Jump to content

Mikrofons


ilmars123
 Share

Recommended Posts

Vai, kāds var ieteikt kād kvalitatīvu mikrofonu teksta ierunāšanai?

Kādi būtu varianti? Bet, lai nav tie maximas mikrofoni ar, kuriem tā skaņa ir drausmīga, cena līdz 30ls.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Shure SM58, skaņa būs ļoti laba, varēsi mest zemē un pat naglas iedzīt skatuvē. Nu jā, pa 30Ls jaunu gan nopirkt nevarēsi. Tā nu šī pasaule iekārtotas,labas mantas maksa bišku dārgāk par karao;e plastmasas sū**.

Link to comment
Share on other sites

Sorry par oftopic

 

Atceros, sen atpakaļ, "Jaunajā Vilnī", vai kā viņš toreiz saucās, kāds konkursants nejauši nometa zemē mikrofonu. Raimis viņam ielika ļoti zemu atzīmi... 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

skaņa būs ļoti laba, varēsi mest zemē un pat naglas iedzīt skatuvē

 

kā tad, sevišķi laba skaņa būs pēc zemē nomešanas un pāris naglu iedzīšanas

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Neticēsiet - pa 34ls nopirku bezvadu mikrofonu... un kvalitāte ir ok!!! velk arī patālu... :)



Tik jūtība varēja būt mazliet vairāk... bet tur varbūt mana vainā vienā tehnikas sastāvdaļā... :)



Bet vadīt pasākumu un dziedāt skaļi netraucēja nekas... :)

Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Shure SM58,
PG58 ir laba mazcenas alternatīva.
Link to comment
Share on other sites

Didzis

nnoname, a Tu esi strādājis ar Shure? Es esmu ļoti daudz. Visi mikrofoni krīt zemē, bet ne visi pēc kritiena skan kā jauni. Shure kritienu iztur. Savulaik skaņotāji prasīja dziedātājiem lai, pēc katras mikrofona nomešanas zemā, par to maksā naudu. Tak tos stulbos māksliniekus nevarēja savādāk izmācīt. Nodzied un nomet miķi uz galda, bet tas sak ripot un zemē ir. Protams ir citu firmu mikrofoni un skaņa pat labāka, bet izturība Shure tomēr ir vislielākā.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

esmu strādājis arī ar konkrētajiem šūriem, tas ka viņi ir izturīgāki nenozīmē, ka jaapgalvo tādas muļķības par naglu dzīšanu, kāds vēl ņems tavus vārdus par pilnu rubli

un krīt zemē tikai īpaši apdāvinātiem "māksliniekiem"

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Nu par naglu dzīšanu, tas protams ir joks, bet citādāk Shure ir izturīgs darba zirgs. Ar tiem maksliniekiem ir visādās. Sīčiem  tā kājas trīc,ka mikrofonu rokā noturēy nevar, bet varbūt kādreiz izaugs par labu dziedātāju. Ko tādam mazam ķiparam padarīsi, ja miķis nokrīt.Tapēc Shuru rokāun zini ,ka miķis izturēs.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Neesmu redzējis koplietošanas shures, kam kapsula nebūtu sabuktēta. Bet skan. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Tieši tā, sietiņs saklapēts kamtains, bet skan kā jauns. Man pat kautkur mētajās uzvirpota prisposoba ar ko to sietiņu izbuktēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...