Jump to content

Novecojusam datoram vajadzetu jaunus kopmonentus.


4XG
 Share

Recommended Posts

un kā izrādījās korpuss ir tā mazākā galvassāpe... :dornis:

 

Man atkal patīk, ka autors raksta pareizus paplašinātus teikumus un visas savas izjūtas un feelingus... :sorry:

 

Tajā ebajā vispār normālu barokļu nav, tik kaut kādi ķīniešu mesli pie kam cūciski ovepricoti... paskaties newegg(amazon), ja ir pieejams, kādu OCZ vai Corsair 600-650W. 

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Autoram vienkārši labāk aiziet uz veikalu un nopirkt gatavu kasti, jo izskatās, ka nav nekādas vēlēšanās palasīt internetā itin neko.

 

Intel proci uz AMD plates vai otrādi. Nav jēgas no SSD, jo dators tikai ieslēgsies ātrāk par 10 sekundēm. Ehhhhh....

 

Saproti dažas lietas:

 

1. Intel procesoriem intel mātesplates vajag, AMD vajag AMD mātesplates. Paņem B75 plati, tev jau te ieteica un miers.Ir gan USB 3, gan SATA3.

2. SSD ir viens no labākajiem uzlabojumiem, ko kompim var veikt, pat jaunam. Tev nav tas SSD disks jāpiedzen pilns, tur turi tikai sistēmu un dažas programmas un pārējo uz sava HDD.

3. Tev vajag jaunus RAM, jaunu barošanas bloku (labas firmas) un normālu procesoru.

 

Skaties šādu komplektu (kur pirkt izdomā pats):

Asus P8B75-V

Intel® Core i5-3570

Crucial Ballistix 4GB DDR3 PC3-12800

Intel 330 Series SSD 120GB

Fortron FSP RAIDER 550

+ korpuss ATX izmērā pēc paša izvēles.

 

Jebkuru no šīm komponentēm protams jebkurš var ieteikt aizvietot ar citu firmu vai ražojumu, bet šis komplekts ir ok tam ko tev vajag. Nav gan skaidrības kāds tev ir vecais HDD, jo tas var būt arī IDE pieslēguma un tad to pieslēgt nevarēsi.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

matains

Pag, bet ja kompis pilnībā apmierina un vajag tikai multitaskingam cpu jaudu palielināt, kādēļ vienkārši neiekraut esošajā mātenē kādu core2 quad un aizmirst par jebkādiem citiem apgreidiem? Cik noprotu, esošā mātene ir dzīva?

P.S. defragmentējis cietņus esi?

Labots - matains
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā DDR 2 vai nu kādam pārdod vai izmet.

Protams, ka pārdot - viņas tak deficīts tagad, tie kam vajag rauj no rokām ārā un vēl pa dārgo. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Asus P8B75-V

Es runāju par lētāko kamēr nav mēsls, bet tu man piedāvā uz pusi dārgāku ka iepriekš minēto gigabyte kas esot laba.

Kāds tad ir arguments lai šo pirktu ?

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds tad ir arguments lai šo pirktu ?
ka budžets joprojām ir miglā tīts :shok:  
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es jau minēju ka datoru upgreidoju tikai tāpēc ka šobrīdējais vairs nevelk, un nākošā gada (maksimums divu) laikā likšu kopā kārtīgu gaming datoru, bet šobrīd atļauties nevaru jo naudai ir citi plāni.

 

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Es runāju par lētāko kamēr nav mēsls, bet tu man piedāvā uz pusi dārgāku ka iepriekš minēto gigabyte kas esot laba. Kāds tad ir arguments lai šo pirktu ?

 

Latvijā cenu atšķirība ir 3 Ls. Šīs mātesplates atšķiras:

 

1. Asus atļauj lielākas frekvences RAM izmantot

2. Asus plate pati ir lielāka pēc izmēra (ATX pret mATX kas ir Gigabyte)

3. Asus platei ir divi PCI Express 16X sloti

+ vēl daži sīki, nenozīmīgi sīkumiņi, kas atšķiras no ražotāja.

 

 

 

Es runāju par lētāko kamēr nav mēsls

 

 

 

nākošā gada (maksimums divu) laikā likšu kopā kārtīgu gaming datoru

 

Saredzu gana lielas pretrunas šeit, tavos tekstos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

šobrīd atļauties nevaru jo naudai ir citi plāni

Tas labi, ka naudai ir savi plāni, cerams ka viņa ar tevi tos ir saskaņojusi :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

X48 - labs čipsets . Var tak paprovēt tajā pašā ebay nobidot kādu QX9650 vai QX9770 ( par sviestmaizi gan laikam neatdos ) , paņemt to pašu Hyper 212 vai kādu niknāku kūleri , pacelt FSB=400 MHz , un ies zvērā . Ak jā to E6850 varēs notirgot .

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Latvijā cenu atšķirība ir 3 Ls.

Amazon UK gigabyte pa 55£, tevis piedāvātā viena 85£ otra 95£.

 

Saredzu gana lielas pretrunas šeit, tavos tekstos.

Pats neko pretrunīgu neredzu, vaig šobrīdējo upgreidod jo nevelk, jāiztur +/- gads līdz man nebūs vairāk brīvās naudas lai saliktu kopa stūlbu un pārspīlētu gaming datoru, lai pa viņu nebūtu jādomā vel 5 gadi. Ja mans nebūtu tik švakā stāvoklī neko klāt nepirktu, teicu ka tikai 2 komponentus vēlos, tagad es teju jaunu datoru taisu.

 

Pierunāts esmu pirkt SSD priekš sistēmas.

 

+ korpuss ATX izmērā pēc paša izvēles.

Laikam visā tematā neiedziļinājies, saprotu, bet Iepriekš minēju ka man korpuss ir prioritāte, jau pasūtīju. M/B Type Micro-ATX,ATX Pieļauju ka abas der tad.

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Amazon UK gigabyte pa 55£, tevis piedāvātā viena 85£ otra 95£.

 

Redzu gan pa kādai ~ 70 pundiem, bet labi, tur tik liela atšķirība nav kuru mātesplati ņemt.

 

 

 

teicu ka tikai 2 komponentus vēlos, tagad es teju jaunu datoru taisu.

 

Iepērc Intel core 2 quad un jaunu barokli, kā jau te viens minēja un rullē vēl gadu ar to kasti, pēc tam nopārdod visu, baroklis jau tev būs nākotnei. Nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tik tiešām, ja pēc gada mainīt - pareizāk būtu izvēlēties jaudīgāku CPU no atbalstīto saraksta, varbūt nomainīt barokli un protams, uzlikt svaigu sistēmu, vai vismaz izmest lieko drazu - un viss lidos.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Skatos Gigabyte XKT-1155 Z68AP-D3 Motherboard (Rev 1.0) ir 30% atlaide, domāju ņemt. Iet ar intel kopā, ir usb 3 un pcie sloti.

 

Vai grābt ciet kamēr var ?

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Z68 ir ja ne vecs tad jau visai padziivojis chipsets
(neatbalsta PCIE v3.0 un nav natiivaa USB3 atbalsta, USB3 pieejams tikai caur 3rd party chipu, kas paarsvaraa rezulteejaas uz samazinaatu USB3 veiktspeeju saliidzinaajumaa ar natiivo USB3).
Izveeleetos vai nu B75 vai H77. Ja domaa arii par OC, tad Z77.

Labots - Borja
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja domaa arii par OC, tad Z77.

Neesmu kursā kas ir OC bet Gigabyte SKT-1155 Z77-DS3H Motherboard (saprotu ir pareizā) arī ir atlaide, un ja skaitās labākā no tevis minētajām tad jau jāgrābj vien ciet.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā ka topika autora vēlmes nu nekādi nesaskan ar iespējām un tas, ka esošā darba zirga konfigurācija bijā jaizdabū ar lielu lauzšanu, uzskatu, ka visideālākais variants būtu iegādāties kādu ābolu produktu. Atkritīs vajadzība meklēt piemērotus keisus, barokļus, dzeses un tamlīdzīgas dumības. Dodies labāk uz šejieni - http://store.apple.com/uk/configure/MD096B/A - sakonfigurē pēc sirds patikas un lieto.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

@ ernests - that escalated quickly ?! Nezinu ko tu mēģini pateikt, bet redzu ka esi 100 kilometrus no kursa. 

 

Jebkura gadījumā, man viss ir sakārtots, un skaidrs ko pērku, paldies par informāciju un padomiem (normālajiem). Man vel tik nebija skaidrs kādu plati ņemt, bet redzu ka Z77 ir tieši laikā. (izlabojiet ja kļūdos)

 

Vēlreiz paldies.

Labots - 4XG
Link to comment
Share on other sites

Ja var dabuut Z77 par cenu, kas nepaarsniedz H77, tad protams, ka jaaizveelas Z77.
Z77 pluss ir, ka atbalsta OverClockoshanu(OC) un 2 videokartes SLI/CrossFire rezhiimaa.
Bet no taam fiichaam jeega ir tikai tad, ja to tieshaam arii gatavojas izmantot.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Ja taisies visu šo komplektu vākt kopā gada,divu laikā,iesaku labāk pagaidīt.Drīzumā būs Haswell,tad arī,protams,būs citi ieteikumi pročiem u.c. komponentēm.

Pievienojos pārējiem,iesaku uz doto brīdi sameklēt kādu Core 2 Quad,kas apmierinās tavas iepriekš minētās vajadzības.Savu E6850 ātri nogrūdīsi un par  Ls 40 stabili aizies.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Motherboard (saprotu ir pareizā) arī ir atlaide
Taas atlaides domaajams, ka nekur nepazudiis.
Naakammeenes iznaak naakamaa intel procesoru paaudze - Haswell - ar jaunu socketu.
Liidz ar to jaunos procesorus uz ieprieksheejaam plateem nevarees uzlikt.
Link to comment
Share on other sites

 

 

X48 - labs čipsets . Var tak paprovēt tajā pašā ebay nobidot kādu QX9650 vai QX9770 ( par sviestmaizi gan laikam neatdos ) , paņemt to pašu Hyper 212 vai kādu niknāku kūleri , pacelt FSB=400 MHz , un ies zvērā . Ak jā to E6850 varēs notirgot .

šo gan autors neredz, ka iesaka paņemt un vienkārši pamainīt CPU un pēc gada pirkt gaming datoru nākamajiem 5 gadiem  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...