Jump to content

Automagnetolas izvēle


polis11
 Share

Recommended Posts

Da jebkuru no šīm, nebūs nekāda starbība. Ņem kas lētāka, vai nu kura labāk vizuāli patīk.

Link to comment
Share on other sites

Neiet linki

Tāds Pioneer ir draugam šis dikti apmierināts, bet pa tādām lielākām bedrēm braucot, ja klausās mūziku caur flešu, brīžiem pazūd,maģis padomā sekundes 3 un skan tālāk, tiesa gan tas tā reti.

Bet tad labāk pa šitādu naudu paņemt kādu lietotu pionieri.

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

 

 

pa tādām lielākām bedrēm braucot, ja klausās mūziku caur flešu, brīžiem pazūd
 

 

pa kādām bedrēm ir jābrauc, lai tādu dabūtu gatavu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

pa kādām bedrēm ir jābrauc, lai tādu dabūtu gatavu?

Tādas bedres nemaz tajā Rīgā nav jāmeklē, tās ir it visur :D

Nu tāda lieta šad tad tika pamanīta vizinoties ar viņu. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaut kādas aplamības. Tad problēma ir kaut kur citur - vados, konektoros nevis maģī, jo flešā atšķirībā no diska nav mehānisku detaļu, kas kaut teorētiski varētu ietekmēt tā darbību triecienu rezultātā. Vai arī ir fleša vietā skan disks.

 

 

ja klausās mūziku caur flešu, brīžiem pazūd
 
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Nu jāpiekrīt lietotājam Skrandainais, flasham nevajadzētu ietekmēties no nenozīmīgiem triecieniem (braucot pa bedrainu ceļu, "trepe" utt.), uz tādām lietām varētu (varbūt.....manējam gan poh, brauc kaut pa džungļiem) ietekmēties CD draivs...un tas itkā ir normāli, bet nu flashu stricināt?? Arī mājās ir mūzikas centrs ar flashu piespraužamu, kaķim patīk iemaukt ar ķepu pa viņu...nekādu emociju no flasha vai m. centra darbības....visss rukā kā pēc pulskteņa.

Karoč, es arī domāju, ka problēma ir kur citur!

Labots - Rangkaian
Link to comment
Share on other sites

problēma ir kaut kur citur - vados, konektoros nevis maģī

Aplamības tās nav, tāda lieta konstatēta un neteicu, ka vaina tieši maģī, kgan tā varēja noprast. Arī pirmo reizi kko tādu pamanīju, tikai viņam, nevienam citam neesmu novērojis ko tādu, un domāju, ka vaina noteikti citur, vados utt bet nu hvz

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

man arī ir Pioneer un arī ar tādu lietu esmu saskāries. Reti, bet ir gadījies.

Link to comment
Share on other sites

Man ir DEH-P8100BT un ne reizi nav nekas tāds bijis... Pat ja caur USB es 2,5collīgo HDD pieslēdzu un muziku klausos... nevienas bedres utt nav neko izdarījušas.

 

Es ar domāju,ka vaina vados.

Link to comment
Share on other sites

Kuros vados? Ja tam pazūd barošana, tad atskaņošana no USB noresetojas uz pirmo celiņu.

Link to comment
Share on other sites

Fig viņ zin...

Esi izņēmis aparātu ārā un papētījis visus savienojuma vadus kārtīgi? Visi savienojumi kārtīgi izolēti, nekur nekādi plikie vadi neparādās?

 

Es te tagad uztaisīju eksperimentu - savam pionierim (DEH-P8100BT)  pieliku flesku (usb3 32gb) un paklausījos divas dziesmas- viņas klausoties es to flesku pret paneli dauzīju,kratīju ar rokām un visādi citādi agresīvi spīdzināju,kas bija trakāk, nekā izbraucot pat Vecpiebalgas ceļus...un rezultātā - viss turpināja skanēt bez problēmām.

Tāpēc es domāju, ka vaina ir kaut kādos vados.

Neticu, ka man iet tikai tāpēc, ka augstākas klases aparāts, jo CD atskaņojot es esmu piedzīvojis, ka raustās pa bedrainajiem ceļiem (kaut visa tā it kā slavenā antivibrācija un atmiņa uz priekšu lasa disku).

 

Pamēģini manu iepriekšminēto eksperimentu ar fleskas spīdzināšanu!

Link to comment
Share on other sites

.....Flesku spīdzinātāji.... jums tak teica jau... nu nav normālā, "veselā" fleškā nekā kas uz vibrāciju vai sitieniem reaģētu. Ja nu vienīgi ar āmuru iemaucot  :> 

Link to comment
Share on other sites

Nu es tik tā, lai likvidētu visas šaubas un ,lai turpmāk te neviens vairs tādu variantu pat neapsvērtu... :)

 

Vai tad bija grūti iziet līdz mašīnai,ar svaigām ši rīta bērzu sulām, ielietām MILZĪGĀ kausā, un noklausīties divus labus Dire Straits gabalus un ritmā paklapēt flešku. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pat ja caur USB es 2,5collīgo HDD pieslēdzu un muziku klausos

Ooo, bračkas mašīnā šitāds Sony, 2.5HDD galīgi negrib viņš iegriest. Blomēju jau šamo,ka viņš iegrābies un s*du nopircis, tikai tpc, ka pa viņu samaksāja dubultcenu ~400Ls http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&productId=8198552921666430793 [vai arī modelis bish bish savadāks]

Link to comment
Share on other sites

Nu mans pionieris bija pa ap 250ls.

 

Cietais disks bija Seagate 160Gb.

Nedrīkstēja būt formatēts NTFS- tad neredzēja! Bija jābūt Fatā formatētam.

 

Viens USB izvadīts uz bardačoku,kur HDD pieslēgts guļ, otrs uz priekšu pie aparāta.

 

Ne pa tēmu, bet es uz Sony neskatos, jo viņam grūti bassssu noregulēt - vai nu pa daudz bum bum, vai pa maz.  Vismaz, cik man ir gadījies 3 aparātus dzīvē redzēt un eksperimentēt automobīļos.... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne pa tēmu, bet es uz Sony neskatos, jo viņam grūti bassssu noregulēt - vai nu pa daudz bum bum, vai pa maz.  Vismaz, cik man ir gadījies 3 aparātus dzīvē redzēt un eksperimentēt automobīļos....
 

Es viņu baigi borēju, ka šis bez manas konsultācijas nopirka to Sony, jo pa tādu naudu varēja nopirkt ūberkrutu pionieri.. nepatīk man tas sony, lēns, glāstāmais ekrāns nepatīkams tāds, bet ar stock Bose 4.1 skan tīri ok.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...