Jump to content

auto paklājiņi


ivis0000
 Share

Recommended Posts

      Man ir OPEL ZAFIRA,  2008.gada. Rudenī nopirku, bet tikai tagad atklāju ka vadītāja pusē nav paklājiņa, tā kurš ir zem gumijas paklājiņa. Tas domāts vairāk trokšņa izolācijai. Viņš ir uz kņopēm, to var noņemt, no ārpuses tas ir no auduma, iekšpuse nezinu no kā.

      Varbūt kāds zina kur var to nopirkt? Palīdziet!! OPEL CENTRĀ ļoti dārgi.  Paldies!Labāk būtu lietotu, lētāk būs!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gumijas paklājiņs (tas, kas Tev pašlaik tur ir, cik var noprast) domāts ir ziemai.. tipa gumijas vanniņa, tikai patīkamāk noformēta. Pa vasaru ņemu arā.

Par to skaņas izolāciju autors bija domājis to lupatnieku, nevis gumijas 

Nu hvz,pa vasaru atsāt lbk gumijnieku, pienēsājas tie audumnieki un ar laiku nevar iztīrīt vairs, nu i nafg   :resent:

Link to comment
Share on other sites

Nu hvz,pa vasaru atsāt lbk gumijnieku, pienēsājas tie audumnieki un ar laiku nevar iztīrīt vairs, nu i nafg

 

Un kurā brīdī tad tu vispār izmanto to auduma paklājiņu?

Viņu tak var izpurināt/izklapēt. Pat izmazgāt.

Link to comment
Share on other sites

Un kurā brīdī tad tu vispār izmanto to auduma paklājiņu? Viņu tak var izpurināt/izklapēt. Pat izmazgāt.

Nu lai stāv zem gumijniekiem tie ar kņopēm. Kas nekaiš, gumijniekam,izvelc ārā, pārbrauc ar birsti,putām pāri un viss. un lupatnieku izsūc.A tā lupatnieku ar dubļiem un citiem s*diem pienēsā,čakars lielāks mazgāt un nevn ar sūkšanu pietiek un ar laiku nonēsājas viņi utt.. 

Edited by kicker
Link to comment
Share on other sites

Konstatators
un ar laiku nonēsājas viņi

 

Nopērkot jaunas bikses, tu arī tās uzreiz nobāz dziļi skapī, lai nēsājot nenonēsājas...?

Edited by Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Dominā pie izejas uz autostāvietu ir kantoris kas šuj paklājus uz pasūtījuma jebkuram auto. Nosauc marku, modeli a tālāk viņi jau paši zina izmērus utt. Nebij dārgi un ja nemaldos tad var pasūtīt to vienu kuru tev tieši vajag. Taču ir tāds prikols - es ilgi nevarēju saprast kāpēc visām manām laka kurpēm labai kajai ļoti izteiti, a kreisai mazāk ir uz papēža noberzts smukais melnais pārklājums un ir atklāts papēža materiāls, taču tas nav tik spožs, ātri nosmērējas un ir redzams ka kaut kas ne tā. Nu neko bij katru reizi velkot kurpes pirms tam jāapstrādā ar kurpju smēri vismaz papēži - nu kā armijā apmēram. Mocījos tā ilgi, un tā arī nesapratu kas par lietu. Tad lūk atgriežoties pie tēmas, kad nomainīju auto tad šī problēma pazuda. Izrādās ka auduma paklaji ir diezgan abrazīvi, nu vai nu tāpēc ka materiāls ass vai tāpēc ka smilšu graudi tur patstāvīgi ir. Jaunajam autiņam bij gumijas paklāji, un pie tādiem es arī palikšu visiem turpmākajiem autiņiem, jo ar tiem šāda problēma nav novērota. Paklājiņu dēļ pirmslaicīgi miskastē tika izsviesti ap 10 pari kurpju, ņemot vērā cenu ap 100 ls katram..... padārgi gan tie auduma paklājiņi ir...

Link to comment
Share on other sites

Tajā dīvainajā paklāju audumā smiltis kaut kā dīvaini "nostiprinās". Pat ar putekļsūcēju negrib nākt ārā, lai gan ar aci var redzēt ka ir .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja brauc uz automazgāšanas vietu kur to dara ar rokām, tad standartpakalpojumā ir ietverta gumijas paklājiņu izņemšana un nomazgāšana. Auduma paklājus protams ka ir jāsūc un jāmazgā pašam un tā nav no patīkamakajam nodarbem. Vizuāli gan auduma paklājiņi ir smukāki nedaudz un nevar tik ātri sākt manīt ka ir sanestas zemes iekšā, jo tās sabirst auduma struktūrā iekšā a uz gumijas nu kas ir tas ir uzreiz ir redzams ka esi ar netīrām kājām iepriekšējo reizi kapis iekšā. Lai  u kā katrs būtībā skatās pats un vertē kas viņam ir svarīgāks. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...