Jump to content

Meklēju atsaucīgus cilvēkus, kas aizpildītu anketu.


MF_rogue
 Share

Recommended Posts

Tufjord

 

Nav svarīgi, vai zinat vai nē! Galvenais lūdzu aizpildiet.

Pa šitiem vārdiem vajag tā lai flautā neiepūstu!
Link to comment
Share on other sites

MF_rogue

haha, lai tak izpaužas puika pēc sirds patikas. Tagad vismaz zinu, kas aizpildīja dažas atbildes ar necenzētiem vārdiem :D

Link to comment
Share on other sites

man gan nav probleemu aizpildiit taadu anketu , un arii sev atziit, ka par esosho teemu zinu saliidzinoshi maz .

un runa drunk lizard, nav par kropljiem, bet par sevi un sabiedriibu kaadaa dziivojam

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

MF_rogue, tu esi jampampiņš

stulbākā aptauja

ja GRIBI IEGŪT kaut cik jēdzīgas ziņas un patiesas, tad ir jāapbraukā cilvēki un reāli viņi jāaptaujā

šitādam šmurgulim tikai pa knābi.....



 

lai tak izpaužas puika pēc sirds patikas.

ja kas, tad es zinu, kur tu dzīvo 

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

MF_rogue

Protams, vieglāk ir saukt cilvēkus par muļķiem, nekā pacelt savu pakaļu un paskatīties, kas notiek aiz loga. Anketa bija domāta "stulba", lai pārliecinātos, ka tādi vulgāri sīči nesaprot, kas notiek. Pat, ja es būtu izveidojis ko sakarīgāku, esmu pārliecināts - lielākā daļa respondentu nebūtu atbildējuši ne cik jēdzīgāk.

 

Ņemot vērā tavas samērā labās latviešu valodas zināšanas - nē - tu nezini, kur es dzīvoju :)

Link to comment
Share on other sites

MF_rogue

Pilnīgi drebu biksēs.

 

Visādā gadījuma neesmu kašņājies visu dienu pa forumiem, lai sacenstos, kurš skaļāk kauc.

Ja tu zinātu, kādas atbildes es saņēmu aptaujā. Labi, ja 5 cilvēki vispār zināja, par ko tie runa. Vai tiešām domā - ja es būtu ko formulējis skaidrāk vai dotu atbilžu variantus kā neveiksminieku testos, kur uz labu laimi spiež uz sakarīgāko atbildi - kāds būtu atbildējis labāk? Man bija konkrēts mērķis, veicot pilnīgi nesakarīgu aptauju, un tas tika realizēts. =)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

Man bija konkrēts mērķis, veicot pilnīgi nesakarīgu aptauju

neplāties ar ''panākumiem'', vairāk par pieciem dalībniekiem arī tavā aptaujā neviens arī nepiedalījās 

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc jāveido šādas aptaujas, ja jau pašā sākumā drīkst nezināt atbildes, pie tam uz to speciāli norādīt.

Link to comment
Share on other sites

MF_rogue
(labots)

Bija aptuveni 70 respondentu, be nācās anketu vērt ciet, jo 50 ir limits.

Mērķis bija apliecināt, ka mūsdienu jaunatne par tieši šo attiecīgo tēmu zina diezgan maz vai vispār nemaz. Arīdzan tika izvirzīti vēl 2 citi mērķi un arī tie tika realizēti.

 

Nesaprotu, kāpēc jāveido šādas aptaujas, ja jau pašā sākumā drīkst nezināt atbildes, pie tam uz to speciāli norādīt.

 

P.S. Nezināt nav grēks (šajā gadījumā arī lamāties anketā nav grēks). Paldies par palīdzību, puiši un alus bundža.

Labots - MF_rogue
Link to comment
Share on other sites

pierādi ka respondenti tiešām ir jaunatne. Es regulāri troļļoju tadus taujātājus kā tu. Atradis vietu kur veikt sociālos pētījumus.

Link to comment
Share on other sites

deriksx

jā , ekrānšāviņu studijā, bet to jau var samontēt, es iesāku un nah to visu pametu

Link to comment
Share on other sites

MF_rogue

@JDat Pirmkārt pēc atbildēm var redzēt aptuveno vecumu, bet, protams, pierādīt gluži nevar, taču aptuveni dati arīdzan der šajā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tātad, anketu vairs neredzu, bet atļaušos no izlasītā izdarīt secinājumus - 

 

Puišelis uztaisījis kaut kādu bezsakara aptaju ar absoūtu nulli statistiskās vērtības, mēģina lepni iestāstīt, ka tāds arī bija mērķis? Autor - tu neesi kāds no tiem mūsdienu māksliniekiem, kas aplejas ar krāsu, izvārtās pa audeklu, un tad uzraksta grāmatu par to, kādu dvēseles izzināšanas ceļu viņš veicis, lai radītu šo ģeniālo darbu?

 

Es pat neko neminēšu par tavu ģeniālo koncepciju - aptaujas mērķis pierādīt to, ko visi tāpat zin - ka 90% mūsdienu tīņu ir mentāli degradēti bezsmadzeņu idioti, kas to vien tik zin, kā piedzerties un nogrūsties ar kādu vēl jaunāku un stulbāku, un tu nāc uz IT forumu, kur vairumam ir vairāk vai stipri vairāk nekā tev pašam, lai dabūtu kumulatīvu objektīvu statistiku? Ja tā ir, tad, manuprāt, tu pats īpaši neizcelies uz kopējo vienaudžu fona (pat neskatoties uz to, ka vismaz, pārmaiņas pēc, spēj sakarīgi uzrakstīt vairāk par pieciem vārdiem saliktā teikumā, pierādot, ka neesi bastojis valsts valodas stundas).

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav vērts tālāk diskutēt.

 

Šī aptauja ir slēgta

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...