Jump to content

logitech x230


admin112
 Share

Recommended Posts

Labdien!Es esmu ieguvis logitech x230 sabuferi,vienu pašu bez pārējām tumbam. Bet man nav galvenā kabeļa kas iet no sabufera.Es gribētu uzzināt kā viņu,vai kur viņu var nopirkt.Bet es esmu dzirdējis kā var pietīt vadus klāt tāpat, ja tas ir iespējams kā to izdarīt. Galvenais lai var klāt pieslēgt kādu ierīci un atskaņot mūziku.TNX jau iepriekš

Labots - admin112
Link to comment
Share on other sites

Kur šitādus sabvūferus ar apgrieztiem vadiem tirgo? 

99% ka kāds strīpainajās biksēs un jakā negribēja čakarēties un lai ātrāk -  mazliet apgrieza.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ej atpakaļ uz tirgu ar čeku un garantijas talonu un saki, ka iekārta nav darba kārtībā, svarīgs vads palicis izcelsmes dzīvoklī... :mrgreen:

Labots - Konstatators
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

admin112

Viss iet parbaudiju bet vajag kabeli tomy91kabeli negribi pārdot?

 

Nutad ir kāda iespēja?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ja ļoti vajag kabeli var izgatavot, vai tas ir tā darba vērts, šaubos :D Tev tikai subs vai arī abi augšējo frekveņču skaļruņi ir ?

Link to comment
Share on other sites

Pljatt!

 

1) nepareizā sadaļā

2) zagta manta

3) kā lai mēs zinam, kurš vads nav? Vismaz kvalitatīvu bildi būtu ielicis...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

admin112
Kaspars12

gatavu nenopirkt, ne Latvijā, ir aizdomas, ka ražotājs nepiedāvā atsevišķi to vadu, no tā izriet trīs varianti:

 

1)Meklēt pārdevēju, lai gādā vadu vai atdot preci

2)Meklēt beigtu x-230, no kura atpirkt vadu

3)Izgatavot jaunu kabeli.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Tas vads izskatās pēc  kaučkāda datorvada. Jāatrod attiecīgais vads (štekeris) un jāmēģina salodēt (uztaisīt) pašam.

Vai jāsameklē attiecīgs kompetents meistars.

 

   logitech_x230_5.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ja ir shēma atrodama- tad kāds jau varēs izgatavot, citādi - figaro ! Un par pliku paldies arī tas nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Tas vads ir ar konektoru tikai subja pusē. Otrs gals ieiet mazajā satelītā, bez konektoriem. 

Jārīkojas pēc šīs shēmas: 


1)Meklēt pārdevēju, lai gādā vadu vai atdot preci

2)Meklēt beigtu x-230, no kura atpirkt vadu

 

Un nevajag atbalstīt zagtu mantu tirgu. Jo ja būs kas tās mantas pērk, būs kas piegādā. 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Eu dzincha - nespīdi ar saviem ieteikumiem, visiem skaidrs, ka jāmeklē beigts x-230 (ar to trūkstošo vadu)...un ko tu tur teici par zagto mantu? Ja man pārdevējs stāsta (sistēma sadalīta "reizinātājos)", ka viss pārējais jau ir notirgots citiem, tad ko?? Čeku viņam prasīt, kad viņš iegādājies to štelli? Tas varbūt bija 5 gadus atpakaļ....muļķīgs esi vai??

Un ja gadās tas otrs variants? Tad sameklēt to pārdeveju parasti ir "mission impossible" līdzekļu un laika trūkuma dēļ...kā arī nervi un vienkārši ČAKARS!!

Šajā gadījumā drīzāk jāpiekrīt, Kaspars12, Long John un mafijs ieteikumiem....ka jāmeklē meistaru (ja pats to nevar izdarīt - laikam jau arī tā ir), kas to var izdarīt...un mafijam taisnība, par velti tas nebūs, bet izdarīt to ir iespējams!

Labots - Rangkaian
Link to comment
Share on other sites

 

kā arī nervi un vienkārši ČAKARS

Tāpēc arī rakstu, ka nafig zagtus krāmus pirkt no šādiem tirgoņiem.

pārdevējs stāsta (sistēma sadalīta "reizinātājos)", ka viss pārējais jau ir notirgots citiem, tad ko?

Pasūtīt n@h tādu pārdevēju. Kam vajag satelītus ar nestandarta konektoru, kuri ir paredzēti darboties tikai ar x230. 

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Pasūtīt n@h tādu pārdevēju. Kam vajag satelītus ar nestandarta konektoru, kuri ir paredzēti darboties tikai ar x230.

Kas tev ir paredezēts darboties TIKAI ar x-230 (satelīti?? eu nu beidz...tie skaļruņi strādā pie jebkura AC, DC avota -  pieliec pie 12V aķa, jebaķ viņa kustinās  ne?? [woops...vienā virzienā]) labi, tagad es arī troļļoju... :((((

Beidz čakarēt prātu - noknieb to sasodīto štekeri un bāz klāt kam gribi, bļin...kaut vai tam pašam 12V aķim...Nu ja nezina cilvēks, ko pērk, tad pats vainīgs, JA pērk!! Bet, ja pērk un zina KO, tad, lai nepuņķojas netā par app..[visi zina, ko es domāju]

Tā kā atbilde šeit ir MEISTARU MEKLĒ!!!! (pavēles izteiksme)

Labots - Rangkaian
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...