Jump to content

Tv kartes izveele.


miro21
 Share

Recommended Posts

Sveiki,varetu jus kudzu palugt izveleties tv karti,esmu apskatjies pctuner.ru,bet isteniba skaidribas nav,gribetu iegadaties karti 35ls plus minus 5ls,galvenais man ir laba attela kvalitate,rakstit no teluka it kaa neko netaisos,tv karti gribas,lai elementari pasakatitos uefa championligu utt.,paldies jau ieprieks,ja palidzesiet izveleties.

Link to comment
Share on other sites

Guest jurixz1

Pats arii agraak gribeeju TV karti, nezinu kaa tagad, bet agraak itkaa vareeja ieksh EET dabuut AverMedia Aver TV GO 007, ~ 35Ls, liekas ka shitaa bija tiiri so! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest utopia

Kvalitāte ļoti laba TV kartēm ar Conexant CX2388x čipiem. Tā izmanto 10 bitus analogā signāla pārveidošanai digitālajā. Vairumam pārējo karšu tiek izmantoti tikai 8 biti. Bet no otras puses CX2388x čipiem vēl nav normālu draiveru, kas 100% izmantotu kartes iespējas.

Vēl vēlams izvēlēties karti, kura uztur hardware mpeg1, mpeg2 un mpeg4 kodēšanu/dekodēšanu. Tas vajadzīgs, lai atslogotu datora procesoru kvalitatīva un pilna izmēra TV ieraksta izdarīšanai. Manam datoram p4-3200 nepietiek tikai ar procesora resursiem, lai ierakstītu pilna izmēra bildi kompresētā veidā.

Pašam man Pixelview Play TV Pro Ultra ar iepriekš minēto CX2388x čipu; diemžēl bez jebkādām hardware encoding iespējām. Bet bilde tiešām ir ļoti laba. Kad pirku maksāja 35 Ls, tagad iespējams lētāk.

Pirms tam man bija karte uz 878 čipa - Pixelview Play TV Pro. Kartes ar šo čipu ir vispopulārākās un tām ir labi draiveri. Dažām vecākām kartēm problēmas ar draiveriem WinXP vidē.

 

Pats labākais resurs, kur noskaidrot visu par TV kartēm ir šis te: http://www.tv-cards.com/messageboard/

Tur forumā ir vesela kategorija izveidota, kur tiek jautāts par to kādu videokarti labāk izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Kvalitāte ļoti laba TV kartēm ar Conexant CX2388x čipiem. Tā izmanto 10 bitus analogā signāla pārveidošanai digitālajā. Vairumam pārējo karšu tiek izmantoti tikai 8 biti. Bet no otras puses CX2388x čipiem vēl nav normālu draiveru, kas 100% izmantotu kartes iespējas.

Vēl vēlams izvēlēties karti, kura uztur hardware mpeg1, mpeg2 un mpeg4 kodēšanu/dekodēšanu.  Tas vajadzīgs, lai atslogotu datora procesoru kvalitatīva un pilna izmēra TV ieraksta izdarīšanai. Manam datoram p4-3200 nepietiek tikai ar procesora resursiem, lai ierakstītu pilna izmēra bildi kompresētā veidā.

Pašam man Pixelview Play TV Pro Ultra ar iepriekš minēto CX2388x čipu; diemžēl bez jebkādām hardware encoding iespējām. Bet bilde tiešām ir ļoti laba. Kad pirku maksāja 35 Ls, tagad iespējams lētāk.

Pirms tam man bija karte uz 878 čipa - Pixelview Play TV Pro. Kartes ar šo čipu ir vispopulārākās un tām ir labi draiveri. Dažām vecākām kartēm problēmas ar draiveriem WinXP vidē.

 

Pats labākais resurs, kur noskaidrot visu par TV kartēm ir šis te: http://www.tv-cards.com/messageboard/

Tur forumā ir vesela kategorija izveidota, kur tiek jautāts par to kādu videokarti labāk izvēlēties.

 

nemuldi par draiveriem... man uz linux viss stradaa (non-vendor drivers) - pie taam labaak nekaa uz windows (vendor drivers)

Link to comment
Share on other sites

Guest utopia

 

nemuldi par draiveriem... man uz linux viss stradaa (non-vendor drivers) - pie taam labaak nekaa uz windows (vendor drivers)

 

Es runāju par MS vides draiveriem. Par Linux vidi ir pavisam cits stāsts, par kuru runāt nav manā kompetencē.

Link to comment
Share on other sites

man ar bija problemas ar 787 cipu,nevareja uzinstaleet uz xp,paris reizes izdevas bet veel vairaak nea,uz 98 gaja ideali,bet ar sad tad pakaraas,itkaa draiverso bija rakstiits ka der xp ,bet istenibaa cakars,tapee nopardevu pa 22 ls

Link to comment
Share on other sites

Skaties, njem ar Raadzhinju ((:

Obligaati paskaties vai pulti var izmantot ar citiem softiem.

Vai to karti vispaa kaadi alternatiivi softi supportee. A to sanaaks, kaa man ((:

Man ir Herkules karte. Skaitaas laba, maksaa labu pikji, bet raadzhinja nav un neviens alt sofc ta aiisti nesuportee. BIlde jau un skanja ir, bet pults nostraadaa :/ un tas ir saapiigi...

Gribi, paardoshu? ((: maksaaja paari pa 40ls jamaa. Nopaardoshu pa 20 (:

Link to comment
Share on other sites

Manam datoram p4-3200 nepietiek tikai ar procesora resursiem, lai ierakstītu pilna izmēra bildi kompresētā veidā.

 

nevar buut. skaties kas tev par probleemaam- taadam p4 ar atliektiem galiem jaapietiek jaudai tv kaptureeshanai

Link to comment
Share on other sites

Guest utopia
Manam datoram p4-3200 nepietiek tikai ar procesora resursiem, lai ierakstītu pilna izmēra bildi kompresētā veidā.

 

nevar buut. skaties kas tev par probleemaam- taadam p4 ar atliektiem galiem jaapietiek jaudai tv kaptureeshanai

 

Patiesībā esmu mēģinājis to darīt tikai ar Xvid, HDTV un MJepeg enkoderiem un Winampa TV plaginu. Tie pie pilnas PAL rezolūcijas (768x576) TV ierakstīšanas noslogo procesoru uz 100%, līdz ar to parādās pazaudētie kadri. Ar jebkuru programmu, kura uztur timeshifting un recording (WinDRV, Showshifter, Cyberlink Home theater etc.), izmantojot mpeg2 kodekus, problēmu pie pilnas rezolūcijas nav, bet nav arī pilnīgi perfektas kvalitātes...

 

Update: Pareizi nokonfigurēju kodekus un vēl šo to. Tagad varu ierakstīt ar jebkuru kodeku pie pilnas PAL izšķirtspējas. Vislabāko kvalitātes/faila izmēra attiecību rakstot realtime sasniedzu ar 3ivx kodeku.

Link to comment
Share on other sites

Gribi teikt, ka Xvid vai Mjepeg kodekss tev nodrošina labāku kvalitāti kā MPEG2? Kaut kā neticās, pats es TV raidījumus rakstu tieši ar MPEG2, un ja tas ir kas vērtīgs, ko gribas saglabāt, tad vēlāk pārspiežu ar Xvid/Lame.

Karte - AverMedia TV GO 007, ja tam ir nozīme.

Link to comment
Share on other sites

Guest utopia
Gribi teikt, ka Xvid vai Mjepeg kodekss tev nodrošina labāku kvalitāti kā MPEG2?

 

Jā nodrošina labāku kvalitāti - nopietni. Tas tādēļ, ka dzīvoju ārpus Rīgas un izmantoju istabas antenu ar pastiprinātāju, lai uztveru TV reidījumus. Diemžēl uztveršanas kvalitāte nav tā labākā, un līdz ar to ir dažādi artefakti kā graudainība, attēlam aste, šad tad ekrāns aizpeld. Mpeg2 ar šādām lietām galā normāli netiek - atkarībā no softa un kodeka: vienā gadījumā bilde sanāk izplūdusi (blur effect) vai otrā gadījumā parādās artefakti kvadrātu veidā.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan tādā gadījumā tev neizmantot kādu loseless kodeksu, piemēram, Huffyuv? Pēc tam jau saglabāto ar VirtualDubu vai ko tamlīdzīgu varēsi apstrādāt pēc saviem ieskatiem, saliekot visādus deinterlace/sharpen/utt. filtrus.

Link to comment
Share on other sites

Es arī gribētu iegādāties jaunu TV karti, esošajai WinFast TV2000 XP Expert ir sekojošas problēmas:

 

1) Ar savu P4-1600 ideālā kvalitātē (bez mini-raustīšanās) varu ierakstīt tikai MPEG1. XviD nelielā izšķirtspējā ir OK, bet ne ideāli. MPEG2 ir ciešami, bet nepatīk ka nevar izvēlēties augstāku audio bitreitu, 224Kbps ir par maz mūzikai. Var jau ierakstīt bez kompresijas, bet man nav tik daudz vietas uz diska un vēl čakaris ar VirtualDub.

2) FM radio slikta skaņa (nav asuma un ir trokšņi)

 

Gribētu karti ar Conexant CX2388x čipu un MPEG2/MPEG4 hardware encoderi, tā lai var ierakstīt visu ideālā kvalitātē, bez pieraustīšanās, ar augsta bitreita skaņu un ar labu rādžiņu. Ir kāda karte, kas atbilstu manām prasībām?

Link to comment
Share on other sites

Guest utopia

 

Gribētu karti ar Conexant CX2388x čipu un MPEG2/MPEG4 hardware encoderi, tā lai var ierakstīt visu ideālā kvalitātē, bez pieraustīšanās, ar augsta bitreita skaņu un ar labu rādžiņu. Ir kāda karte, kas atbilstu manām prasībām?

 

Mēģini skatīties šeit:

http://www.prolink.com.tw/english/products...s/mutimedia.htm

Vai vēl labāk šeit:

http://www.tv-cards.com/messageboard/viewf...wforum.php?f=15

Link to comment
Share on other sites

Es arī gribētu iegādāties jaunu TV karti, esošajai WinFast TV2000 XP Expert ir sekojošas problēmas:

1) Ar savu P4-1600 ideālā kvalitātē (bez mini-raustīšanās) varu ierakstīt tikai MPEG1. XviD nelielā izšķirtspējā ir OK, bet ne ideāli. MPEG2 ir ciešami, bet nepatīk ka nevar izvēlēties augstāku audio bitreitu, 224Kbps ir par maz mūzikai. Var jau ierakstīt bez kompresijas, bet man nav tik daudz vietas uz diska un vēl čakaris ar VirtualDub.

2) FM radio slikta skaņa (nav asuma un ir trokšņi)

Gribētu karti ar Conexant CX2388x čipu un MPEG2/MPEG4 hardware encoderi, tā lai var ierakstīt visu ideālā kvalitātē, bez pieraustīšanās, ar augsta bitreita skaņu un ar labu rādžiņu. Ir kāda karte, kas atbilstu manām prasībām?

Eu, bet tavai kartei takš ir Connexant Chips CX2388X (10bit), vot manai WinFast TV2000 XP Deluxe diemžēl ir Fusion 878A (8bit). Bet nu attēls ir tīri ciešams. Vislabākais ir no TV3, metru kanāliem ir diezgan slikti signāli.

P4 1,6GHz ir par švaku, lai rakstītu 768 x 576 @ 25fps formātā MPEG2. Mēģini rakstīt kā avi un tad saspiest XviD.

Par manas kartes radio man sūdzības nav, nezinu kas tev par problēmu.

Ja gribi Brend karti, tad jau vienīgais ir Pinnacle PCTV Pro. Bet tā ir dārga karte.

Bilde no manas kartes ir šāda:

colorschema.jpg

Krāsu tabula.

 

Ja nav slinkums, citi arī varētu iemest krāsu shēmas no savām kartēm, lai var salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

manai WinFast TV2000 XP Deluxe diemžēl ir Fusion 878A (8bit). Bet nu attēls ir tīri ciešams. Vislabākais ir no TV3, metru kanāliem ir diezgan slikti signāli.

 

Jaunajam čipam ir labāka kvalitāte, attēls ir asāks. Ja te varētu uploadēt tad iepostētu. Bildes daudzām kartēm var atrast http://www.tv-cards.com/messageboard/

Link to comment
Share on other sites

Jā nu tomēr gribētu redzēt kādu bildi no tās kartes. Tajā Tv-cards.com neko jēdzīgu neatradu. Bildes vari ielikt foto.inbox.lv fotoalbumā.

Link to comment
Share on other sites

dabuushu sev antenu jaunu un ielikshu savas tvkartes bildes... =] man ir ar BrookTree Bt878 chipu un viss rullee normaali

Link to comment
Share on other sites

artissco
OK, bildes ielikuhttp://foto.inbox.lv/icash55/WinFastTV2000XPExpert

he, reaalaas bildes :p nu kvalitaate it kaa normala, bet tas tikai tapee ka tev kabelis vai kas tamliidziigs... ja buutu parastaa antena tad kvalitaate galiigi garam buutu

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Nu jā, tas jau ir no kabeļtelevīzijas, uztaisi kādas bildes no vietējiem kanāliem uztverot signālu no antenas. ;) Attēla kvalitāte jau ir tieši atkarīga no signāla kvalitātes. Vislabākais jau protams būtu ciparu signāls, ko arī dažas kabeļtelevīzijas piedāvā, jo analogajam signālam diemžēl ir raksturīga interference un dažādi citādi signāla traucējumi, kas negatīvi ietekmē attēla kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...