Jump to content

hi fi resīvers


Recommended Posts

Patiik man klausiities radio. Taapec gribu piepildiit mazu sapni - veelos labu hi fi radio maajas (ausiim un dveeselei). Kur, ko skatiities (kur taa buutu kur skatiities)un kaadas skandas nepiecieshamas prieksh 40m2? paretam arii uz lielajaam autinjaam tiks klausiits + veelaak gan jau veel kaada hi fi tehnika tiks iegaadaata.

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

Hi fi radio - nu nez atkarīgs no cenas....jebkuram ražotājam ir augstā gala standalone radio. Tehnics, sony, jvc , jamaha.



nu cik paskatījos Ivo ir daži piedāvājumā, bet liekas bez pultīm, jo paveci modeļi. es savu tehnics novaktēju ss.lv pa 15 ls :D pults nebija komplektā, izmantoju universālo logitech.

Pašlaik ss.lv nekā prātīga no FM tuneriem nav, ja nu vienīgi Tornim kas vēl ir.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jebkurš resīveris atjaunots, no Eiropas miskastēm ar paraktiski jebkādām tumbām uz tādu telpu. Jeb vajag, lai kaimiņi arī novērtē? Tad var s90 droši likt.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Tas ko saprot ar Hi-Fi neiet kopā ar radio.  

Raidošajā galā signāls tiek kompresēts un ar to veiktas vēl dažas Hi-Fi nosaukumam neatbilstošas darbības. Tā kā derēs JEBKURŠ labs tūneris.

Nianses varētu radīt dažādos uztvērējos pielietoti dažādie stereotrakti.

Link to comment
Share on other sites

Bez radio SWH ir arī vēl citas stacijas.



Ja vēlas kaut ko no neseno gadu modeļiem, tad ir jāskatās angļu, vācu ebay, tie tur daudz. Tur cilvēki pāriet uz dab aparātiem un piedāvājums fm aparātiem ir liels.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Ir viens sudraba Marantz ST6000, 60 LVL. Pastiprinātājs un skandas gan jāpiepērk klāt pašam.

 

Un vēl varu pa 160 LVL atdot Technics komplektu: ST-9031, SE-9021 un SU-9011

Link to comment
Share on other sites

(labots)

O, nu jau būs vismaz ko izvēlēties.Te ar vismaz i viedokļi, jo man apkārt vairāk tik zināja par Yamahu stāstīt.

 

Man pat lielāks prieks būtu, ja viņam pults nebūtu.

 

 

 

Varbūt kāds var nokomentēt vēl par šo modeli - Denon Tu-1500Ae? Kam vispār būtu jāpievērš uzmanība (Man nav tik plašu zināšanu šajā lauciņā)

 

Jautājums vēl - manā gadījumā labāk tak ņemt stero resīveri (fm radio kopā ar pastipirinātāju)?

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

Person;īgi man simpātisks liekas kaut kas šāds, ja nevajag cd http://www.audiorama.com.br/teac/reference300.htm#AG-H300

 

šie un citi tās sērijas aparāti (arī tikai tuneri) pēdējā laikā ir ļoti plašā piedāvājumā angļu ebay



 

 

Jautājums vēl - manā gadījumā labāk tak ņemt stero resīveri (fm radio kopā ar pastipirinātāju)?

plikam fm tunerim parasti gan ir labāki parametri nekā resīveros esošiem, ja iziet uz maksimumu

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nedaudz pabojāšu cilvēkam prieku - vislabākais radio sanāks.. interneta radio. Tagad gandrīz visām stacijām ir vismaz 128 kbps MP3 un tas FM saliek vienos vārtos. Paņem kādu Onkyo resīveri ar vTuner atbalstu un būs laime. Bonusā arī parastais FM tur kaut cik jēdzīgs būs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...