Jump to content

Rāda zaļo krāsu ekrānā, kur vajag būt melnaijai


sunaprieks
 Share

Recommended Posts

Sveiks!

 

Nokrita dators no benķa. Tā nu gadījās :( bet lieta tāda, ka ekrānā tur kur jābūt melnai krāsai, sāka rādīt zaļu. It kā dators strādā labi, visas programmas var palaist, nebremzē. Kad ieslezu datoru paradās gaiši salātzaļā krāsā ekrāns ar uzrakstu ACER vidū, tālāk viss kā parasti. Citas krāsas rāda tāpat kā iepriekš, tik kad balts fons, tad mirgo mazi knapi saredzami punktiņi. 

 

Ir kādas idejas? 

post-96328-0-58383500-1370466633_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Vecīt, nofočē ar kameru, tad mēs arī kaut ko redzēsim.

Skāde ar matricu vai tās kabeļiem...

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager
· Hidden by Mezavecis, Jūnijs 5, 2013 - Spams
Hidden by Mezavecis, Jūnijs 5, 2013 - Spams

mazāk dzert vajag,tad nekas nekritīs.

Link to comment
sunaprieks

Jā, laikam screenshots jums neko neparāda. Te fočenes

 

to dream_... dzeršanai nav ne vainas, pamēģini pats kādreiz 



ui, te būs arī bildes ...

post-96328-0-83777700-1370468692_thumb.jpg

post-96328-0-26946400-1370468741_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es teiktu, ka kabelis, vai kontakts... Atver pilnībā melnu bildi... Nerāda tikai dažus melnā toņus, cik var redzēt bildē no delfiem. Es teiktu, ka kabelis vai kontakts. Lai nu kā tur arī būtu, dators uz servisu tāpat jāstiepj.

Link to comment
Share on other sites

matains

Ja kompim garantija garām un rokas gana taisnas, vari sameklēt jūtūbā kompja izjaukšanas pamācību un tikt līdz vietai, kur tev ir pieeja displeja kabelim (būtu jābūt diezgan vienkārši), un pamēģināt atvienot un pievienot atpakaļ. Ja nepalīdz, uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

Paramount

Es lieku visu savu mantu uz kontaktu! :D Savulaik man bija līdzīga skāde Dell'am. Atjauc vaļā to nelaimes čupu un pamēģini displeja kabeli izraut un pielikt atpakaļ!



Tikko apskatījos bildi un tagad lieku 100 punkti, ka tas ir displeja kabeļa kontakts! :D

Link to comment
Share on other sites

sunaprieks

Super! Paldies par atbildēm. Nu laikam, neesmu tomēr tāds specs, būs vien jāstiepj pie maistera. Garantija vēl ir, bet vai neatkodīs, ka kritis. Nekādas buktes vai plaisas vizuāli korpusā nav. Cik tāds prieks varētu maksāt, ja pie vainas kabelis vai kontakti? Gadījumam ja nu garantiju atteiks ...

Link to comment
Share on other sites

matains

Ja vaina tiešām kontaktā, specam tas būs 5 minūšu darbs bez nekādiem ieguldījumiem, dārgi nevajadzētu būt. Ja garantija, tad var izvērsties krietni ilgāk, ja vien Aceram nav ūber sakarīgs serviss. Būtu glupi ar šādu skādi sūtīt kompi uz kaut kādām diagnostikām, bet nebrīnītos, ja tā arī darīs. Katrā ziņā labāk tā, nekā līst iekšā un zaudēt garantiju.

Link to comment
Share on other sites

sunaprieks

He he, pats no sevis pazuda. Šorīt ieslēdzu datoru un ekrāns rāda pa pirmo :) 

Link to comment
Share on other sites

Nometi vēl vienu reizi zemē? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Paramount

Virinot lapša vāku kabeli sakustināja! Drīz rakstīs, ka tomēr nē - zaļie punktiņi tomēr mirguļo! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja ir garantija un vizuāli nav kritiena pazīmju, tad tikai uz garantiju. Es arī domāju, ka zaļie var atgriezties.

Link to comment
Share on other sites

matains

Un ne tikai zaļie var atgriezties, bet arī bilde pazust. Pēc Mērfija likuma tas notiks tieši tad, kad lapsis visvairāk vajadzīgs :D

Stiep vien uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...