Jump to content

Meklēju kādu, uz ko pārreģistrēt Lattelecom optiku + iTV


binary
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar dzīves vietas maiņu, nākas lauzt līgumu ar Lattelecom - optiskais internets (100Mbps) un interaktīvā televīzija. Lai nebūtu jāmaksā līgumsodu, Lattelecom piedāvāja sameklēt kādu, uz ko pārreģistrēt šos pakalpojumus - nav svarīgi, kurā pilsētā, galvenais, lai manā vietā būtu cits klients. Labprāt pats turpinātu lietot optiku jaunajā mājvietā, taču tur diemžēl LTC neko nepiedāvā. Pārbaudīt optikas pieejamību konkrētā adresē var šeit. Ja kādu interesē Lattelecom optika + iTV, lūgums izpalīdzēt :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādu labumu iegūs potencilais lietotājs? Parasti jauniem klientiem ir palieli bonusi. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tur ar LTC jārunā, kas skaitīsies potenciālais lietotājs. Varbūt var sabīdīt, ka viņš būs jaunais klients ar visiem no tā izrietošajiem bonusiem. Ja viņam vienkārši pāriet manas saistības, tad par 100 Mbps optiku + interaktīvo televīziju es mēnesī maksāju Ls 12.87 - to viņi man pagājušā gada nogalē piedāvāja kā "akcijas piedāvājumu esošajiem klientiem". Tajā brīdī arī tika pārslēgts vairāk kā 2 gadus vecais līgums, rezultātā sākās jauns 2 gadu termiņš (tāpēc man arī šobrīd pienākas līgumsods, ja laužu līgumu). Pilna cena par šādu pakalpojumu pēc mājas lapā esošajiem cipariem ir Ls 19.82.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

sounDDesign

Lasi uzmanīgi līgumu ! Ja mainot dzīvesvietu, (un Tu to vari pierādīt), LTC nespēj nodrošināt sava pakalpojuma pieejamību , nekādam ligumsodam nevajadzētu būt ! Meklē kādu sakarīgu LTC klientu speciālistu !

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Binary, ja jaunajaa vieta nav infrastruktuuras liidzshineejam pakalpojumam, tev liigumsods nav jaamaksaa!

Link to comment
Share on other sites

Kur prāts slēgt līgumu, kurā paredzēts sods par atteikšanos no pakalpojuma! Kapitālisma kalngals!

Link to comment
Share on other sites

sounDDesign, viesturs0711, es viņiem arī to pašu teicu pa telefonu. Tad mani pāradresēja pie cita speciālista. Tas "cits speciālists" izskaidroja, ka tāda politika bija agrāk, vecajos līgumos. Tagad tādas prakses vairs nav. Arī līgumā kaut kā neatradu tādu punktu.

 

Tur gan ir tāds "slidens" punkts:

6.5. Puse tiek atbrīvota no atbildības par pilnīgu vai daļēju šajā Līgumā paredzēto saistību neizpildi, ja šāda neizpilde ir notikusi nepārvaramas varas apstākļu iestāšanās rezultātā, kā dabas stihija (zibens, ugunsgrēks, plūdi), streiks, karadarbība, avārijasvai citi nepārvaramas varas apstākļi, kuru iestāšanos saprātīgiem līdzekļiem nebija iespējams paredzēt un novērst.

 

It kā varētu iziet uz šo punktu, jo neesmu vainīgs, ka jāmaina dzīvesvietu (īrēto dzīvokli nopirka banka, manas opcijas - vai nu izvākties, vai nopirkt dzīvokli), taču te vairāk runa ir par "globālām problēmām".

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur prāts slēgt līgumu, kurā paredzēts sods par atteikšanos no pakalpojuma! Kapitālisma kalngals!

Labrīt, tādi līgumi ir pilnīgi normāls pasākums - pakalpojuma sniedzējs tev iedod labu piedāvājumu ar nosacījumu, ka tu viņu lietosi ne mazāk kā 2 gadus. Nesaskatu nekā slikta šādos darījumos. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tieši tā (par 2 gadu līgumiem). Man ar Lattelecom ir bijusi ilgstoša un laba sadarbība - sākumā senču mājās kopš bērna kājas (viņu internetu lietojām jau tajos laikos, kad ātrums bija 28.8Kbps un maksāja 3.5 santīmus minūtē + PVN), nu jau ne vienu vien gadu pašam. Tik tagad apstākļi sanākuši pavisam nelāgi, tāpēc jālauž līgumu.

 

ieleja, man viņu pašu darbinieki pirms gadiem 3-4 teica par to pārvākšanos. Šķiet, arī senākos līgumos kaut kas tāds ir manīts, bet varu sameloties, don't quote me on this. Rīt jāuzzvana un jāmēģina vēlreiz papļāpāt.

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses nav, no otras puses - līgumā nav minēts, ka pamatpakā ir jābūt "Ohota i Ribalka", nav mums tādas vienošanās. Turklāt pat ja pieņemam, ka uz tā punkta pamata varētu atteikties no interaktīvās TV, optiskais internets vienalga paliek. Līgumam ir divi pielikumi - viens par TV, otrs par internetu.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad jaunajā adresē nav pieejams neviens no LTC pakalpojumiem? Uz kurieni tad pārvācies? Uz zaru būdiņu, meža vidū? :)

Link to comment
Share on other sites

Lai arī kā gribētos pārvākties uz zaru būdiņu meža vidū, mēneša laikā atrast piemērotu būdiņu un dabūt kredītu nav pārāk reāli - vēl jo vairāk, ja paralēli ir citas šaizes, kuru dēļ naktīs sanāk pagulēt vien pa 3-4 stundām :) Uz būdiņu pārvāksimies vēlāk… Pagaidām - īrēsim dzīvokli salīdzinoši jaunā projektā (~10 gadi varētu būt) Imantā, kam, cik noprotu, ir līgums ar konkrētu provaideri par internetu un TV. Vienīgais, ko Lattelecom tur var piedāvāt - virszemes TV (tā laikam saucās) un varbūt kādu wifi (lai gan tas varētu būt pieejams otrā ēkas pusē; blakus ir statoils, kur agrāk bija viņu wifi AP).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Diez vai atradīsi muļķi kas gribēs iekrist viņu važās uz diviem gadiem. Normāli līgumiem vispar nevajadzētu būt, tu samaksā un tad lieto pakalpojumu , nesamaksā nelieto tipa priekšapmaksas kartes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

It kā varētu iziet uz šo punktu, jo neesmu vainīgs, ka jāmaina dzīvesvietu (īrēto dzīvokli nopirka banka, manas opcijas - vai nu izvākties, vai nopirkt dzīvokli), taču te vairāk runa ir par "globālām problēmām".

Nekādi uz šo punktu iziet nevar, un banka nevar tā ņemt un nopirkt  dzīvokli, ja tas ir noticis, tad tas jau sen bija gaidāms un paredzams. To zinot, nekādas ilgtermiņa saistības nevajag tad uzņemties.

Link to comment
Share on other sites

@@specuks, nu nu.. ar LTC nekādu problēmu.. pagājušā gada rudenī arī pagarināju par 2 gadiem līgumu.. ar pievilcīgu cenu par netu+ITV.. nesūdzos.. staigā man te gar durvīm no Livam u.c. šaraškina kantoriem.. :D

 

Kāpēc, lai līgumam nevajadzētu būt? Starpcitu.. ir jau arī LTC beztermiņa līgumi bez līgumsoda.. tiesa.. tad tu par pakalpojumu maksā mazliet augstāku cenu. Tā kā izvēle ir vienmēr. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Diez vai atradīsi muļķi kas gribēs iekrist viņu važās uz diviem gadiem. Normāli līgumiem vispar nevajadzētu būt, tu samaksā un tad lieto pakalpojumu , nesamaksā nelieto tipa priekšapmaksas kartes.

Nu vari izmantot priekšapmaksas kartes par 19.82, kamēr ilgtermiņa klienti par to pašu maksā 12.87 - pārmaksāt ir tavas tiesības. Tikai par muļķi šajā gadījumā būtu dēvējams tas, kurš gada laikā 80+ Ls "nolaiž podā" (jeb samaksā par to, ka baidās no saistībām).

 

 

 

Nekādi uz šo punktu iziet nevar, un banka nevar tā ņemt un nopirkt dzīvokli, ja tas ir noticis, tad tas jau sen bija gaidāms un paredzams. To zinot, nekādas ilgtermiņa saistības nevajag tad uzņemties.

Banka var nopirkt dzīvokli - pamēģini kā juridiska persona uzņemties nopietnas kredītsaistības un tad pieteikt maksātnespēju - pats redzēsi, kā tiesas procesi izvērtīsies. Izsolīs visu tavu īpašumu bez nekādiem jautājumiem.

Vai tas bija paredzams un gaidāms? Nu nezinu gan - es kaut kā nesagaidu, ka katrs 150+ dzīvokļu mājas attīstītājs (īpašnieks) bankrotēs. Es slēdzu ilgtermiņa līgumu ar projekta attīstītāju, un tas, ka viņš pieteica maksātnespēju (kā rezultātā dzīvokļi nonāca izsolē), no mana skatu punkta nebija ne paredzams, ne sagaidāms.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izsolīs visu tavu īpašumu bez nekādiem jautājumiem.

Protams, bet lai līdz tai nonāktu paiet kā minimums gads, tā nav ķīla lombardā ar 7 dienu termiņu...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pie viena pajautāšu:

līgums ar Lattelekomu par internetu, 2 gadi ir pagājuši, līgums nav pārslēgts (pakalpojums darbojas), un tagad mainu dzīves vietu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es slēdzu ilgtermiņa līgumu ar projekta attīstītāju,

 

nu vispār jau saistību pārņēmējam ir saistošs šāds te tavs ilgtermiņa līgums un tik vienkārši izlingāt nevar

Link to comment
Share on other sites

 

 

Protams, bet lai līdz tai nonāktu paiet kā minimums gads, tā nav ķīla lombardā ar 7 dienu termiņu...

Un? Es tiku nostādīts fakta priekšā - dzīvokli nopirkusi banka, vai nu jāizvācas, vai nu jāpērk dzīvokli no bankas. Man nebija ne jausmas par attīstītāja maksātnespēju - cik noprotu, par to bija dzirdējuši citu dzīvokļu īpašnieki (kas dzīvokļus bija nopirkuši no attīstītāja), bet ne īrnieki.

 

 

 

līgums ar Lattelekomu par internetu, 2 gadi ir pagājuši, līgums nav pārslēgts (pakalpojums darbojas), un tagad mainu dzīves vietu?

2 gadi ir minimālais termiņš - ja lauž šajā laikā, tad jāmaksā līgumsodu. Ja 2 gadus nodzīvo, tad līgums turpinās, t.i., pakalpojumus turpina sniegt un tu par tiem turpini maksāt, taču vari jebkurā brīdī lauzt līgumu bez līgumsoda.

 

 

 

nu vispār jau saistību pārņēmējam ir saistošs šāds te tavs ilgtermiņa līgums un tik vienkārši izlingāt nevar

Var. Līgums uz tādu un tādu periodu, taču ir punkts, ka to var lauzt, vienu mēnesi iepriekš par to brīdinot. Tas 1 mēnesis mums tika dots. Lai nu kā, 3 gadi tur nodzīvoti - līdz šim nekas neliecināja, ka nevarēsim tur vēl 5-10 gadus dzīvot (tāds arī bija plāns).

Link to comment
Share on other sites

Ļoti labi saprotu autoru, bija līdzīga situācija, tomēr nospīdēja, ka toreiz man ļoti piemērotā brīdī šie pacēla cenas un es varēju atkāpties no līguma.

 

Tīri kā variants - ja līgumsods ir tāds pats kā iepriekš - tie 100Ls (man arī būtu žēl samaksāt sietiņu tīri ne par ko un uzreiz), tad savāc visus viņu devaisus līdzi uz jauno vietu (lai varētu vēlāk atdot LTC) un nelauz to līgumu - maksā tos padsmit latus mēnesī un miers... Ja, protams, tas galu galā nesanāk finansiāli neizdevīgi.

100Ls uzreiz iegrauzīs budžetu', bet tie padsmit lati mēnesī - tie diez vai baigi iespaidos finansiālo situāciju.

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Līgumsods - pilnais Ls 99, faktiski proprocionāli atlikušajam līguma laikam. Man sanāk kaut kādi 75 Ls laikam. Viņi pat piedāvā uz pusgadu tādu fīču kā pakalpojuma sniegšanas pārtraukšanu, saglabājot līgumsaistības - faktiski nav ne interneta, ne TV, bet līgums turpinās un katru mēnesi jāmaksā tur kaut kādu ciparu (ap 8 Ls vai tik nebija), pēc pusgada gan atjaunojas pilnā summa - tas, protams, summā dod vēl lielāku ciparu.

Link to comment
Share on other sites

Jaunajā dzīvoklī nevari pārslēgt uz DSL + iTV vai arī tur nav pat telefona līnijas?

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

elxnis, atļaušos nocitēt pats sevi:

 

 

Pagaidām - īrēsim dzīvokli salīdzinoši jaunā projektā (~10 gadi varētu būt) Imantā, kam, cik noprotu, ir līgums ar konkrētu provaideri par internetu un TV. Vienīgais, ko Lattelecom tur var piedāvāt - virszemes TV (tā laikam saucās) un varbūt kādu wifi (lai gan tas varētu būt pieejams otrā ēkas pusē; blakus ir statoils, kur agrāk bija viņu wifi AP).
Link to comment
Share on other sites

@@binary, vai citu vietu nebija, kur īrēt? :)

 

vēl runājot par tēmu, laikam tev pagaidām izdevīgākais variants ir pamaksāt tos nepilnus 13ls.. emm.. a radinieku arī nav, kuri varētu paņemt uz sevi? varbūt kādam līgums beigsies drīz/ir beidzies? 

Link to comment
Share on other sites

No viena grābekļa nokāpsi , otram uzreiz uzkāpsi. Tur kur ir tikai viens pakalpojumu sniedzējs parasti ir garām ar kvalitāti un cenām.

 

quote name='binary' timestamp='1366365157' post='1614993'] Pagaidām - īrēsim dzīvokli salīdzinoši jaunā projektā (~10 gadi varētu būt) Imantā, kam, cik noprotu, ir līgums ar konkrētu provaideri par internetu un TV. Vienīgais, ko Lattelecom tur var piedāvāt - virszemes TV (tā laikam saucās) un varbūt kādu wifi (lai gan tas varētu būt pieejams otrā ēkas pusē; blakus ir statoils, kur agrāk bija viņu wifi AP).  

Link to comment
Share on other sites

CAP, ar radiniekiem švaki - jau apzvanīju. Par citām vietām - bija, protams - zem tilta vieta vienmēr brīva. Bet vispār īres tirgus šobrīd ir diezgan bēdīgā stāvoklī (priekš īrniekiem) - piedāvājums neliels, pieprasījums milzīgs, cenas arī milzīgas.

 

specuk, tai projektā pirms gadiem 5-6 padzīvoju, kad pārvācos uz Rīgu (māsai tur bija dzīvoklis iepirkts) - kvalitāte bija pat ļoti OK, internets stabils un ātrs. Sliktākajā gadījumā palietosim atkal LMT/Tele2 kā agrāk, ne velti man mājās vēl Huawei E220 mētājas.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad pašreizējās dzīvesvietas īres līgums jaunajam īpašniekam neuzliek nekādas saistības?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Ja īres līguma saistības pārņem jaunais īpašnieks, tad uzliek - mēnesi pirms līguma laušanas pabrīdināt par to īrnieku:

 

 

Līgums uz tādu un tādu periodu, taču ir punkts, ka to var lauzt, vienu mēnesi iepriekš par to brīdinot. Tas 1 mēnesis mums tika dots.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu vari izmantot priekšapmaksas kartes par 19.82, kamēr ilgtermiņa klienti par to pašu maksā 12.87 - pārmaksāt ir tavas tiesības. Tikai par muļķi šajā gadījumā būtu dēvējams tas, kurš gada laikā 80+ Ls "nolaiž podā" (jeb samaksā par to, ka baidās no saistībām).
 

 

Es nesaprotu, kur ir problēma, ko Tu te diedelē tagad..? Samaksā ar cieņu savus 100 Ls un pasmīni bārdā par muļķiem, kuri ir tik stulbi, ka neparaksta līgumus, kurus paši pat nav lasījuši un nolaiž naudu podā!

 

Ja reiz NEBAIDIES no saistībām, tad PILDI tās, kā vīrs, nevis mēģini tagad izlocīties kā zutis...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja reiz NEBAIDIES no saistībām, tad PILDI tās, kā vīrs, nevis mēģini tagad izlocīties kā zutis...

Viens no veidiem, kā pildīt manas saistības - atvest pie viņiem kādu citu klientu. Turklāt līgumā (vakar cītīgāk palasīju) melns uz balta rakstīts punkts, kurš faktiski mani atbrīvo no līgumsoda maksāšanas, taču LTC (vismaz telefoniski) uzskata, ka dzīvokļa pirkšana par ~65'000 eur ir "saprātīgs līdzeklis" (šie vārdi ir citāts no līguma), kā es varētu novērst situāciju, ka nevaru turpināt pildīt līgumsaistības. Es, savukārt, to neuzskatu par "saprātīgu līdzekli".

Link to comment
Share on other sites

@@binary, necepies... Tev ir 3 varianti:

1) Samaksāt līgumsodu

2) Nelauzt līgumu un turpināt maksāt ikmēneša abonēšanas maksu

3) Atrast jaunu līgumnieku

 

Manuprāt, otrais variants ir zelta ceļš... protams, ja neatrodas kāds, kas savāks līgumu... 

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, otrais tiešām ir "zelta ceļš" - tiem, kas labprātāk maksā 20 Ls, nevis 13 Ls :crazy: Man tas otrais variants izmaksātu reizes 3 vairāk nekā līgumsods - priekš sevis es to neuzskatu par zelta ceļu.

 

Uz PTAC aizrakstīt neko nemaksā. Ja arī viņi pateiks, ka dzīvokļa pirkšana ir saprātīgs risinājums, kā nodrošināt, lai varu tuprināt sadarboties ar LTC - nu ko, tad kārtējo reizi būšu pārliecinājies, ka Latvija ir dziļā vienātumšāvietā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Līgumsods - pilnais Ls 99, faktiski proprocionāli atlikušajam līguma laikam. Man sanāk kaut kādi 75 Ls laikam.
Nu man ar nepatīk maksāt par to ko neizmantoju un ja vēl pastāv likumīgs veids,kā to nemaksāt tad ideāli.Bet par tām summām Tu ko putro :)

 

Man tas otrais variants izmaksātu reizes 3

 

2) Nelauzt līgumu un turpināt maksāt ikmēneša abonēšanas maksu
Link to comment
Share on other sites

Nu, cik atceros info pirms tam, tad, ja līgums bija virs gada vēl spēkā, tad bija 100Ls. Nu sanāk pārmaksa, bet par kļūdām ir jāmaksā...

Link to comment
Share on other sites

Nu un ko es putroju?

* līgums slēgts pagajušā gada nogalē, rupji rēķinot - pirms pusgada

* pilnais līgumsods par 2 gadiem ir Ls 99

* ja es turpinu maksāt abonēšanu vēl pusotru gadu, tad tas summā dod Ls 12.87 * 18 mēn = Ls 231.66

* ja es maksāju līgumsodu par 18 mēnešiem, tad tas ir 99 / 24 * 18 = Ls 74.25

 

Tātad, ja salīdzina abonēšanas maksu par pusotru gadu vs līgumsodu par pusotru gadu, tad sanāk 231.66 / 74.25 = 3.12 reizes dārgāk. Tie nav no pirksta izzīsti skaitļi, tas ir tas, ko man LTC pa telefonu teica.

 

Lielajiem brēcējiem - LTC klients esmu stipri vairāk kā pusgadu, vienkārši pirms pusgada līgums tika pārslēgts uz jaunu termiņu.

 

DAFUQ, nu NAV mana kļūda, ka mājas īpašnieks bankrotējis, nav… Jebšu Tu tagad mani vainosi pie visām likstām, kas piemeklē Latviju? Varbūt arī pie plūdiem Ogrē un Pļaviņās es esmu vainīgs?

Link to comment
Share on other sites

@@binary, vecīt, es Tevi nevainoju tādā ziņā. Kā jau tiecu, es ļoti labi Tevi izprotu, bet nu līgums  īrētā dzīvoklī - tas nav vajadzīgs... es pats īrēju un maksāju tos 20% vairāk, bet zinu, ka varu piezvanīt un atslēgties... un bez lieka stresa... tie papildus pāris lati mēnesī - man liekas adekvāts maksājums. Šobrīd Tev ir sanācis "ieberzties", bet nu norij to - samaksā to sodu vai maksā mēneša maksu... Nu nav tas nekas tāds, lai tagad celtu paniku - tā ir nenozīmīga summa... Varbūt var vienoties ar LTC, ka atmaksā to līgumsodu 3 daļās vai kaut kā tā?! 

Link to comment
Share on other sites

Nu šitais dzīvoklis būtībā bija kā mājas - tīri psiholoģiski. Kā jau minēju, bija doma te dzīvot vēl vismaz 5-10 gadus. Tā kā īrēts no attīstītāja, nevis no privātpersonas, tad arī bija zināma stabilitātes sajūta, līdz šim arī nekas neliecināja, ka īres līgums tuvotos beigām. Tad kāpēc nenoslēgt ilgtermiņa līgumu arī ar ISP? Vēl jo vairāk, ja līdz šim bijusi tikai pozitīva pieredze ar LTC.

 

Ieberziens ir tāpēc, ka katrs pa savam interpretē līgumu. Kā jau minēju, priekš LTC skaitās "saprātīgs līdzeklis" tas, ka man kā privātpersonai jānopērk dzīvokli par 65k eur, lai varētu turpināt sadarbību ar LTC. Ja LTC to neuzskatītu par "saprātīgu līdzekli", tad līgumā ir atrunāts, ka nav nekādu sankciju.

 

Par to, cik nozīmīga vai nenozīmīga summa - nu kā kuram. Ir man iespējas to apmaksāt arī vienā gabalā uzreiz, bet par to nenozīmīgo summu var arī sievu ceļojumā uz Munameģi aizvest - tad kāpēc sēdēt mājās un maksāt LTC par to, ka viņi interpretē līgumu pa savam?

Link to comment
Share on other sites

@@binary, nebrauc auzās. Ir cilvēki, kuri nevar aizbraukt uz Munameģi arī gadu krājot... Es pieļauju, ka tā līgumsoda samaksa Tevi ietekmētu max uz vienu-diviem mēnešiem, pēc tam Tu jau būtu finansiāli to aizmirsis...  Un tas punkts par nepārvaramu varu - aizmirsti par to, tas līdz šim nav bijis izmantots, jo LV nav bijusi tāda situācija :D Un tuvākajā laikā izskatās, ka nebūs.

Un par to tekstu - par kļūdām ir jāmaksā - es, ja godīgi, priecājos, ka tās ķļūdas, personīgi man, ir izmaksājušas mazāk par 1k Ls gabalā - no dažiem desmitiem, līdz nepilnam tūkstotim... un pie kļūdām es uzskatu jebko, kas bijis manas vainas dēļ - nepareizā laikā noslēgts līgums vai nepareizi noprkta mātes plate - par kļūdām ir veselīgi samakstāt, ja no tām mācās...

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...