Jump to content

Programmas izmantošana darba


zeratuls
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vēlējos uzzināt, kā es legāli varu izmantot produktu, kuru pats esmu programmējis.

Ja atnāk pārbaude un prasa kur pirki, šaubos ka pietiks atbildēt pats vot uztaisiju un lietoju.

Kā īsti notiek šis lietas LV :)

 

Ja pieņemsim ka ir legāls win un savs softs darbināts.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tu esi dīvains.  Ja pats taisīji, un About sadaļā ir savs vārds, tad par ko jautājums.

Un, starp citu - notiek tieši otrādi - BSA skatās uz tiem softiem, ar kuru publicētājiem viņiem noslēgts līgums. Tā kā Tu pats savu softu diezin vai esi kautkur reģistrējis, spriežot pēc jautājumu, Tev vispār nav par ko uztraukties.

 

P.S. tikko pamanīju, ka Tev forumā ir iedots statuss "Programmētājs bez izpratnes". Jautājumu nav.

Link to comment
Share on other sites

nē tieši tā arī notiek... Sevis programmēto var i zmantot brīvi.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Zed - piemērus studijā, savādāk tukša muldēšana. Mūsu uzņēmumā pēdējo piecu gadu laikā vairākas reizies ir bijusi pārbaude, un esmu personīgi vairākkārt runājis ar puišiem par šīm lietām. Lielākajā tiesā gadījumu viņi pat nesmērējas līst iekšā kompī, ja vien nav atbraukuši uz  specifiskas zajavas pamata - apskatās licenču portfeli, saskaita datorus uz galvām, labākajā gadījumā grāmatvedības datoros apskata licences tipu un datubāzei pieslēgto kārbu skaitu. Ja uzņēmumam ir specifiska darba sfēra, tad apskatās uz inženieru/dizaineru datoriem atbilstošus softus - mūsu uzņēmuma gadījumā Solidworks, AutoCAD un PS.

 

Dzīvē tās pārbaudes stipri atšķirās no reglamenta - neviens inspektors nedauza sekretāres par flash ar savu mūziku, vai ko tamlīdzīgu, ko te var ik pa laikam palasīt. 

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...