Jump to content

Philips 40PFL5007K/12 Atsauksmes


mucker
 Share

Recommended Posts

Ir doma iegādāties TV līdz 400 Ls un mana izvēle krīt tieši uz Philips 40PFL5007K/12. Cik lasīju šeit pat boot.lv, tad ir vairākas labas atsauksmes tieši par šo modeli, BET...

 

Interesanti, ka veikalā, mani mēģināja pārliecināt neiegādāties šo modeli, jo tas ļoti karst un ilgi nekalpošot. Un tiešām pieliekot roku TV sānos uz tā varētu cept olas... Tā arī beigās neko nenopirku.

 

Tagad esmu jau fāzē, kad vairs nezinu ko ķert, ko grābt, bet joprojām sliecos uz Philips, jo salīdzinot ar Samsungiem uz aci likās, ka Philips ir labāka attēla kvalitāte. Philips arī norādīts, ka tam ir 400 Hz, bet pārdevējs sacīja, ka tas ir tik tāds mārketinga triks etc.

 

Papētot līdzīgu sugas brāļu specifikāciju esmu palicis šobrīd pie četriem variantiem:

 

1. Philips 40PFL5007K/12 

2. SAMSUNG UE-40ES6100WXXH

3. SAMSUNG UE-40ES5500WXXH (jāpērk Wi-Fi adapteris)

4. LG 42LS575S

 

TV tiks izmantots priekš: LTC interaktīvās, Full HD 1080p video no ārējā datu glabātāja vai slinkuma brīžos no Notebook. Sports un vēlreiz sports - hokejs, nba un arī tenniss.

Link to comment
Share on other sites

Pagōglē par to karšanas problēmu. Ja forumos rakstīs par to pašu, tad ņemt nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ir tāds tv, nu jau gandrīz pusgadu, nekas nekarst, no sienas ir kadus 14cm. Labs tv, bet smart tv gan kaut kads ne kāds, tāda sajūta, ka attīstība apstājusies, reti update, lēns utt. Reali vins tērē ap 40w, tur nav kam karst :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
janispauls

Negribu sākt jaunu tēmu,televizoriem Philipsiem nevar ar pulti rediģēt,tas ir izdzēst nevajadzīgos kanālus,samet satelīta kodētos kanālus kādu 1000,kā tikt no tiem projām,vai ir kāda programma lai uz PC varētu tos rediģēt?

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi favorītu listi un tur sakārto, saliec pēc sirds patikas visus kanālu, ka vajag

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...