :)

 

Kā jau esmu liekas, minējies iepriekš.. man pirmā pieredze ar win 8 bija mazliet nejauka.. Tagad tiesa, lietoju Windows Phone 8.. un kas zin.. gan pienāks brīdis un lietošu arī uz PC Win 8 :)

 

Runājot par to start pogu.. Win 8.1. jau būs tikai plika poga, nevis menu. Man jau pa lielam tā poga/menu nav vajadzīgs, bet no otras puses ir pierādījies, ka visas Windows OS var normāli sākt lietot tikai ar SP1.

Link to comment
Share on other sites

Kad jau subjektīvi viedokļi, tad jau subjektīvi viedokļi. Manā dzīvē W8 ienāca ar feinu iespēju tikt par mazām naudām pie legālas OS. Tā Metro dēļ biju visai skeptisks, taču nospriedu, ka gan jau nebūs tik traki - pierašanas vaina. Iepriekš palasoties, nekur neizlasīju, ka veiktspējas ziņā w8 būtu sliktāks par w7, un tas bija galvenais, interfeiss mani maz uztrauc. Pati galvenā interfeisa fīča priekš manis -quicklaunch - joprojām ir. Šīs rīkjosliņas dēļ, start poga man nekad nav bijusi īpaši aktuāla un parasti tika lietota, lai tiktu pie Run, Control paneļa vai svaigi uzinstalētas programmas palaišanai. Ļoti patīk, ka taskbārs atrodas uz abiem monitoriem divmonitoru sistēmā.

Parasti lielākais čīkstēšanas iemesls, pārejot uz jaunu OS ir draiveri. Šajā gadījumā viss man vajadzīgais strādā - out of the box.

Tā virspusīgi vērtējot, es teiktu tā, ka w8 ir tas pats w7 ar izmainītu-sačakarētu-uzlabotu-kā-nu-kuram interfeisu, līdz ar to nekādā ziņā nav sliktāks. Es neizteikšos par pieaugušiem cilvēkiem, kas vairs nespēj adaptēties pasaulē, nespēdami atrast dažas ierastas pogas, šo iespaidu iegūstot esot vienreiz piesēdušies pie w8, vai vēl labākā gadījumā esot uzinstalējuši RC versiju uz virtuālas mašīnas. Tas man atgādina mac-lietotājus, kuru galvenais arguments allaž ir tas, ka viņi uz maka visu varot izdarīt ar diviem pirkstiem... Kamon! Palaid programmu un  strādā! Pārslēgties starp logiem - nav problēmu. Bija video jūtūbē, kā viens čalis nosēdina savu 80 gadīgo fāterīti pie svaigi uzinstalēta w8 un irgojās, kā vīriņš neko nevar atrast un blisās tukšā desktopā, nu nezinu... Ir jocīgi klausīties tos argumentus, ka w8 ir sūds nevis tāpēc, ka būtu sliktāks par w7, bet tāpēc, ka tas nav daudz, daudz, daudz labāks par to, un vecie ļaudis neredz iemeslu pārejai, it kā viņus uz to kāds spiestu. Citiem cilvēkiem ir tā, ka darba vieta nopērk datoru un jāstrādā ar to, kas tur ir uzinstalēts.

Nekādā gadījumā neapgalvoju, ka w7 ir vecs un nekam nederīgs, vienkārši manā pieredzē salikās tā, ka nonācu pie w8 un tas tiešām nav nekas tāds, kā  daži pēcklimaksa kungi te mēģina iebazūnēt! Savulaik mani patiešām slimu padarīja Vista. Un pats pretīgākais bija tieši Vistas veikspēja. Nevienu dienu šī os neizdzīvoja uz man pieejama kompja - svaigi nopirkts laptops -> bez želastības downgreids uz XP.

Secinājumi: uz veca kompja es joprojām liktu XP, uz jauna kompja w7 vai w8, atkarībā no pieejamības. Ja ir ideja apdeitot jau ejošu w7, tad - nav jēgas, ja vien nav īpašs azarts un interese testēt visu jauno. Bet, ja tiešām vēlies ar acīm baudāmu ātrdarbības pieaugumu, tad izvēle ir SSD sistēmas disks. Lai veicas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev kauns nav rakstīt tādas glupības, "argumentētāj"?

Aizveries labāk. Jā, man patīk testēt un lietot jaunās lietas. Kādēļ man par to būtu jākaunās?

Link to comment
Share on other sites

muldoņa

Heh, w8 aizstāvji bļauj uz nīdējiem, ka tie bļauj uz viņiem un pretēji :D

Abu divu argumentos var atrast pārspīlējumus. Vienkārši pacentieties tik daudz neuzspiest citiem savu viedokli un būs vieglāk :).

 

Es laikam vairāk uz nīdēju pusi, bet tīri no praktiskā viedokļa. Jo neredzu jēgu pāriet, kamēr man w7 normāli strādā. Arī uz w7 64bit no XP 32bit pārgāju tikai pēc vairākiem gadiem, kad izdomāju ram vairāk kompī iebāzt.

Šī diskusija arī nerada pārliecību par w8 nepieciešamību, jo aizstāvju arguments praktiski tikai tas, ka esot tāds pats kā w7 un pie izmaiņām varot pierast. Tikai nafig tas vajadzīgs? Lai būtu jaunākais? Nez, man tas pilnīgi nekrata un, ja vēl ir kaut kādas neērtības ar to saistītas, tad lai jau vēl pagaida mani tas w8. :)

Bet, ja man tas w8 kaut kādā veidā būtu jālieto, gan jau pierastu un lietotu, ja visas vajadzīgās funkcijas pilda. Interfeiss - gaumes jautājums, man pašam nepatīk.

 

Iepriekš bija runa par MSOffice 2003 vs 2007 - teiktu, ka problēmas ar 2007 varētu būt tikai tādiem, kam ir problēmas (psiholoģiskas vai ar apgūšanu). Kad man nācās pāriet, arī biju saklausījies visādas briesmas, bet pašam tas problēmas nesagādāja - vienu reizi kārtīgi izpētīju interfeisu un kārtībā. Un ja ir kādam tas jāiemāca no nulles (ar to mēdzu nodarboties darbā ;)), tad šis lenšu (ribbon) interfeiss ir daudz vieglāk apgūstams kā vecie menu.

Pēc visa šķiet, ka MSO 2003-2007 varētu būt kaut kas līdzīgs kā W7-W8, bet to varēšu spriest tikai pēc tam, kad kādreiz varbūt būšu izmēģinājis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

visulaik sanāca slēgalēties turpu atpakaļ, jo darba softi visi desktopā, a Mail/Music/VLC visi Metro stilā

 Hmmm, lietoju W8 kopš pēdējās betas un legālu kopš gada sākuma - flīzes redzu tikai dažas sekundes ieslēdzot, kamēr paspēju nospiest Win taustiņu, vai kad ar Win atveru/aizveru, lai piekļūtu kādam retāk lietotam softam (kas ir daudz ātrāk, kā rakties pa Start>Programs mapēm). Visi pleijeri un mail klienti - uz desktopa un nekas nekur nepārslēdzas.

 

 

pāris simtu reižu dienā + taimauti, kad pele nonāk karstajos stūros

 Kas ir tas, kā dēļ ar peli jābakstās pa stūriem ? Vairāk kā gada laikā labi ja 10 reizes esmu pabakstījis un tikai intereses pēc.  Win, Alt+Tab,  Win+F4 ir viss, kas vajadzīgs, lai momentā tiktu pie uz desktopa neesošo (reti vajadzīgo) softu izvēles vai izslēgšanas (arī uz W7 tikai tā rīkojos, Start poga ir daudz lēnāks ceļš).

  Un jā - pirms nebiju pamēģinājis - biju viens no lielajiem bļāvējiem pret Metro un par Start pogu. Pietika ar dažām dienām, lai saprastu, ka Metro absolūti netraucē, jo praktiski neredzu un Start poga ir absolūti lieka. Kādēļ kaut kur bakstīties ar peli, ja lielu daļu no tā var aizdarīt ar pāris taustiņiem/taustiņu kombinācijām ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ivo, nedusmo uz Piepi. Te jau viņam piedāvājās parādīt, kā strādāt uz W8, viņš vienkārši nemāk.

Iedomājos, kā pēc gadiem, kad W8 būs iegājies, un iznāks jaunāks, piem., W9. Būs atkal jaunā nīdēji un noliedzēji, un smieklīgākais būs starp vecā labā W8 kvēlākajiem aizstāvētājiem sazīmēt šodienas W8 noliedzējus.

Link to comment
Share on other sites

es gan jūtos kā invalīds kas meklē stūros un tā arī neatrod. māsai ir win 8, bakstīšanās un lielā os jūtība pret nospiesto ir pārāk liela. sencim gan win 7 to es saprotu viss atrodams. majās pie win xp sp3 ir labāka sajūta vismaz viss strā'dā.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu par ko te cepties. Ir kam patīk Windows 7, ir kam 8. Man liekas ok abi - uz lapša triple boot Windows 7, ko draudzene lieto, Windows 8 ko es lietoju un OS X 10.8.0 ko mēs abi lietojam.

 

Protams, ka pie Win 8 grūtāk pierast, bet nedomāju, ka tas ir kaut kas neiespējams vai briesmīgs.

 

Bet tiem, kas te saka, ka ja strādā labi, tad kapēc jāmaina - pagaidām nav, bet kādreiz noteikti būs. XP tāpat var lietot, bet vai vajadzētu??? Nedomāju gan...

Link to comment
Share on other sites

Tiem kam nepatīk pa stūriem bakstīties var izmantot win+c, vēl dažas papildfunkcijas paslēptas uzejot ar peli uz kreiso apakšejo (tur kur spiež lai izsaugtu start screen) stūri un nospiežot labo peles taustiņu...

 

Windows 8.1 jau uzlabotas dažas funkcijas, piemēram meklēšanu, papildus funkcijas zem star pogas, kad nospiež labo taustiņu.

Labots - raaicha
Link to comment
Share on other sites

Vēl gribēju pie W8 plusiem pieminēt labo lietu ar sistēmas lokalizāciju. Nav svarīgi kādu Windows8 nopērc, visu var salikt latviski. W7 tas bija tikai dārgajā ultimate, ne pro, ne home premium nebija iespēju anglisko pataisīt latvisku. Manuprāt, tas ir labs arguments priekš tiem, kam tas ir svarīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Un visiem tiem CMD, Run, Cpanel un visam kam citam var piekļūt, nospiežot Win+X

Link to comment
Share on other sites

Te tūlīt skarbie IT profi brēks, ka vienīg apareizā versija ir angliskā, ka LV versija sux, ka tur neko nevar sameklēt utt. utjp.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

A kur var palasīt saprotamā, izskaidrojošā Latviešu valodā (varbūt pat kā spēlīti) TO pogu kombināciju shēmas???

Man, piemēram, klava ir no gadsimta sākuma- ko nu tagad? Nav tādas pogas vai citas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...