Jump to content

Samsung s3 vai s4?


upsis
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Doma ir iegādāties jaunu telefonu. Pašlaik izvēle sliecās starp samsung s3 un s4. Varbūt kads objektīvi var paskaidrot īsti kas ir tā laba lieta lai butu jēga tos 150ls pārmaksāt par s4. Ikdienā izmantoju GPS, internetu un dažādas aplikācijas, arī spēles šad tad. Būtu labi ja būtu kāds kas jau ir lietojis sos tel. un varetu dalīties sava personīgajā pieredzē.

post-94519-0-26472800-1369728571_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Ja gribi būt krutākais pagastā tad noteikti s4, a savādāk s3 principā tas pac vien ir!

Link to comment
Share on other sites

neJANIS

Domāju, ka noteikti nav vērts piemaksāt tos 150 Ls. Pat, ja spēlēsi tās spēlītes, pieņemu, ka S3 viņas vēsi pavilks. GPS un internets ir abiem diviem. S3 ir kompaktāks. S4 ir vairāk RAM un smukāks displejs (bet vai vajadzīgs? man uz 15 collu portatīvā ir 720p izķirtspēja un nesūdzos).

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

150ls pārmaksāt par s4

 

Tu jau te esi atbildējis uz savu jautājumu. Kāpēc, lai tu pirktu kaut ko, kur nākas pārmaksāt? 

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Kāpēc vispār jāapsver samsung tagad, pēc tā kad ir iznācis HTC ONE,manuprāt, tur pat izvēlēties nav ko. Vainu ņemt plastmasas telefonu, vai tādu kura korpuss ir pilnībā no metāla?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ja būtu budžets priekš S4, tad ņemtu jau minēto HTC One.

OK, nav tik daudz superīgas fīčas, bet korpusa kvalitāte ir manāmi labāka.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

S3 vai S4, es iesaku Nokia X2, vismaz baterija turēs kādas 20 reizes ilgāk :D ja tas ir svarīgs faktors...

Link to comment
Share on other sites

Леший

20x ilgāk - tas ir 3 nedēļas? :D

Par tēmu - s4-s3 cenu starpība nav adekvāta ieguvumam. Jāpagaida pāris mēneši, kamēr s4 vairs nebūs jaunums, un tad cena jau būs normālā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

S3 ir kompaktāks.

Muļķības! S3 ir smagāks, platāks un biezāks, garums abiem vienāds.

Runājot par tēmu, S4 priekšrocības ir visādas samsung iebūvētās fīčas, kas iespējams būs vai jau ir pieejamas S3 caur atjauninājumiem.

Labots - elxnis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman
20x ilgāk - tas ir 3 nedēļas?

2-3 nedēļas, maz runājot varbūt var izvilkt visas 3 :D

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Es vispār esmu šokā. Tie visi lielie, biezās klases telefoni, kuri maksāja tuvu 500LS tagad ir 300LS vai pat zemāk. Kaut vai tas pats Samsung GS3 vai arī  HTC One X. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri plēšas pēc tikko iznākušiem modeļiem. Pēc nepilna gada viņi maksās gandrīz 2x lētāk un daudz neatpaliek no tagadējiem jaunajiem modeļiem. Lai nu kā es tavā vietā tagad ņemtu S3, ja Tev tāda izvēle un S4 pirkt jau ar Euro Latvijā!

 

p.s

 

Pirms pāris gadiem bija lielāks progress, tad varēja pirkt tikko iznākušos, jo tad no vecākiem modeļiem nekāda liela alternatīva nebija, bet tagad ir citi laiki.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Htc one nav menu poga, kas ,piemēram, man ļoti traucētu. Labāk tomēr nopirkt huawei honor 2 nekā s3 vai kaut ko līdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Kāds vēl huwei, tak update nebūs ar to ķīniešu brīnumu. Samsung vismaz šajā lauciņā ir labākais starp visiem OEM.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Es vispār esmu šokā. Tie visi lielie, biezās klases telefoni, kuri maksāja tuvu 500LS tagad ir 300LS vai pat zemāk. Kaut vai tas pats Samsung GS3 vai arī  HTC One X. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri plēšas pēc tikko iznākušiem modeļiem.
 

Es arī nesaprotu kāpēc būtu jāpērk telefonu pie mums. Es kruto modeļu cenām sekoju un iespējams čalim lētāk būs no ārzemēm pasūtīt,nekā pie mums. Tas pats IFONS5 :D kad tikko ienāca LV cena bija 790-650ls vidēji,kamēr ārzemēz 300-400ls. Es sev pc no BestBuy sūtiju,diezgan labs darijums uz to brīdi,ietaupīju 700ls.

Bet ja budžets galīgi švaks,var taču ar GS2 iztikt?:)

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

 

Kāds vēl huwei, tak update nebūs ar to ķīniešu brīnumu. Samsung vismaz šajā lauciņā ir labākais starp visiem OEM.

Kādas muļķības, nexus ierīcēm ir vislabāk ar updatiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk tomēr nopirkt huawei honor 2

 

Ej pērc to Horror.. :pooh_go:  



 

 

šajā lauciņā ir labākais starp visiem OEM

 

Blsht.. uzlika man N7000 4.1.2.. gribās gandrīz vai mest laukā.. t9 gļukains vārdu krājums aprobežots/locījumu trūkums pamatīgs pazudusi poga "Pievienot" atrodas Ellē ratā iestatījumos, kur vari sēdēt savu pusgadu un vadīt visus vārdiņus kurus zini - iepriekš ja rakstīji un nedeva laukā īsto variantu tik uzspied "pievienot" un tas bija vārdnīcā iekšā.. akumulators no 3-4 dienām tur tagad 1-1,5.. noņēmos nedēļu kamēr saliku visus uzstādījumus kā man vajag..  bremzē vēl vairāk nekā jebkad.. nevienu ieguvumu neesmu vēl atradis no šī update.. 

Attiecīgi => ātrāk /= labāk



 

 

Kādas muļķības, nexus ierīcēm ir vislabāk ar updatiem.
 

 

Starpcitu pat neskatoties uz atjauninājumiem LG Nexus 4 > S3

Link to comment
Share on other sites

Honoram būs update uz 4.2. Vins LV tik 170ls maksā.

Var nemt ari nexus 4 vai optimus g.

Link to comment
Share on other sites

labiitis
Kādas muļķības, nexus ierīcēm ir vislabāk ar updatiem

 

Nexus ir atsevišķs OEM? Es te runāju starp htc,samsung un kaut kādu ķīniešu štruntu. Protams jūnija beigās būs pieejams S4 ar stock android un attiecīgi nexus līmeņa update. Attiecīgi viņš arī maksā, bet praktiski labākais telefons tirgū. Mīnusu nav.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

S3 + JB 4.2.x = s4

Nav jegas parmaksat.

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

S4 ir labi nopulēts S3. Protams, jaudas pieaugums ir pamanāms (sintētiskajos testos), tāpat arī S4 (manās acīs) ir krietni pievilcīgākais dizains, un labāks ekrāns, tomēr starpību es noteikti nevērtētu uz 150 latiem.

Link to comment
Share on other sites

archa82

Nezinu man ir S2 un man personigi pietiek isti pat neredzu jegu S3 vai pat S4

Link to comment
Share on other sites

Леший

archa82, man arī S2, un vakar ieraudzīju savu nākamo telefonu - S2 Plus. Atšķirās ar NFC esamību, kas ir tieši tas, kas pietrūkst S2, lai kļūtu par perfekto telefonu.

Visādas S3/S4 lāpstiņas var degt ellē ar saviem gestures, eyetracking un citu crapu.

Link to comment
Share on other sites

Kam tev NFC?

 

Neviens jau tās "krutās" iespējas tev neliek lietot.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi uz šo brīdi Galaxy S3, jo Galaxy S4 uzlabojumi nav 150Ls vērti.

Link to comment
Share on other sites

neJANIS

Es laikam visdrīzāk ieteiktu pagaidīt kādu laiciņu līdz SIV cena nokrītas līdz normālam līmenim un ņemt to. 400 Ls vērts viņš nav, bet nu šodien paspaidīju, displejs ir vienkārši konfekte un, lai, cik dīvaini arī nebūtu nav nemaz tik liels izmēros viņš. Turpat blakus bija Xperia Z, tas ir daudz lielāks milzis.

Link to comment
Share on other sites

Arī par S3 ;) patīk man lietošanā tā mantiņa, jau pusgads bez ģļukiem

S4 ? Pat dizains ir līdzīgs, +150Ls ? Nu nē paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

itanium

Šodien iekš tele2 veikala salīdzināju s3, s4 un note2 ekrānus

 

s3 no visiem likās visblāvākais un tumšākais.

note2 ļoti līdzinājās s4 (košums un gaišums), tik vien tāda sajūta bija, ka note2 ekrāns mirgoja.

Provēju saskatīt atšķirības izšķirtspējā - nevarētu teikt, ka ir pamanāmas. Skatījos uz burtiem, ikonām, likās +- vienādas.  

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Samsung s4 mini kad iznāks, tad cenas nedaudz kritīsies,nesaprotu,ko dauzi tajā s2 tik labu atraduši,,,vienīgais korpus bija labs pārējais jau ir novecojuši dzelži...

Link to comment
Share on other sites

Pašam bija s2, tagad lētais ķīnietis- ja neskaita kameru un korpusu ķīnietis ir daudz labāks.

Link to comment
Share on other sites

Es ņemtu S3, kuram drīz būšot UPDATE uz to pašu Android, kas S4 ar tām pašām funkcijām. Vai arī pagaidīt S4 Mini, kuram būs mazāks ekrāns, tas ir 4.3 collas, bet dizains tāds pats. Es domāju gaidīt S4 Mini, kas tikšot prezentēts 20. jūnijā.

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

Ja vēl būtu s4 mini active versija, tad beidzot Es ar parkāptu viedo lauciņā. gaidīsim.

Link to comment
Share on other sites

Jā S4 Active būs. Dizains būs savādāks, bet ekrāns būs tika pat liels un tehniski tāds pats, kā parastais S4. Bet tagad ir Galaxy Xcover 2

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Normāli runājot, X2 nedēļu izvelk bez bazara! Pat divas reizēm!

 

 

 

20x ilgāk - tas ir 3 nedēļas?


Beidzot Samsungs ir iebraucis, ka dārgā gala lietotāji ar mēdz pa mežiem un upēm dzīvoties. Malači! Autor varbūt mazliet pagaidi un paņem: http://www.gsmarena.com/samsung_i9295_galaxy_s4_active-5446.php

 

Būs pārmaksas vērts!

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

kungi!

kas notiek dual sim telefonu segmentā? sievai tādu vajag. skatos uz samsung grand duos  - cena kā S3, taču specifikācija krietni sūdīgāka...

Link to comment
Share on other sites

Ja nav aizspriedumi, var no Ķīnas sūtīt kādu zte, lenovo, jiayu utt telefonu ar mtk6589 chipu. Būs zema cena un S3 parametri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...