Jump to content

Windows XP SP3 aizliegt ieeju


symbio
 Share

Recommended Posts

1) Man draudzenei ir Winda XP SP3 (galda dators) un vajag lai sīkie netiek iekšā datorā. Itkā uzliktas paroles uz administratoru un parasto lietotāju, bet sīcis ir ticis iekšā. Iespējams ir nošpikojis paroli, bet ja nav vai tiešām var tikt iekšā?

2) Un otrs. Kā lai sīcim XP aizliedz pieeju internetam?

Uz Windas 7 nav problēmu ar tādām lietām, bet ar XP nesaprotu, kur suns aprakts.

Link to comment
Share on other sites

Ābrams, BIOS paroli no WIN vides neliek :>

Pieeja nav kko aizliegt, bet audzināšanā - nerisini problēmu kad kokam jau metas augļi, bet saknē...

 

Ja reiz sīkam interese par kompjiem, nopērc atsevišķu lūzni, lai ņemas, lai mācas pats pārinstalēt, etc :>

Link to comment
Share on other sites

Ābrams, BIOS paroli no WIN vides neliek :>

Jā neliek ,bet var uzlikt biosam paroli lai startējot nebūtu boot  un nevarētu palaist programmu noņemt paroli,jo pats esmu tā darījis lai windows xp noņemtu paroli....

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kā būtu ar parastu aizliegumu sēdēt pie kompja? Nelīdz? paņem līdzi peli, vai klaviatūru

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man draudzenei ir Winda XP SP3 (galda dators) un vajag lai sīkie netiek iekšā datorā.
BĒDZ,cilvēk labo,BĒDZ,ko kājas nes!!!Ja izaudzināti mežoņi,kas ar vārdiem nesaprot,vai draudzenes viedoklis,ka bērni jasargā no 21g,tehnikas.
Link to comment
Share on other sites

 

 

BĒDZ,cilvēk labo,BĒDZ,ko kājas nes!!!Ja izaudzināti mežoņi,kas ar vārdiem nesaprot,vai draudzenes viedoklis,ka bērni jasargā no 21g,tehnikas.

Nesapratu ironiju. Varēji, kā gudrāk. Runa iet par to kamēr ir darbā, lai neložņā pa datoru, bet mācās. Pie kam te mežoņi. Es savai meitai gan uz W7 ierobežoju laiku. Un visi ir apmierināti. Un pie datora tiek, kad ir viņas laiks un kārtība ir mājās un izdarīti mājas darbi.

Link to comment
Share on other sites

Tad kur problēma mierīgi sarunājot? Tā nebija ironija,es pilnīgi nopietni teicu.Sapratu,ka draudzenes bērni vispār nedzird,ko viņa vai tu saki un lauž uzliktās paroles ignorējot māti vai Tevi.P.S zinu gadījumu kad tika uzliktas paroles,ko nevarēja uzlaust,tā saucamie sīkie 14g un 12g.Mammas kompi vispār izmeta pa logu no otrā stāva uz ielas.(Tukumā)

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 14, 2013 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 14, 2013 - Herņa

Ir labi. Jo trakāki slimi cilvēki / mežoņi aug, jo labāk. Mazāka konkurence darba tirgū ;)

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 14, 2013 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 14, 2013 - Herņa

 

 

Ir labi. Jo trakāki slimi cilvēki / mežoņi aug, jo labāk. Mazāka konkurence darba tirgū ;)

Kur te ir atbilde uz tēmu? Vispār ļoti "asprātīgi".

Link to comment
  • 1 month later...
Guest wersa

Viena bija uzlikusi ka nebutot no CD. Uzkārās PC, nevarēja normāli atkrāt.Aizmirsusi paroli.

Sīkie ir šausmīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viena bija uzlikusi ka nebutot no CD. Uzkārās PC, nevarēja normāli atkrāt.Aizmirsusi paroli. Sīkie ir šausmīgi.

 

Vāks. Kaut ko tādu laikam pilnīgā pālī tikai var sadzejot. Jeb drīzāk zem kaifa.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Sīkie tagad ir advancēti. Vienai W7. Aizgāja uz darbu, pārnāca – kastē pingvīns. Sīkajai 13 gadi.

Galējībās runājot : tiklīdz ir fiziska pieeja kastei, OS paroles nepalīdzēs.

Sīcis var iebūtot no CD vai fleša. Uzlikt citu OS.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...