Jump to content

Cietā Problēma,visu laiku augsti rādītāji!


kristers77
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi,tātad man ir diezgan lielas problēmas ar cieto disku.Pirms kādiem diviem mēnešiem tepat salika man pc un nopirku,strādāja ideāli,bet jau pirmajā dienā sākās niķis ar cieto,visu laiku Resource Monitor ir augsti rādītāji cietajam,un viņam tad ir skaņa kad kautko lāde,visiem errou skaneriems izskrēju cauri nebija nekas.Kad rādītāji ir zemi tad neviena skaņa neiznāk no cietā,sistēma ēd visu,bet tā ir jābut,varbūt tā ir vaina tieši cietajā?

 

 

http://fotohost.lv/images/hh2aercrsvyukqvjp9mn.png

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

A varbūt ka apskati tajā pašā Task Managerī I/O skaitu, nevis kautkādus tābrīža lietošanas datus? Tak simts un viena lieta var disku dročīt - ar Search Indexeri un antivīrusu priekšgalā.



post-95379-0-01104100-1365276067.jpg

post-95379-0-01104100-1365276067_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kristers77

Es skatos kad antivīruss viņu kārtīgi dzenā un arī procesoru viņš dzenā priekšgalā,ko darīt lietas laba izmantoju populāro kaspeky..

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

,ko darīt lietas laba

Nosisties pret sienu vai nomainīt antivīrusu - viss tavās rokās... 
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

No bezmaksas - Microsoft Security Essentials, AVG, Avast, Avira - visi pietiekami preventīvi, un maz rij resursus. Dažādos testos vietas atšķiras, bet principā šie četri dominē vairumā.

 

Pats lietoju AVG uz visām kārbām - nesūdzos.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

kristers77

Paldies,kas palīdzēja.problēmu atrisināju tagad arī vairs nav problēmas ar procesora rādītājiem...

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos par savu vecum veco RaimondPaula dziesmu. Man mājās atntivīrusa nav vispār jau gadus ~7. Ja gribu kaut ko pikantu, bet tas man nav katru dienu, katru minūti, tad live cd vai virtuālā maššššīna.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ggg - caurmēra lietotājam AV ir obligāta padarīšana, jo savādāk sifelis garantēts pēc otrā torrenta apmeklējuma... Ja AV ir resursus taupošs, labāk arī power-userim ar tādu aprīkoties.

Link to comment
Share on other sites

 

Tākā esmu liels spēles fanāts,bez antivīrusa nekādīgi nevaru iztikt.

 

 

neredzu sakarību starp spēlēm un antivīrusu  :)

Link to comment
Share on other sites

 

neredzu sakarību starp spēlēm un antivīrusu 

Domā, ka autors runā par veikalā pirktām spēlēm? 



 

jo savādāk sifelis garantēts pēc otrā torrenta apmeklējuma


Ja lietotājs no turienes velk programmas, tad protams būtu labi tās pārbaudīt, bet citādi nav tajos torrentos nekādi vīrusi. Protams, ja lietotājs māk atšķirt filmu „super_XXX.avi” no programmas „super_XXX.avi(200_tukšumi).exe”. Pirmais fails 100% ka nebūs vīruss, otrais 100%, ka tas būs vīruss.
Link to comment
Share on other sites

 

Domā, ka autors runā par veikalā pirktām spēlēm? 

 

 

Nu ja.. tikai tādi muļķi kā es pērk viņas ( bet ne visas  :yahoo:

Ja godīgi, apšaubu, ka kāds antivīrus palīdzēs, ja to sviesta krakojumu ieliec iekš antivīrusa exceptions..

Link to comment
Share on other sites

Es daru tā, ja gadās novilkt kaut ko nepārliecinošu, uzlaižu tam failam svaigu Cureit.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...