Jump to content

Kur nopērkami normāli krekli?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Sorry par ne īpaši tehnisku tēmu, bet vajadzība aizvien vairāk briest, jo pirmspēdējam kreklam izdila caurumi, bet Cubus lupatas negribu valkāt. Veikalu skaits, kur vispār ir kaut kādi krekli, ir stipri mazs. Savulaik uz Barona/Bruņinieku ielas stūra pagrabiņā bija bode, bet līdz ar treknajiem gadiem aizgāja nekurienē. 

 

Vajag:

- ar garām rokām

- ne klasisku

- ne tradicionāli rūtainu vai svītrainu.

- ne vienkrāsainu.

- no normāla materiāla.

 

Pagaidām nav diži naudas, lai brauktu uz Lietuvu vai Poliju meklēt, bet internetā bez uzmērīšanas nevar pirkt. Visi lielākie tirdzniecības centri apstaigāti un neko sakarīgu neesmu atradis.

 

Arī havaju vasaras krekli ir kaut kāds retums vai arī maksā kosmosu. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

lietoto apģērbu veikali 

kuros var iegādaties arī pilnīgi jaunus apģērbus ar birkām 

Link to comment
Share on other sites

muldoņa

Par tēmu nepateikšu, bet autoram vajadzētu precizēt, vai vajadzīgi veseli krekli vai arī saplosīti ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vilx-, tirgū ir problēmas ar kvalitāti un krekliem kalpošanas mūžs īss. Senos laikos, kad alga nepārsniedza 100Ls/mēn, tur bieži gāju un pirkos. Pēdējoreiz esot, nekas nav mainījies, jo mērķauditorija ir tie, kam maz naudas.

 

DJWoX, senos laikos arī tādi apmeklēti, bet lielākā problēma ir izmēri un ļoti retos gadījumos sanāk atrast tādu, kas lien mugurā. Tā kā mērķis atrast tādu, ar kuru var iet uz darbu, nevis dārzā rakt zemi, tad šoreiz nederēs.

 

muldoņa, protams, ka veseli :)

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nordic krekliem uz Klijānu ielas ir veikals.

Vari apskatīt, kas viņiem tur ir pieejams.

Varbūt pat var uzšūt uz pasūtījuma (tas tikai tāds wild guess)

Link to comment
Share on other sites

Marks un Spensers iekš TC Domina un vēl tur šur laikam. Tur var dabūt kreklus ar birkām "easy ironing" vai "ultimate non ironing". Man tas, piemēram, ir svarīgi, jo ar gludekli lielos draugos neesmu. Nesen nopirkās it kā smuks krekls vienā no maniem mīļākajiem veikaliem - Apranga, ne lēts (pie 30 naudiņām laikam bija), bet pēc pirmās mazgāšanas, kad sieva gludināja, man bija jānaoklausās teksti a la "kur tu tādu sūdu izraki utt." jo jams tiešām izskatījās, kā speciāli burzīts un tā arī normāli neatgludinājās.

Link to comment
Share on other sites

easy iron /non-iron norāda, ka poliesters klāt

 

man ir tādi kokvilnas krekli, kas ir dabiski vertikāli viegli krokoti, pirkti tirgū. ļoti patīkami nēsāt :)



tie pirkti nu jau pusmirušajā Buļļu 72 bāzē, protams, arī gludināmi. tikai īsām rokām konkrētais modelis, kalpo daudzus gadus.

 

Nordmen ir veikals Čaka 40 un Kr. Barona 60. Tur es meklētu tādus vieglus, gaišus vasaras kreklus, jo kaut ko vasarīgu redzēju skatlogā. Konservatīvs veikals, skaties pats, kā atbilst gaumei un vai tas ir tas, ko meklē.

Link to comment
Share on other sites

Tā ka es nevaru nopirkt kreklu veikalā kas man derētu bez pāršūšanas, tad šuju kreklus Irve.lv

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

vai vajadzīgi veseli krekli vai arī saplosīti

...skrandaini krekli vajadzigi...

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

tad šuju kreklus Irve.lv

Pastāsti, kādās cenās viņiem krekls sanāk!

Link to comment
Share on other sites

easy iron /non-iron norāda, ka poliesters klāt

 

nav taisnība! tas norāda, ka krekls ir īpaši apstrādāts lai vieglāk gludināt. Var būt ar piliesteru klāt, var būt ar speciālu ķīmiju apstrādāta tīra kokvilna. tas ar poliesteru būs veselīgāks.

 

P.S. nesen paņēmu kaudzīti kreklu no Pandawill. Kvalitāte ir ļoti pat OK.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Vajadzēja jau piekomentēt, kāds ir budžets "normālam" kreklam. Es ar iesaku T/C Domina - ja vajag klasiskos kreklus, tad ir Marks un spensers, ja vajag kosmiskos kreklus, tad Pjērs kardēns un ir vēl virkne ar visādiem veikaliem, pa vidu. Ja gribās lētus kreklus, tad Dominas Prizmā ir kaut kādas igauņu firmas krekli, bet nu tie ir klasiskie, toties lēti. Ja gribas, kaut ko nestandartīgāku, tad iesaku to pašu Dominas Colin's - ļoti laba kvalitāte visam, ko tur esmu pircis, cenas gan soso, bet uz izpārdošanām ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Budžets ir līdz 30 Ls par kreklu, bet tiešām cena par kreklu nevis Hogo Boss vai Dolce Gabana bļembu.

 

Ar tiem klasiskiem lielākā problēma, ka tie lielākoties ir tik plāni kā siets, sintētiski un ja istabā zem 20 grādiem, tad jāsalst nost vai obligāti kaut kas virsū jāvelk.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā ka es nevaru nopirkt kreklu veikalā kas man derētu bez pāršūšanas, tad šuju kreklus Irve.lv

Man savā laikā viens tāds tika uzdāvināts (no kantora). Droši vien padārgs, bet 1x tik esmu uzvilcis, jo problēma tā pati kas lielākai daļai dārgo kreklu - pēc mazgāšanas izskatās pēc konkrētas grīdlupatas un NAV izgludināms.



 

 

kokvilnas krekli, kas ir dabiski vertikāli viegli krokoti, pirkti tirgū. ļoti patīkami nēsāt

Nēsāt patīkami, bet pie uzvalka un šlipses nepievilksi tādu.

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi patīk Peek&Cloppenburg Riga Plazā. Pārsvarā gan diezgan klasiski krekli, un daudz brendīgo preču, bet var atrast arī par normālām cenām.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu par plazas variantu tur ir nenormāli daudz krekli arī  cenu segmenti attiecīgi. 5,99-120,99

Link to comment
Share on other sites

martinno

Katrā šmotku bodē ir pa pārītim (varbūt vairāk) normālu ne-klasisku kreklu.

Par ko vispār te stāsts!?

 

A, un jā - drēbes dilst... ar to ir jāsamierinās.

Nevajag gaidīt tagad HVZ ko no krekla.

Link to comment
Share on other sites

 btw cik bieži un cik grādos tu viņus mazgā?

 

 Tikai nesaki ka 90 grādos ;) tad būs īss jebkura krekla mūžs...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

problēma tā pati kas lielākai daļai dārgo kreklu - pēc mazgāšanas izskatās pēc konkrētas grīdlupatas un NAV izgludināms.

 

Ja gludini pats, nekad nepērc tīras kokvilnas kreklu !!! Arī non-iron nē, jo tas ir pilns ar ķīmiju.

 

P.S. man lielāka daļa kreklu, kurus velku ikdienā uz darbu ir pirkti Rimi :). Izdilis nav neviens, ātrāk piesvīst paduses vai krāsa izbalē.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu es sev pāris fienus kreklus esmu nopircis autletā uz, hm, laikam Ģertrūdes ielas starp Tērbatas un Barona - bet ka tik nav aiztaisījies, šodien garām gāju, skatlogu neredzēju.

Stockmann uz atlaidēm. Ne trakajām dienām, bet tām 50-70% atlaidēm kas ik pa pāris mēnešiem gadās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

btw cik bieži un cik grādos tu viņus mazgā? Tikai nesaki ka 90 grādos

Visa veļa 100% gadījumu tiek mazgāta tikai un vienīgi 40 grādos.



 

 

Ja gludini pats ...

A kādas vēl opcijas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pastāsti, kādās cenās viņiem krekls sanāk!

Pagājušo vasar sanāca ap 30 Ls, atkarīgs no auduma.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Par gludināšanu - vienreiz, nu jau ex draudzenei palūdzu kreklu izgludināt, kaut kur steidzāmies. Meitene ar gludekli it kā uz tu, bet kad dabūju kreklu... pateicu paldies un izgludināju vēlreiz :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A kādas vēl opcijas?

 

var nest uz veļas mazgātuvi, citur piedāvā arī gludināšanu. piemēram, tā pati Irve.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bišķi offtopiks, bet jau kādu laiku taisos uzsūtīt kādu personalizētu kreklu no http://www.itailor.com/ , iečekot ko tie (ķīniešu bērneļi) ir spējīgi uztaisīt... :mrgreen:

Var sakomplektēt visvisādos variantos, kreklu tādu, aproces šitādas, krādziņu tādu, un pogas šitādas. Principā ar šo detaļu gaumīgu izvēli var panākt ļoti personificētu apģērba gabalu + niecīga iespēja satikt kādu sev līdzīgu. Cik palasījos internetos, cik cilvēki sūtijuši, par to naudu esot tīri tā neko. Nu kamēr pats neuzsūtīšu, tikmēr jau skaidrības nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Stockmanā uz atlaidēm nopirku savu pirmo "non iron" Olymp kreklu. Izcili neburzīgs. Citādus kā "non iron" tagad vairs negribas.

Vēl divus citus "non iron" nopirku, tikai no lētāka ražotāja. Nav tik ideāli kā Olymp, bet arī ļoti labi. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Stockmanā uz atlaidēm nopirku savu pirmo "non iron" Olymp kreklu. Izcili neburzīgs. Citādus kā "non iron" tagad vairs negribas. Vēl divus citus "non iron" nopirku, tikai no lētāka ražotāja. Nav tik ideāli kā Olymp, bet arī ļoti labi. 

Man arī pārītis ir, bet problēma tā, ka maz kur šie dabonami. Līdz šim zināju tikai marku un spenseru. Tagad droši vien tikai uz tādiem skatīšos. A veselīgs/neveselīgs pofig, tāpat kaut kad jāmirst. 



 

 

var nest uz veļas mazgātuvi, citur piedāvā arī gludināšanu. piemēram, tā pati Irve.

Tad jau man daudz to kreklu vajadzēs + dārgi. 

Link to comment
Share on other sites

Ja liela izmera,tad GULIVERS bode,cena ap 20-30,kvalitate super.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Lielākie izmēri (cik saprotu topika autors ir XXXL padevies) ko esmu savam sencītim pircis par sakarīgām cenām bija Dressman - klasiski, normāla kvalitāte, lielākie izmēri ko esmu atradis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pacelsim mironi.

 

Kur Rīgā meklēt rūtainos kreklus? Kaut ko no TM Lewin vai tādiem plauktiem?

Link to comment
Share on other sites

Spicē bija pāris labi veikali. Otrajā stāvā, nosaukumu uz sitiena neatceros, blakus slīdošajai lentei uz augšu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...