Jump to content

HD 7790 Nevar ieinstalēt...


KasparsPV
 Share

Recommended Posts

Sāksim jau ar to kas man ir 

 

procesors Intel E8400 core 2 dou 3.00Ghz 6mb LGA 775

pamatplate LGA775 Gigabyte GA-EP31-DL3L

ram 3GB vienkaarshi 3 gb(domaaju nav svariigi kaada firma)

cietais ,nu jau tagad divi,pirmais 500 gb,otrs 320 gb

video karte HD 7790

Baroshana codegon ATX 308 CA 400W  (pagaidām vēl neesmu nomainījis )

OS xp pro (zinu ka garīgi ,fiziskai un morāli novecojis)

 

nopirku to karti HD7790 un nevar ieinstalēt ne ar disku ,ne bez diska...draiveri itkā atradu priekš XP bet vai tad tā varētu būt problēma???ka neatbalsta xp un neļauj ieinstalēt....

Uz kastes ar rakstīts wista/win7/win8  bet iekšā pamācībā (lapiņā xp/wista/win7/win 8)

es tiešām nez...nest uz veikalu un mainīt pret citu...vai OS mainīt...da itkā jau būtu laiks...

gribētu tiešu problēmu uzzināt...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

gribētu tiešu problēmu uzzināt...

 

tad varētu sākt kaut vai ar konkrētu problēmas izklāstu, "nevaru uzinstalēt" neko neizsaka, ja nu vienīgi kāds dabūjis svaigākā modeļa stikla bumbu...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

System requirements:

500W (or greater) power supply with one 75W 6-pin PCI Express power connector recommended

Minimum 4GB of system memory

Windows Vista®, Windows® 7 or Windows® 8 operating system. 64-bit operating system highly recommended

 

Uz lapiņām parasti raksta vienu un to pašu vairākiem karšu modeļiem, tāpēc taisa universālu to lapiņu.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

tad varētu sākt kaut vai ar konkrētu problēmas izklāstu, "nevaru uzinstalēt" neko neizsaka, ja nu vienīgi kāds dabūjis svaigākā modeļa stikla bumbu...

 

 nopirku karti,pārnācu mājās,ieliku pci-e slotā (ceru pareizi uzrakstīju) ieslēdzu pc rādija FOUND NEW HARDWARE /instal (recomended) vai from place cd.flopy ...njemot jebkuru...ar disku kas nāca līdz ,vai bez...rezultāts 1 Hardware is not instaled because the wizard cannot find the nesessary sofware...

Link to comment
Share on other sites

Charlie

Diskā esošie draiveri mēdz būt jālaiž ar setup, nevis caur Windows draiveru vedni. Taču tas visdrīzāk nelīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tāpēc pirms pirkšanas jāpārbauda vai ir saderīga ar esošo sistēmu vai arī tas jāuztic kādam, kurš kaut ko saprot  :taunt:

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart tai kartei vajag 500W baroshanas bloku - un normaalas firmas nevis kautkaadu codegen.
Tieshi labi, ka neesi paspeejis draiverus uzinstaleet.
Savaadaak lielas izredzes dabuut nosvilushu kompi.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV
lexxx
  • av-67488.png?_r=0
  • Biedri
  • 1092 raksti
  • Atrodos:šeit
  • Intereses:futbols, datori, akustika, velo

Pievienots Pirms minūtes

System requirements:

500W (or greater) power supply with one 75W 6-pin PCI Express power connector recommended

Minimum 4GB of system memory

Windows Vista®, Windows® 7 or Windows® 8 operating system. 64-bit operating system highly recommended

  •  
  •  

nu šo es ar atradu ,bet...nu fak pat nav ko atbildēt....iekšā kastē pamācība(nu vai kas tas ir) entajās valodās xp/wista/win 7/win 8...

nedomāju ka rams un psu lielu lomu spēlē lai tikai ieinstalētu...es saprastu ja ieinstalētu un tad kautkas neietu kā vajag tad jā....

Link to comment
Share on other sites

pat AMD lapā ir draiveri tikai winvista+ tā kā.. met miskastē to xp pro.. un domā par OS maiņu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Charlie
(labots)

Tai kartei ar 400W šajā sistēmā pilnīgi pietiek, cita lieta, ka 400W barokļiem mēdz nebūt PCIe spraudņi un ka lēti 400W barokļi mēdz arī no 200W uzsprāgt.

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

Tieši tāpēc pirms pirkšanas jāpārbauda vai ir saderīga ar esošo sistēmu vai arī tas jāuztic kādam, kurš kaut ko saprot 

 

un kur to varētu pārbaudīt...es to labprāt izdarītu... 



Draiveri ir sheit:

http://support.amd.c...deonaiw_xp.aspx

 

Bet veelreiz atkaartoju - ja iedomaasies uzraut kaadu grafikas intensiivu speeli bez PSU nomainjas, tad riskee ar beigtu PSU, maatesplati, jauno videokarti un iespeejams arii kaadu cietni. Principaa vareesi pirkt jaunu kompi.

 

bet video karte šī ēd mazāk power par to kas man bija GeForce 9800GTX+ 1GB

Link to comment
Share on other sites

Kaa tad mazaak? 9800GTX+ minimaalaas PSU prasiibas ir 450W.

Ja domaa, ka esi gudraaks par inzhenieriem, kas vga prasiibu specifikaaciju rakstiijushi, tad uz priekshu!
Tikai no savas pieredzes varu teikt, ka risks daargi izmaksaa.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

Kaa tad mazaak? 9800GTX+ minimaalaas PSU prasiibas ir 450W. Ja domaa, ka esi gudraaks par inzhenieriem, kas vga prasiibu specifikaaciju rakstiijushi, tad uz priekshu! Tikai no savas pieredzes varu teikt, ka risks daargi izmaksaa.

 

es domāju vecā karte...ne tā kas tagad ir pieejama...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nevajag pārspīlēt ar PSU.

 

HD7870 arī minimālā PSU jauda bija definēta kā 450 vai 500W, bet pat ar furmark, max patērētā jauda (PSU ieejā) bija zem 300W, reāli spēlēs bija ~200W. (GTA3 zem 200W, crysis3  - virs 200W).

Labots - yyy
Link to comment
Share on other sites

@rmands

 

 

Uz kastes ar rakstīts wista/win7/win8  bet iekšā pamācībā (lapiņā xp/wista/win7/win 8) es tiešām nez...nest uz veikalu un mainīt pret citu...vai OS mainīt...da itkā jau būtu laiks...
Maini tik os ! 

Tas psu tāds nevisai  :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

matains
(labots)

Tur jau tā lieta, ka tam codegen'am 400w visdrīzākais reāli nemaz neeksistē. Un tas, ka vecā videokarte vilka, nav rādītājs. Jo ilgāk moki pie max noslodzes to nabaga psu, jo īsāks mūžs tam būs. Tici man, ja uzinstalēsi to draiveri, palaidīsi spēli un paliksi pie melna ekrāna, prieki nebūs lieli. pa 20-30 Ls var paņemt normālu 500w barokli.

pa 5-7Ls moš kādam notirgosi to codegenu, ofisa kompim pietiks atliektiem galiem. 

Labots - matains
Link to comment
Share on other sites

Codegeniem 400niekiem parasti nemaz nenāk +6 pin videnēm, tādu pamanīju tikai tāda paša ražojuma "500W" :p

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

6pin power kabeli kartē esi vispār iespraudis? 

 

wery funny...ne neesmu...es vinju ieliku MB tur kur cpu 4 pin liek...lai ir 6 nevis 4...un poh ka 2 paliek pāri :D



 

 

Codegeniem 400niekiem parasti nemaz nenāk +6 pin videnēm, tādu pamanīju tikai tāda paša ražojuma "500W"

 

parasti jau nē...bet man ir...un kad 9 gadā pirku visu komplektu pc tad arī bija... 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Kaa tad mazaak? 9800GTX+ minimaalaas PSU prasiibas ir 450W. Ja domaa, ka esi gudraaks par inzhenieriem, kas vga prasiibu specifikaaciju rakstiijushi, tad uz priekshu!

 

9800gtx+ patērē 145w, hd7790 85w, pēdējā reālā dzīvē pat mazāk, ko pierāda tas, ka autoram viņu izdevies piešķilt pat bez papildus barošanas (pci-e nodrošina 75), prasību specifikācijas parasti tiek rakstītas ar rezervi ņemot vērā tādus codegen un citu ķīniešu vatu lietotājus, tas gan nenozīmē, ka autoram nevajadzētu mainīt barokli uz ko jēdzīgu, bet labs 400w būs ar rezervi

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

9800gtx+ patērē 145w, hd7790 85w, pēdējā reālā dzīvē pat mazāk, ko pierāda tas, ka autoram viņu izdevies piešķilt pat bez papildus barošanas (pci-e nodrošina 75), prasību specifikācijas parasti tiek rakstītas ar rezervi ņemot vērā tādus codegen un citu ķīniešu vatu lietotājus, tas gan nenozīmē, ka autoram nevajadzētu mainīt barokli uz ko jēdzīgu, bet labs 400w būs ar rezervi

 

vispār jau nu esmu iespraudis to vadu 6pin pci-e ...savādāk jau nestrādātu pats ventilators kautvai,laigan neesmu mēģinājis neiespraužot...vienkārši tik nevaru ieinstalēt lai uzliktu draiverus un visu pārējo...acīm redzot būs jāpārinstalē OS uz win 7 jo man ir xp pro... 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

vai nu tu pats nesaproti, kur ko esi iespraudis, vai tev ir grūtības saprotami izteikties, jo pēc šī

 

 

 

Posted Today, 16:48 kuba, on 03 May 2013 - 16:44, said: 6pin power kabeli kartē esi vispār iespraudis? wery funny...ne neesmu...es vinju ieliku MB tur kur cpu 4 pin liek...lai ir 6 nevis 4...un poh ka 2 paliek pāri :D

 

var secināt, ka videokartes pci-e barošanas štepseli esi iespraudis mātesplatē

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Es domāju te ir jāpāriet uz vistu.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

vai nu tu pats nesaproti, kur ko esi iespraudis, vai tev ir grūtības saprotami izteikties, jo pēc šī   KasparsPV, on 03 May 2013 - 17:48, said: Posted Today, 16:48 kuba, on 03 May 2013 - 16:44, said: 6pin power kabeli kartē esi vispār iespraudis? wery funny...ne neesmu...es vinju ieliku MB tur kur cpu 4 pin liek...lai ir 6 nevis 4...un poh ka 2 paliek pāri   var secināt, ka videokartes pci-e barošanas štepseli esi iespraudis mātesplatē

 

omg nu tak nē...viss ir sasprausts savās vietās...pavisam nopietni... 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

pēc tāda līmeņa posta, kāds ir pirmais, sarkasma uztvere aiziet trešajā plānā un primāri ieslēdzas indigo uztvere

Link to comment
Share on other sites

matains

 

 

var secināt, ka videokartes pci-e barošanas štepseli esi iespraudis mātesplatē

nopietni? un runā kko par indigo? 

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Tādu ,varētu pat teikt,masveida, jauno "talantīgo" spameru uzbrukumu Būts vēl nebija piedzīvojis.

Jo posts,jo lielāka "pērle".

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Izskatās gan, ka XP tiek diskriminēts un drivakus Tev tuvākā nākotnā neredzēt. PAstāv vēl iespēja stingri uzjautāt tantei Googlei vai nav kaut kas jau sabrūvēts tieši priekš 7790 un XP.

Link to comment
Share on other sites

@rmands

 

 

Es domāju te ir jāpāriet uz vistu.
Kas tu smejies vai ?  :mrgreen:  Vista ir paša pēdējā OS uz kuru vajadzētu pāriet.... 
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002
(labots)

nē - pēdējā os būtu xp 64-bit!   :mrgreen:

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Sanchus
(labots)

1. bootojamies ar iespraustu VGA un visiem štekeriem, F8: safe mode;

2. ja VGA ir pieinstalēta ar draiveriem pie device managera, tad liekam uninstall un restartējam safe modē;

3. safe modē instalējam uz CD pieejamos draiverus vai lejupielādētos, kas ir saderīgi ar konkrēto OS;

4. restartējam OS un skatamies, vai winOS visu pareizi sakonfigurē;

5. pārliecinamies, ka visi katalisti un pārējie appi ir veiksmīgi sainstalēti un atrodas pareizās vietās;

6. konfigurējam VGA atbilstoši veiktspējas prasībām.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

Lab...pietiks jums te ampelēties par indigo(ja godīgi es nudien nesaprotu kas ar to bij domāts) sarkasmu un visu pārējo...

Videokarte ir ienstalēta.draiveri uzlikti un OS nomainīta uz win 7...spēles iet un nosvilis nekas nav...pat karsts nav...senkjū par visu...

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Vo, to es saprotu, radikāli atrisināta problēma! :punk: Bez liekas samadzenu un OS pi..s.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...