Jump to content

Anketa par lojalitātes programmām


ZaneR
 Share

Recommended Posts

dzhonsons

Gotovs.

 

Btw, nesaprotu cilvēkus, kuri, atbildot uz 

"Jūs neesat pārliecināts, ka iegūsiet balvas, jo to skaits ir ierobežots, ir priekšnoteikumi, kas ierobežo, kas tās var iegūt u.t.t. Jūsu reakcija?"

izvelējās 

"Tas nav godīgi pret klientiem"  :>

Link to comment
Share on other sites

Pāris minūtes = divas minūtes.

 

Tas dotajā gadījumā, pie 14 jautājumiem un N atbilžu variantiem (kuri ir daudz par daudz) nav reāli/kvalitatīvi izdarāms.

 

cancelēju pie kāda 5tā jautājuma. <- Ja informē par laiku, tad dari to godīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, es domāju vairums cilvēku šajā kontekstā uztver "pāris" kā "nedaudz" nevis "divi"  :huh:  Kad testēju sanāca 5-10. Un es to atzīmēju tāpēc, ka dažos no pirmajiem jautājumiem ir krietni vairāk izvēles iespēju kā uz beigām

Link to comment
Share on other sites

Man viedoklis - anketa nevar būt kvalitatīva, ja ir jāizvēlās no 14 iespējamajām atbildēm... Kancelēju pie pirmā jautājuma...

Link to comment
Share on other sites

Леший

Dafuq, tur tak čekboksi ;)

Aizpildits, bet jautājumi gari un nelasami, vairākas reizes bija sajūta, ka jautājumi atkārtojas. Bet nu laikam neko nesajēdzu no mūsdienu marketinga.

Link to comment
Share on other sites

tbh, pat terminam 'dažas' ir definīcija civillikumā, ja nav savādāk atrunāts, tad tas ir 3.

 

1581. Ar apzīmējumu "dažas" jeb "kādas" dienas, nedēļas, mēneši u.t.t. šaubu gadījumā jāsaprot trīs tādi laika sprīži.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Ar darba vadītāju šī anketa ir saskaņota?

Man jau pie 4 jautājuma bija ZB lasīt tos teksta blāķus un n-tos atbilžu variantus. Sakodis zobus aizpildīju, bet manuprāt tā anketa būtu pamatīgi jāpārtaisa.

 

Daudz par daudz čekbokšu un nejēgā gari formulēti jautājumi un vēl garākas atbildes. To var arī labi dzerēt pie rezultātiem, jo pie katra nākamā jautājuma atbirst čupiņa ar atbildētājiem.

Atbildes salasīsi, bet tie formulējumi tik gari un mudžekļaini, ka tos datus pēc tam analizējot pats varēsi nošauties. bet nu - varbūt nākošnedēļ jānodod, tad - veiksmi! :hang3:

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz nikno burkšķēsānu šis forums izrādījās negaidīti atsaucīgs, paldies Jums par to! :thumbsup:

 

Bet patīk kasīties, ja? Nav problēmu :diablo: Nu, bet protams, ka viss ir saskaņots un protams, ka drīz jānodod. Bet ja tik gudri gribās mācīt, tak vajadzētu saprat, ka es tās atbildes apzīmēšu ar cipariņiem, sagrupēšu un analizēšu ar programmatūras palīdzību, nevis katra respondenta atbildes rūpīgi vārds vārdā pārrakstīšu uz papīra un mēģināšu no pirksta izzīst ko gan tās nozīmē 

 

Sorry, par daudzām atbildēm, man arī kristu uz nerviem, bet teorētisku pamatojumu ar mazāk kritērijiem piedzejot nevarēja, un, ja būtu mazāk, tad nederētu, jo kādam nebūtu atbilstoša varianta :grin: No otras puses šī nebūt nav neizpildamākā aptauja, ir redzētas daudz daudz garākas un neatbildamākas, kas prasa vismaz stundu, tā, ka neredzu iemeslu strīdēties vai 5-10 minūtes ir vai nav pāris/dažas/īss brīdis/nedaudz utml. tikai tāpēc, ka aptaujas sākumā ir viens episki garš jautājums

 

@DAFUQ - a jēga kāda tad vispār pildīt? Man tāpat pēc atbilžu bezsakarīguma būs skaidrs un būs jādzēš rezultāts :huh:

 

@dzhonsons lielākā daļa cilvēku domā, ka lojāli klienti ir pelnījuši īpašu attieksmi... šeit ir divas opcijas - a.) tu pērc tur teiksim par uzlīmēm pannas un traukus, bet preci pēc kāda laika izpārdod vai b.) sorry, tu drīksti nopirkt tikai vienu pannu; pie a.) varianta cilvēki, iespējams, sapratīs, lai gan tomēr var jautāt vai veikalam tiešām nav savu aplēšu cik viņiem ir pastāvīgo klientu un vai visiem pietiks, bet pie b.) varianta liela daļa cilvēku to sapratīs tā, ka tiek sodīti, ka par daudz iepērkās, pieņems maigi zaļu ādas toni un sāks pūst liesmas caur nāsīm

Link to comment
Share on other sites

 

 

@DAFUQ - a jēga kāda tad vispār pildīt? Man tāpat pēc atbilžu bezsakarīguma būs skaidrs un būs jādzēš rezultāts

Nestreso, es neaizpildīju. 

Link to comment
Share on other sites

Es nestresoju, domāju,ka viens tā izdarīja :) ar man galīgi neizprotamu centību - nu nav laika, nepatīk aptauja, tad kur rodas tas iekāriens iziet cauri un atķeksēt pilnīgi VISU? :huh: Un viens jau ir atķeksēt, bet pirms pāris gadiem es tā vietā,lai medītu cilvēkus intervijai ieliku to pašu internetā kā aptauju ar atbildēm brīvā tekstā - nu kur ir ideja iziet cauri visai aptaujai un pie katra jautājuma uzrakstīt, ka vajag atbildes, jo nav tak laika pildīt  :lol:

Labots - ZaneR
Link to comment
Share on other sites

1. Nav laika kontroles. Aptaujājamais var uz dullo kautko saķeksēt pat nelasot un spiest 'next'

2. '7' lapa pārāk samuhļīta

3. Man 'patīk', ka tiek pieņemtas visas atbildes pat tad ja tiek atķeksēti divi pilnīgi pretēji varianti  

             a) "Neiesaistos programmā" b)  "iesaistīšos programmā"

4. Anketu var aipildīt tik reižu, kāmēr miegs uznāk.

 

Anketas rezultātu ticamība = 0

Link to comment
Share on other sites

1. Tu par daudz gribi, cik ir redzēts, neviena aptauju lapa šādas opcijas nepiedāvā

2.  :huh: Parasta skala ar maz iespējām

3. Tu par daudz gribi. Un protams varēja šo sadalīt divos jautājumos, bet man teica, ka es par daudz sarežģījot dzīvi. Un vispār šis ir labs veids, lai pēc atbildēm notestētu, kurš ir ķeksējis uz dullo

4. Es redzu respondenta IP adresi

Link to comment
Share on other sites

versatile

Peksis, laika kontrole ir idiotisms. Jā, es ātri lasu. Ja man vēl sekunde-divas jāgaida - nepildīšu.

Anketu rezultāti parasti tāpat tiek apstrādāti, pirmkārt, izmetot neuzticamās atbildes, otrkārt, atsakoties no ekstrēmajiem outliers, kurus var aprakstīt atsevišķi. To visu var izveikt pēc akadēmiskām metodēm un tikai tad ķerties pie datu analīzes. Protams, visām šīm darbībām jābūt dokumentētām.

Uztaisīt zarotu anketu nav nemaz tik vienkārši un ne visas lapas to piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

vicarious

3. Man 'patīk', ka tiek pieņemtas visas atbildes pat tad ja tiek atķeksēti divi pilnīgi pretēji varianti  

             a) "Neiesaistos programmā" b)  "iesaistīšos programmā"

LOL, man tieši šie atbilžu varianti blakus radīja nepārvaramu tieksmi izvēlēties abus un kaut vai biji līdz tam visu aizpildījis pēc labākās sirdsapziņas, pēc tam turpināju jautājumos meklēt iespējas atbildēt pilnīgi pretējas atbildes :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

4. Es redzu respondenta IP adresi

Ar attiecīgām zināšanām pie atbilstoša ISP šito var apiet , ja ir baisā vēlme čakarēties .

Link to comment
Share on other sites

Ar attiecīgām zināšanām parasti IP adrese atrodas kādā trešās pasaules valstī. Dieva goda vārds, nu kuram ir tik liela vēlme čakarēties?  :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...