Jump to content

wi-fi-->no internet acces


Girts_Pirts
 Share

Recommended Posts

Sveiki..

Tātad problēma sekojoša--> tikko pārrakstīju savu windows 7 un radās problēma--> nevaru pieconectēties klāt routerim...

It kā rāda-connected, bet no internet access...

 

kgan citiem networkiem varu pieslēgties...

kā arī citi PC var pieslēgties šim manam routerim un VISS strādā, bet man tikai nē...

 

man IP sākas ar 169. XXX. XXX XXX, un cik sapratu--> tas nozīmē, ka routeris man nav piešķīris IP..

 

esmu izmēģinājis viskautko (vadoties pēc mātes google sniegtajiem risinājumiem), bet nesekmīgi...

 

tāpēc vēršos pie Jums pēc palīdzības..

 

P.S.

 

CMD ierakstīju ipconfig /all un rekur sīkāka informācija:

 

6nBETCH.jpg?1?3680

 

 

 

 

 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt rūtera konfigā jāpalūr vai nav mac address filter ieslēgts. Vairāk nekas normāls nenāk prātā, ja esi piekonektējies tam tīklam. 

Ir gadījies, ka neiet vienkārši tāpat. Rūterī nomaina WiFi tīkla vārdu un paroli, pēc tam atpakaļ uz veco un viss aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

bet vaitad problēma būtu rūterī?

jo citi pc slēdzas klāt un viss strādā....

 

kaut kas manā pc nav...tik kas...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nav publiskais WiFi - protams, ka pieslēdzoties (vismaz pirmo reizi) jāieraksta lietotājs un parole. Ja tos nezini - prasi tam, kurš rūteri konfigurēja.

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

rūteris ir vienkārši konfigurēts pēc standard procidure--> tam ir piešķirts vārds un parole--> nothing special...

 

jo kā jau minēju--> visiem citiem, kas slēdzas klāt viss strādā...es pat savu telefonu esmu pieslēdzis un nets iet....

 

pēc loģikas--> vaina ir manā pc....

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Share on other sites

Ir redzēti brīnumi, kad pie viena rūtera viens kompis pieslēdzas, otrs nē. Līdz paroles tipa maiņa, t.i., no WPA uz WEP vai otrādi.

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Ieraksti pārlūkprogrammā rūtera IP

pamēģini:

 

192.168.0.1

 

Es nezinu :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm.... ir redzēts kad paranojiski firewalli un antivīrusi nobloķē jebkādu komunikāciju, līdz ar ko DHCP nevar ne pieprasīt ne saņemt adresi, un tad pazīmes ir kā šajā piemērā 

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

nu neiet un viss... PC ir Dell 5520 r15 ar svaigi ierakstītiem draiveriem un tikko uzliktu oficiāli G DATA internet security 2014 (kgan nets negāja arī pirms tā ierakstĪšanas)..

 

pirms tam bija win 8 un viss gāja...

 

savā pc rakstu to 192.168.0.1- pārlūks conectējas conectējas bet tā arī līdz galam neaiziet...

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko neesi līdz galam uzinstalējis, jeb kā tagad jaunie ģēniji saka _ierakstījis / pārrakstīji _   - nez kurā ellē ratā radies šāds termins ??

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Amm... varbūt kļūdos, bet neredz gateway un dhcp... aizdomīgi... starpcitu, pamēģini, labais klikšis uz wirless ikonas, pie pulkstenīša, un palaid Troubleshoot problems.... a ja nu nostrādā... ?

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

ok, veči--> var slēgt ciet... :yahoo:

 

mistika vai kas, bet pakonfigurējos ar rūtera uzstādījumiem (security type utt) un ar 4to reizi - viss čotka.... :shok:

 

paldies par atbildēm... :punk:

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Girts_Pirts, no kādas citas iekārtas uzzini tā rūtera IP adresi.

Vai pieslēdzies ar vadu pie rūtera.

 

Vēl, kas.

Vai ir šitā?

http://en.community.dell.com/resized-image.ashx/__size/550x0/__key/communityserver-discussions-components-files/3324/1104.DHCPnetworksettings.jpg

 

Vēl var izlasīt šito:

http://www.sevenforums.com/network-sharing/226188-no-network-acesss-ipv4-ipv6-not-connected.html

Link to comment
Share on other sites

Cilveeki - juus bildi #1 postaa vispaar esat apskatiijushies?
Datoram vaarda nav. :grin:

Autoram - ieliec vaardu savam kompim un atsleedz ipv6, lai gaisu nemaisa.

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Parasti ir forši, ja pastāsta, kas bija par vainu.

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

 

 

Cilveeki - juus bildi #1 postaa vispaar esat apskatiijushies? Datoram vaarda nav. Autoram - ieliec vaardu savam kompim un atsleedz ipv6, lai gaisu nemaisa.

 vārds IR!!! 

camon.... :shok:

 

vienkārši uzliku,lai neredz vārdu bildē un viss...

 

un kā jau rakstīju--> nezinu, kas par vainu bija...pārinstalēju rūteri kādas 4 reizes un aizgāja..... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Vai bildee bija ar Default Gateway? :)

Labots - BlackHalt
Link to comment
Share on other sites

Kādas "prošivkas" tad instalēji tam rūterim autor? Tu esi vienkārši "instalēšanas" gigants :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...