Jump to content

latviesu valoda openoffice-org


aywars
 Share

Recommended Posts

Guest eldzis

tad teu nav iekopeets lv un lva keyboarda layouts un nav iekopeets Configure fails, paarlasi weelreiz to manuaali kaartiigi man wiss tur sanaaca bez aizkjershanaas!!

Link to comment
Share on other sites

Guest eldzis

nu kaa ieksh taa pasha manuaalja tu ja wisu izdariiji pareizi, tad jaabuut.

p.s. tu gadijumaa nestraada wisulaiku no admina??

starpcitu tur manuaalii ir tikai paaris punkti, paprovee veelreiz wisu izdariit peec teksta ofic jaarubii, un tanii screenaa raada ka teu nav taskeymap fails paskaties vai teu ieksh /usr/X11R6/lib/X11/xkb/symbols/

ir taads fails lv vai lva????

un ieksh /usr/X11R6/lib/X11/locale/iso8859-1/

un /usr/X11R6/lib/X11/locale/iso8859-13/ ir taads fails Compose???

Link to comment
Share on other sites

Guest eldzis
Kāds tam sakars ar openoffice?

nu no vienas puses liels, no otras nekads, var jau noprast ka cilveeks linuxaa iesaaceejs un tad jaameigjina paliidzeet kaa var, pateikt ka no roota norm. nestraadaa utt.

Link to comment
Share on other sites

so, ieraxtiiju to pashu komandu, tikai ar lv nevis lva, un latvieshu valoda iet, tachu kaa noproti ar labo ALT taustinju... tas gan nav tas ko es veeleejos, t.i. apostrofu gribeejaas..

bet nu labi, turpinaashu urbties! nu jau sanaak bik veiklaak..

Link to comment
Share on other sites

Guest eldzis
so, ieraxtiiju to pashu komandu, tikai ar lv nevis lva, un latvieshu valoda iet, tachu kaa noproti ar labo ALT taustinju... tas gan nav tas ko es veeleejos, t.i. apostrofu gribeejaas..

bet nu labi, turpinaashu urbties! nu jau sanaak bik veiklaak..

 

teu vajag iekopeet to failu lv kaa jau teicu tad buus ar apostrofu !!!

Link to comment
Share on other sites

te lieta ir tada, ka lva, lv un lvt jakope ir iex: /usr/X11R6/lib/X11/xkb/symbols/pc!!!!

savadak setxkbmap lva ar neies!!!

 

pasam man problemas ir tad, ka viss it ka ir pareizi uzlikc, raxtu ar apostrofu, bet latviesu valodas burti neattlejoas pareizi!!! izresdigeju sos failus, viss OK, ar apostrofu taga raxta pareizi, bet ir cita problema - apostrofs ir jatur (tapat ka ALT)!!! :-((( nekadi nesanak dabut, lai ar apostrofu raxtitu normali, ka vajag!!! :-((( esmu izmeginajis gan: Latvian-HOWTO un citus manualu,bet nifiga!! locales ir LV, viss ir OK! faili iekopeti pareizajas vietas, bet neka (man tas ir iex Redhat&Fedora)

Link to comment
Share on other sites

Guest eldzis

nu bet logiski taa ir paredzeets ka ir jaatur lai dabuutu garumziimes utt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...