Jump to content

Vigoole C2118 atsaukmes?


rokijs
 Share

Recommended Posts

Ir doma ka varētu iecelt minētās tumbiņas (~40ls) - šobrīd doma, ka slēgšu pie PC. Gribēju noskaidrot viedokļus par to vai šis ir ok variants vai tomēr būtu vērts skatīties uz nopietnākiem lietotiem variantiem, piemēram, microlab solo5 (~40) vai 7 (~65ls)?

 

teorētiski kaimiņus no mājas nedzīšu ārā - bet nu ja cenu šķirba nav liela tad varbūt ir jēga paņemt ar rezervi?

Link to comment
Share on other sites

Ko tad ar tām tumbelēm taisies darīt ? Sameklē divas s-90 un skaņa būs stipri labāka, par 65 vajadzētu sanākt. Piemet vēl nedaudz pastiprinātājam, kādam tepat no foruma biedriem un būs tev jaudīga un stipri labāka sistēma, nekā tevis izvēlētie. Vienīgais, ka vietu daudz aizņem.

Link to comment
Share on other sites

rodgerz

Man ir tieši tādas tumbiņas mājās. Mani apmierina pilnībā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

piemēram:http://www.digitalsh...=lv§ion=107

Njā, tik ja tes nebūtu vienīgais, kurš visticamāk peimirsis izņemt to preci no kataloga.

Link to comment
Share on other sites

Padjoms

 Skan super saviem izmēriem un cenai.

Man kaktaa staav jau kaadu gadu Vigoole 2149. mazliet uzlabotas bez darba(neklausos,jo ir labaakas). Cena runājama,ja interesē.

Bija jūtams fona troksnis,jo rūpnīcā idioti bija pastūža plati ieskrūvējuši  tā ka jūtīgais gals pie barošanas trafa.(apskrūvēju otrādāk-fona dūkoņa pazuda)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Sameklē divas s-90 un skaņa būs stipri labāka


Nu vienkārši super ieteikums! Nopērc s90, noliec uz galda blakus kompim, tad vēl pastūzi pieskrūvē pie sienas un būs tev akujennie tuvā lauka monitori, riktīgs skaņas etalons...
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...