Jump to content

PD2064M stepper driver


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

sveiki

 

cnc frezei vajadzetu savient breakout boardu ar stepper driveriem, bet netieku gudrs, ka pareizi tas butu jaizdara.

 

breakout boards ir sads:

http://www.ebay.co.uk/itm/CNC-5-Axis-Breakout-interface-Board-for-Stepper-Motor-Driver-Mill-/261217364518?pt=UK_Computing_Other_Computing_Networking&hash=item3cd1c4aa26

 

un stepper drivers:

http://tonman.com/html/bjdjqdq_91_39.html

 

kads varbut varetu pateikt, kas vienojas pie ka? pie kura no drivera piniem  iet GND, DIR, STEP un ENABLE. negribas jau pasha sakuma kko sacakaret. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
AndrisBB

pie reizes velviens jautajums.

vai ir laba doma prieks motoriem izmantot DIN 5 MIDI socketus un kabeljus?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

ne, man nevaig no pasas plates uz motoru.

man vaig no kastes izejas uztaisit, lai var ertak piespraust/izraut vadus kas nak no motoriem.

skatos ka citi izmanto XLR "chasis" un konektorus, bet taka tie parastie MIDI kabelji ebeya viegli noperkami jau salodeti, tad bij doma par tiem. un "chassis" ari var izvilkt no kaut kadiem vecakiem aparatiem, lai nav japerk. vienigi gan tie "shtekeri", gan vadi man liekas mazliet nenopietni, tapec jautaju.

bet ja tu saki, ka slikta doma, tad janoperk tos 4 pin XLR, vai ir labaki varianti?

Link to comment
Share on other sites

patiesībā viss atkarīgs no strāvām. MIDI kabelī ir 3 dzīslas tikai. Divi signāli un ekrāns. Pietiek? DIn stepselis nav tas labākais risinājums. Nav pārāk izturīgs. It sevišķi ja pirksi pie ebreja ķīna ražotus. XLR? Nu jā XLR labāks, jo ir fiksācija un ja nopērk kaut ko labāku par ķinieti, tad arī kalpo. XLR ir paredzēts regulārai raustīšania. 3 PIN XLR ir priekš audio lietām. 4 PIN priekš Pro aparātu (pamatā video kameras) barošanai. 5 pin XLR priekš gaismas lietām (DMX). 6-8 pin priekš studijas lampu mikrofoniem.

 

Tā ir iegājies nerakstōs (varbūt arī rakstītos) standartos. Mājas lieotšanai pofig kādus štepseļus saver, bet nu man patīk arī kaut ko ievērot no standartiem. Tak čtob smuki bilo. XLR lodējas vienkāršāk par DIN Tāpēc ka ir fiziski lielāks.

 

Es, kā nereprapists, nevaru saprast ko tu tur slēgsi kopā. Kas ar ko jāslēdz un kādas ir prasības pret štepseļiem. Izturība, putekļi, hermetīskums, nodilums regulāri lietojot utt.

 

PS: Nezinu tavu situāciju bet rodas iespaids, ka pa kruto būtu MIL STD circular connektori. Dārgi bet nepievils, jo lido kosmosā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

ir ari MIDI ar visam piecam savienotam dzislam, tad piekta ka shield, tik nezinu vai tas ir vajadzigs.

neko ipasi nebuveju, aiz gara laika esu salicis frezi, viss strada , vienigi vadi mudzgulis un bardaks, tapec saliku draiverus, BoB un barosanu kaste, tagad kko ar vadiem jaizdoma.

 

rit bus janoperk tos 4 pin XLR, kabelis man ir vesels rullis ar sadu http://uk.farnell.com/jsp/search/productdetail.jsp?CMP=i-ddd7-00001003&sku=1657595,  vins ir bez shield, vai vispar stepperiem vajag?

 

pagaidam izsatas sadi:

yNnUVGT.jpg

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl runājam dažādās valodās. Sāc ar korpusu tam visam lai nav pa galdu jāmētā. tad arī sapratīsi kādi vadi uz kurieni ietun cik tev vajag. Ja vadi uz stepperiem, tad tikai viena lieta: strāva un viss. Shield ir pa smuko, ja iedziļinās niansēs. Bet var arī iztikt bez shielda.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

ha, tiesam runajam dazadas valodas :)

tagad tiesi ar korpusu ari nodarbojos, visu sodien saliku smuki datora korpusa. nonacis esu tik talu ka vaijag izejas no kastes uz motoriem, pirma doma bija izmantot MIDI, bet tu saki ka nav labi.

tapec japerk bus kko mazliet nopietnaku - XLR.

bus kadi updatei vai stulbi jautajumi, tad dosu zinju

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Beidzot skaidrs, ktev vajag no motora uz elektroniku kabeļus.

 

Emm. Ir arī lētāka alternatīva, ja tev vajag 4 kontaktus.

http://www.salvats.lv/main.php?catID=505〈=lv#a505

Turēs pat lielākas strāvas ne kā XLR.

Šitos parasti izmanto fūristu radioamatieru rācijām.

 

Argusā kaut kā savādāk saucās, bet arguss atkal down. Laikam atkal ekonomē uz elektrību un serveri pa nakti izslēdz.

 

A kabelīti vajadzētu resnāku ne kā farnelī iepirktais. 1.50 mm^2 šķersgriezumā piemēram...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...