Jump to content

Alternatiiva GEFORCE 9800GTX+ 1GB


KasparsPV
 Share

Recommended Posts

Sveiki...nu tad lieta ir sekojosha(jau ieprieksh luudzu nepiesieties par garumziimeem,jo netbuks no kura sho drukaaju ir ar linux un es shameejam galiigi neko nezinu,kaapeec linux,tas ir cits staasts...

dzelzji kas man ir

procesors Intel E8400 core 2 dou 3.00Ghz 6mb LGA 775

pamatplate LGA775 Gigabyte GA-EP31-DL3L

ram 3GB vienkaarshi 3 gb(domaaju nav svariigi kaada firma)

cietais ,nu jau tagad divi,pirmais 500 gb,otrs 320 gb

video GeForce 9800GTX+ 1GB

Baroshana codegon ATX 308 CA 400W

 

Viss shis kopaa ir kalpojis kopsh 09 gada kad shaadu komplektaaciju iegaadaajosnekas nav mainiits vai likts klaat,iznjemot papildus cieto...un kalpojis tiiri un godiigi no sirds un dveeseles...tagad tik paraadijaas speeles kuras nevareeja galiigi uz max speeleet...un arii OS citu prasiija...Bet lieta ir taada ka videokarte ir dead...kaput...by by...nav...viss...tu tuu...

Taapeeec jaameklee jauna video ,jo taadu kas ir (bija) man,vairs nerazjo...kkadu ieteiktu liidz 100 ls

es par divaam domaaju GF GTX 560,vai GF GTX 550 Ti...VAIRAAK JAU NU UZ gtx 560 ...

uzklausiishu visu...gan + gan - par to kaada man probleema...

Paldies...

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

GF GTX 560,vai GF GTX 550

Precīzi neatceros, kura nu abām, bet bija pozicionēta ka ļoti slikts price/performance variants.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

iznjeemu visu no kastes aaraa...no saakuma domaaju ka maatesplate vainiiga...atstaaju uz mb tik proci...un iesleedzu...aizgaaja...pieliku ramus,arii ok...kaa pieliku video karti ,pilniigi nekas nenotika,nekas neiesleedzaas,tik vien kaa ventilatori noraustijaas... un kad njeemu nost no baroshanas bloka,ne tagad,bet pirmo reizi kad pc izsleedzaas...pie pci-e vada kas sprauzjas videokartee,bija juutama taakaa deguma smaka...



un nav obligaati kaada no taam 2 manis nosauktajaam...var jeb kuru kas buutu daudz maz liidzveertiiga GF 9800GTX+

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

Un PSU arii straadaa...tiko iesleedzu pa tiesho izmantojot saspraudi,jo pirmaa doma bija ka psu kaput...un draugs iedeva rezerves...taadu pashu 400w

Link to comment
Share on other sites

Ja strādā cepuri kuldams jau entos gadus, tad, tagad pārejot uz mazāk rijīgu karti, kāpēc? 

Link to comment
Share on other sites

9800GTX+   TDP 141w

 

HD7790    TDP 85w

 

Ja tiešām ar barokli viss ir ok tad visam būtu smuki jāiet.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Patinam atpakaļ

 

 

iznjeemu visu no kastes aaraa...no saakuma domaaju ka maatesplate vainiiga...atstaaju uz mb tik proci...un iesleedzu...aizgaaja...pieliku ramus,arii ok...kaa pieliku video karti ,pilniigi nekas nenotika,nekas neiesleedzaas,tik vien kaa ventilatori noraustijaas.

 

Neesmu specs, bet vai šis nenorāda, ka psu nevelk slodzi? Vai ir mēģināts videokarti testēt citā kastē? Cik nu ir nācies saskarties ar videokartes atņirgšanos, pazīmes parasti ir vai nu kāds beepkods, vai nu tupi melns ekrāns. Pirmo reizi redzu, ka videokartes dēļ vispār neposto.

codegens tomēr ir codegens, un ar tik ēdelīgu videokarti es nebrīnītos, ja tas ir "noguris".

Labots - matains
Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

 

nu tipa taads...bez taa sleedzja...ne uz viena nekad nav bijis...es saprotu ka visi noliek to codegon...bet man nekad nav bijis probleemu ar vinju...tik vien kaa ventilators noklapeejis un nomainiits...



 

 

Skaties, ka nopērkot gpu pa 100ls, nav problēma ar cpu mazspēju.

nu var arii ne tik krutu,lai tik pavelk pieklaajiigi speeliites :D

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV
Neesmu specs, bet vai šis nenorāda, ka psu nevelk slodzi? Vai ir mēģināts videokarti testēt citā kastē? Cik nu ir nācies saskarties ar videokartes atņirgšanos, pazīmes parasti ir vai nu kāds beepkods, vai nu tupi melns ekrāns. Pirmo reizi redzu, ka videokartes dēļ vispār neposto. codegens tomēr ir codegens, un ar tik ēdelīgu videokarti es nebrīnītos, ja tas ir "noguris".

neesmu meegjinaajis video pe cita...bet uz pashas video kartes pie pci-e ligzdas ir taa kaa kautkas buutu izplatiijies,redzamas kraasas izmainjas...un kaa jau ieprieksh rakstiiju no vada kas sprauzjas tajaa ligzdaa kad man pirmoreiz izsleedzaas dators un vairs neiesleedzaas ,bija juutama smaka deguma mazliet...un pats dators peec taa,spiezjot power pogu,tik vien kaa noraustijaas,iedegaas gaismas diode kas iesleedzas uz briidi pie katras iesleegshanaas un ventilatori noraustijaas itkaa gribeedami sleeegties iekshaa,bet neiesleedzas...Tiko pameegjinaaju,kad vidoe ir ieksh kastes,noraustaas,kad nav tad iesleedzas vieniigas ko nepievienoju ir citie,nah...

Labots - KasparsPV
Link to comment
Share on other sites

 

 

.es saprotu ka visi noliek to codegon...bet man nekad nav bijis probleemu ar vinju.
Tapeec, ka leets suuds bez jebkaadiem iebuuveetiem aizsardziibas rezhiimiem.
Kompii ar speeleem domaatu vga taadam nav vietas. Der ja nu vieniigi ofisa kaarbaam.

Un kaa tad, ka nav bijis probleemu? Kam tad te vga nospraaga? :sarcastic:

Starp citu - cik samaksaaji par to savu codegen?

 

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nu manējais E8500 iet apmēram ar tādu pašu performanci kā laptopam i5-2450M. Arī, ja nemaldos CPU no 2009. apmēram. Tiesa ar nelielu OC vēl pie stock coolinga, bet klokojās viņi ļoooti labi, ja paveicas tikt pie izturīga čipa.

Vienīgi ir tie 2kodoli/2threadi.

Un 9800GT ir laba karte, man iet joprojām, tika dzīta un darbināta pamatīgi.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@kellerman Nu bet protams, pasaki vēl, ka tev ir divas gtx295 slijā... Tā karte ir novecojusi... Es ieteiktu paņemt kādu hd6950 vai kaut ko tādu.. http://www.vertucatalog.lv/vertu.php?lng=lv&productId=220604# Piemēram šo, aizdomīgi lēta, bet noliktavā it kā ir, var pamēģināt....

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Es ASUS GeForce 9600 GT vietā paņēmu šādu: http://www.amazon.co.uk/Asus-Nvidia-GeForce-Graphics-Express/dp/B0087YADCG

Tā kā spēles nespēlēju, tad mani pilnīgi apmierina. Es gan nezinu vai šī bija laba vai slikta izvēle, bet man bija šaurs loks no kā izvēlēties. Obligāti vajadzēja būt GeForce un ļoti vēlams no ASUS :D

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

kellerman
kellerman Nu bet protams, pasaki vēl, ka tev ir divas gtx295 slijā... Tā karte ir novecojusi...

Skaidra lieta ka novecojusi, bet man pietiek, vēl joprojām liekas gana jaudīga tā karte. Tādas spēles, kā CS : S iet uz visaugstākajiem iestatījumiem @1920x1200, fps ļoti labs. Elektrības ziņā noteikti neekonomiska gan. Man arī ASUS tā 9800GT :) Principā jau viss (no spēlēm) itkā iet, tikai nespēlēju neko tagad vairs praktiski.

Pirms tam laikam bija 8600GT, 6600GT, MX440, Riva TNT 16MB :D

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

Nu skaidrs...Tnx...es tik veel paarbaudiishi riktiigi savu pc lai zinaatu vai tieshaam pati videokarte,jeb veel kas....paveicaas...piespiedu pazinju nonjemt savu videokarti un ielikt man...viss aizgaaja kaa smeereets...pat windows straadaaja...tagad tik jaameklee karte...

Labots - KasparsPV
Link to comment
Share on other sites

PSU prasās brendīgais uz saviem 500-550W priekš jēdzīgas VGA. Tas Codegen 400W vieš uzticību GF MX440 darbināšanai, nevis kādai mid-level (HD7790) kartei.

Staprcitu, tikko uzlaboju savu CPU par 20%. E8400 ir standarta režīms 333x9 Mhz un RAMs ir DDR2 800 Mhz. Vienīgi, ko izdarīju, saliku BIOSā frekvences 400x9 un RAMam ieķeksēju DDR400x2 (standarta 800). Tagad CPU E8400 BOX vālē 3.6 Ghz frekvencē. Cerams, vasarā nenodegs.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

psu es nomainiishu savu codegon 400 w pret 500 w...a video njemshu hd 7770....bik labojums...7790

Labots - KasparsPV
Link to comment
Share on other sites

psu es nomainiishu savu codegon 400 w pret 500 w...a video njemshu hd 7770....

Uz kādu 500nieku tad nomainīji ? 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...