Jump to content

Izmantot mobilo datora internetu kā WiFi


aiko99
 Share

Recommended Posts

postal1188

Jā var, ja pareizi sapratu jautājumu!

Ja tu vēlies internetu kas caur modemu pienāk datoram padot tālāk citām ierīcēm izmanto Connectify Hotspot! Var atrast iekš google un bezmaksas ielādēt!

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Vaitad es jau neuzrakstiju visu ko vaig?

Labots - postal1188
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

USB modems ir tikai modems. Kamēr tas nav pieslēgts saderīgam OS ar wifi ,nekas nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

gandrīz visos usb modemos ir vieta sd kartei. tajā var sakopēt internetu un padot tālāk uz citu datoru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

postal1188

:D Ja nebūtu bijis mīkstajā krēslā drošvien nokritis būtu :D

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, tātad-nevar :(

Mēģināju pie "Change Adapter Settings/Lokālā tīkla savienojums Remote NDIS/Rekvizīti/Koplietošana/Tad atķeksēju "Atļaut citiem tīkla lietotājiem veidot savienojumu, izmantojot ši dartora savienojumu ar internetu"/Bezvadu tīkla savienojums"  bet tas nelīdz. Ieslēdzot telefonā WiFi, tīkls neatrodas!

Citu variantu jau laikam nav? Varbūt ir kāds verķītis kas veic šo fciju, kā tāds saucas?

Link to comment
Share on other sites

Jaa, saucas USB WIFI, piemeeram. Protams, kas no tiikla karteem jau ir pieejams ir valsts nosleepums. Hmm, varbuut tas ir laptops. 

 Briinums ka ir ieteikumi, neko par datoru nezinot.

 JA ir laptopi, tad izmanto Internet Connection Sharing uz WIFI kartinju kaadaa no laptopiem. 

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Dators ir Dell Inspiron N7110. Tas usb sticks kur liekas iekšā sim kartiņa taču saucas usb modems, jeb kaut ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Nopērc wifi rūteri ar usb portu un spraud to flešku rūterī un attiecīgi nokonfigurē.

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Tēmas ators ir vienkārši sīks perdelis, vai arī garīgi atpalicis cilvēks! Prievātā vēstulē es šim indivīdam pidāvāju savu palīdzību, jo šobrīd tieši tādu varjantu uz sava Dell datora ar Windows 7 operētāj sistēmu arī izmantoju! Bet šamējais man piečakarējās par gramatikas kļūdu!

 

Spriediet paši!

Link to comment
Share on other sites

postal1188 man privātajā sarakstē piedāvā palīdzēt: "Ja esi skype raksti man  x-man245"

Ieeju skaipā un ierakstu minēto x-man245 adresātu meklētājā. Kā atrašanās vieta uzrādās Ķīna. Kāpēc nē, varētu jau būt cilvēks Ķīnā, tomēr šaubu vadīts pārjautāju, vai tiešām! Par gramatiku tikai pēc tam piesējos jo izskatījās ka kāds smagā reibumā raksta vai arī mazgadīgs pidriķis :D

postal1188, vai tev kāda īpaši slepena metode, ka nevari kopējā forumā pateikt risinājumu, ja tāds ir? Vai baidies no kopējās izsmiešanas?

p.s. nezināt nav kauns, bet izlikties zinošam lietas kuras nerubī gan ir!

Link to comment
Share on other sites

Dāvinātam zirgam zobos neskatās!


Par gramatiku braukt augumā tagad ir modē, tikai parasti "mācītājs"^ pats neprot visas pieturzīmes salikt teikumā

 

 

a nevari kopējā forumā pateikt risinājumu, ja tāds ir?

Ja forums pilns ar šķībiem gramatikas nažiem un risinājums gari aprakstāms tehniskā valodā, tad nerviem būs vieglāk sazinoties privāti.

 

Ja kādam tomēr sirds aizvainojuma pilna, tad pilnu sarakstes kopiju šeit un gan jau vietējā žūrija noteiks, kurš vainīgs. :yahoo:
P.s. Neuztvert šo kā agresīvu uzbraucienu! :spruce_up:

 

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Bet, lūdzu!

postal1188
Nosūtīts Vakardien, 11:48
Skype esi?
postal1188
Nosūtīts Vakardien, 11:51

Ja esi raksti man skype x-man245

aiko99
Nosūtīts Vakardien, 13:08

da labi laugh.png Tu Ķīnā esi?!

 

postal1188

Nosūtīts Šodien, 00:32

Kāds sakars? Nu ja nevai gaplīdēt, tad nevaig!

aiko99

Nosūtīts Šodien, 01:44

 

Kāds sakars? Nu ja nevai gaplīdēt, tad nevaig!

 

postal1188
  • photo-thumb-87264.gif?_r=0
  • Intereses:Datori, telafoni un citas modernās tehnaloģijas!

Nosūtīts Šodien, 02:15

Tu esi vienkārši idiots! Griezies pēc palīdzības, bet piepisies, ka es ātrumā rakstot esmu pieļāvis kļūdu! NU ļoti atvainojos!

 

Sen jau būtu tavu problēmu atrisinājis un varētu savu modema internetu padot ierīcēm caur wi fi! Man šobrīd ier tieši tāds pats risinājums! Ir mobīlais internets caur usb modemu un no datora cau wi fi interntu lieto arī 2. mobīlie telafoni!

 

Un šādu, Jūsuprāt, vajadzētu ņemt par pilnu? Tik ļoti man nevajag to WiFi :D

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Es vairākus postus augstāk visu uzrakstiju kas vajadzīgs, ja tu to nesaproti izskaidrotu sīkāk, bet ja jau nevaig, tad nevaig!

Ā un ja tēmas autors neprot mani atrast skype tā nav mana vaina, jo visi citi, pat mana mamma kas ar datoriem ir stipri uz jūs mani atrada bez problēmām!Jo nepamanīt pirmo rezultātu pareizi iekopējot tekstu (Lietotāja vārdu) ir stipri dzērušam vai stulbam jābūt, jo mans profils atrodas kā pirmais! un nav man norādīta nekāda ķīna!

Jā var, ja pareizi sapratu jautājumu! Ja tu vēlies internetu kas caur modemu pienāk datoram padot tālāk citām ierīcēm izmanto Connectify Hotspot! Var atrast iekš google un bezmaksas ielādēt!

 

Lūdzu!> http://thepiratebay.se/torrent/7822203/Connectify_Hotspot_PRO_v3.7.1.25486_Cracked-Raj.NewEra Varbūt uzinstalēt arī vel tavā vietā lai to uzskatītu par palīdzību?

Labots - postal1188
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...