Jump to content

U-101 drošinātājs


Ipeklofijs
 Share

Recommended Posts

Fiksais jautājums:

nepieciešams Radiotehnika U-101 drošinātājs (tas, ko bāž pakaļā). Kāds ir tā izmērs (mm) un kur to žigli iegādāt Rīgas ~centrā?

Negribu tāda štrunta dēļ ķemmēt visu pilsētu - dodiet mieru, brāļi!

Link to comment
Share on other sites

Latgalīte vai Salvats turpat pie Latgalītes. Veči zinās izmēru :D

Link to comment
Share on other sites

Nav labāka drošinātāja par kārtīgu 3 collu naglu :diablo: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man labāk patīk drošinātāja vietā dzeloņdrāts gabaliņš. Ja vēl no pirmā pasaules kara ierakumiem, tad skaņa, transformātoram degot, esot īpaša maiga :sarkasms:

Nopietni runājot RRR izmantoja tikai viena gabarīta drošinātājus. Nezinu kāds bija pēc gosta numurs,bet citādaku tak vienkārši nebija. Nominālu apskaties te  http://www.radiopagajiba.lv/RRR/rrrhome.htm

Link to comment
Share on other sites

drošinātājs (tas, ko bāž pakaļā).

 

LOL :D :D :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

LOL ne LOL, bet nejau aparāta drošības pēc tie drošinātāji paredzēti, tos lieto, lai tev māja nenokurētos kopā ar visu vainīgo pagājušā gadsimta aparātu.

IMHO jāņem oriģināl nomināls, vai pat zemākas amperāžas drošinātājs....ja lietosi sakarīgi, strādās tāpat.. bija reiz lūznis, kuram nāca 4A drošeklis, tā kā tāda nebija, tad ieliku 3.15A drosinātāju un iet smuki vēl joprojām. Tas tā offtopic (gandrīz)

Humors par 3 collu naglām ir labs! Nemaz nešaubos, ka atrodas tadi, kas tā arī dara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

drošinātājs (tas, ko bāž pakaļā)

 

Humors ir tieši šajā citātā. To varētu uz gada citātiem nominēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, manuprāt, lai PAKAĻĀ BĀZTU nomināls pilnīgi pofig, tur vairāk uz izmēru jāskatās, lai nav pārāk sāpīgi :D

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Jā, lai pakaļā bāztu, nominālam nav nozīmes, tāpat kā arī diametram, bet nozīme ir tāda, ka cilvēks pajautāja smieklīgu (šeit: dažiem, kas sajēdz kaut ko no tā - bet ne jau visi ir ģēniji tajā jomā) jautājumu, uz to  viņam daudzreiz (komentus tagad netaisos skaitīt) tika atbildēts ar ironiju, ņirgājoties utt., bet nu veči eu, pietiks ne? Ja gribat ierēkt tālāk, tad uz humora sadaļu!

 Un Y-101 drošeklis tur nāk 1A

 

Tornis - tu arī pajokoji, var jau būt, ka labsirdīgi (bet nu protams), citādi par tevi, kā normālus komentārus atbildošu personību, priekštats būtu sūdīgs.

Tāpat arī raiviic,, ivo, bet JDat'am gan visā probza ap drošekļiem poh, viņš uztver tikai to, kas viņu interesē ***!!

Labots - Rangkaian
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
· Hidden by Vilx-, Aprīlis 28, 2013 - No reason given
Hidden by Vilx-, Aprīlis 28, 2013 - No reason given

Offtopic: piedod tēmas autor! Bet JDat - ej d***t! Ko tu MAN (tieši man - es neesmu tēmas autors) varētu ieteikt? Es kaut ko nepareizi pateicu? Tā ir mana problēma? Tev nepatīk mans niks, tas, ka es vispār komentēju?

 

Tu, k%*$%ais locekli, liec mani mierā! Es tev kaut ko teicu iepriekš? (nu jā, varbūt tevi aizvainoja mana atbilde par to, ko tu citēji 8# postā? Humors....he, he, a kāpec tad uz gada citātiem? ...novirzes...nesprati, kur tas drošinātājs ja?  Vai arī tiešām tas ļaunākais?

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 25, 2013 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 25, 2013 - Herņa

Tu esi debīls vai no tvaika ielas. Gribi tagad mētāt pontus? Tur jau tā lieta, ka nevari mētāt pontus. Krāniņs satrīcēs. Kas tev par daļu gar manu viedokli? Tev kāds jau iesprauda drošinātāju tur kur saule nespīd? Varbūt gribi tur dabūt karstu 100W lodāmuru? Nav problēmu. Noorganizēsim. Ja negribi, tad izlādējies uz citiem, tādiem pat nejēgām.

 

Speciāli tev:

Image031.jpg

Link to comment
NeticuNevienam
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 25, 2013 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 25, 2013 - Herņa

Tagad attaisnojies? :suck: :dick:

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 25, 2013 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 25, 2013 - Herņa

Neko gudrāku nemāki pateikt? Pirms lecies, pierādi ka esi tā vērts. Savādāk plika diršana un nekas vairāk no tavas puses.

Link to comment
Inspektors Caps

 

 

IMHO jāņem oriģināl nomināls, vai pat zemākas amperāžas drošinātājs...

U-101 laikam tādu nav, bet U-7111 iekšā līdzstrāvai drošinātāji oriģināli ir par mazu. Oriģināli ir 2A uz katru jaudas pakāpi un tādus mēdza bieži izbliezt pie normālām slodzēm pilnīgā kārtībā esošs pastiprinātājs. Lietojot 3,15A gan viss bija normāli.

 

Tīkla drošinātājs, kā jau te minēja, tiem abiem ir 1A.

Link to comment
Share on other sites

Labs vakars!

Vai kāds nevarētu ieteikt kādu meistaru/kantori, kur varētu es iedot savu veco RRR aparātu atjaunot... visu saslēdzot ir jokaina skaņa... nostaļģija uznāca sadzirdēt kā skan vecā labā Radiotehnika... Biju dzirdējis,ka kondensatori izžuvuši...bet pats no tās lietas (ķirurģijas) neko nesajēdzu...

Siguldā neviens nezināja neko ieteikt..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Skaties, ka lētāk nav nopirkt citu darba kārtībā esošu RRR aparātu nekā šo labot :) Izdevīgi būtu tad, ja pats lāpītu.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda,ka viņš ir īpašs. :)

Viņš ļoti sen bija maniem vecākiem...

Tēvs stāstīja reiz,ka aparātam jauda no 20w uz kanālu tika palielināta uz 50w (neprasiet kā - nezinu). Kā rezultātā jāņos, kad sanācām visi radi kopā un griezām dančus visu nakti ar "90niecēm" - pie pastiprinātāja aizmugurē bija jāliek papildus ventilators, savādāk pārkarsa un sāka šņākt vienā skaņā, līdz atdzisa pietiekami. :)

Tāpēc ir vēlme dabūt pie dzīvības tieši šo aparātu. :stink:

 

Ja es prastu, censtos pats, tāpēc labāk uzticētu šo lietu kādam aroda meistaram. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu var jau mēģināt stiept uz šejieni, ja reiz tā ir ģimenes relikvija, citādi gan pasākums neatmaksājas, īpaši, ja pirms tam tur izmainīta shēma, kaut kas "ķīmiķots" ar 20 > 50W..

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu var jau mēģināt stiept uz šejieni, ja reiz tā ir ģimenes relikvija,

:) pazīstu to kantori 30 gadus atpakaļ, un pazīstu arī tagad - atremontēs godam.

Link to comment
Share on other sites

Ja imanta pa ceļam, tad RRR veikalā/remontā var dabūt, ja nemaldos kādi 10 saņi bija.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...