Jump to content

Auto magnetola izvēle


johnman007
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir vēlme iegādāties auto maģi, vajag bez CD, tikai ar USB, SD un AUX! Bet nesaprotu ko iegādāties un kur, pameklējos pa netu bet gandrīz visi maģi ir CD, bet man to nevajag...

 

Atradu kko šādu:

 

http://www.teravis.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=258&category_id=369&option=com_virtuemart&Itemid=2〈=lv

 

Ko Jūs domājat par šo? Varat varbūt kko labāku ieteikt? Max budžets ap 50ls.



Ne gribās jau izmest naudu par sūdīgu magnetolu, bet neko pārāk nopietnu ar nevajag  :)

Link to comment
Share on other sites

johnman007
(labots)

hmmm Pioneer mani ieinteresēja, labs un cena ar laba, tik SD nav  :sorry: bet tad tik vajag iegādāt tādu kompaktu flashku, lai nelec acīs  :)

 

klau a kāda atšķirība no šī:

 

http://220.lv/lv/auto_preces/auto_audio_tehnika/auto_magnetolas/magnetola_pioneer_deh_2500ui?id=322692

 

itkā viss tas pats... jauda? vai opcijas?

Labots - johnman007
Link to comment
Share on other sites

johnman007
(labots)

tur jau tā lieta ka man mājās ir 4Gb SD karte  :)  tāpēc jau es te par to SD ņemos, bet nu labi laikam būs jāiegādā kāds kompakts flašiņš, un tiešām šis ir ideāls lielums  :) es jau iedomājos ka kkas tāds ir... ja jau bezvadu pelēm ir tādi...

Labots - johnman007
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

tur jau tā lieta ka man mājās ir 4Gb SD karte

Tas tik ir arguments - karte, kuras vērtība jaunai ir Ls 2,50!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Da ņem jebkuru kas atbilst apmēram Tavam prasībam - vienalga normālu labu skaņu var dabūt tikkai no tehnikas kas ir pilnībā speciāli savākta kopā kantorī kas zina ko dara, a tas savukārt ir vairāk ka 10x virs Tava budžeta 

Link to comment
Share on other sites

johnman007

Paldies biedri kkādu skaidrību jūs man ieviesāt, sliekšos uz pioneer. Tomēr firmīgs paliek firmīgs  :)

Link to comment
Share on other sites

johnman007

iegādājos biedra "ausux" ieteikto magnetolu  :)  Paldies visiem! Tēma tiek slēgta  ;)

Link to comment
Share on other sites

Magnetola. Tur nav magnetofona. Tur nav pat CD. Tātad tur no magnetiem nav ne smakas, un tā nevar saukties magnetola. Drīzāk, auto audio galva***. 

 

*** sorry, tas pie piegdienas.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Autor, kā strādā iepirktā magnetola? Kā skan, cik ērts lietošanā, kā antena ķer? Man tieši tāda pati vēlme uzradās, rādžiņu bez cd, lai diski pa mašīnu nemētājās un nav arī vajadzība, jo principā tikai rādžu klausos. Gribētos arī sd kartiņu.. Atradu šitādu brīnumu, bet nu raustās kautkā:

http://www.rdveikals.lv/products/lv/289/5534/sort/1/filter/0_0_0_0/ROADSTAR-RU-200PLL-Automagnetola.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

auto ar kuru tagad braucu ir kaut kāds līdzīgs roadstars. ir 2 nopietnas problēmas - nav normālas navigācijas pa folderiem un ja izņem flešu, tad aizmirst vietu kur beidzās atskaņošana. tā kā klausos audiogrāmatas, tad man tas neder.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
johnman007

o gads pagājis, nebiju lasijis šo manu veco rakstu! Bet nu lai iet: labāk vēlāk nekā nekad  :)

 

Maģītis iet okey, nevar sūdzēties. Antena ķer labi, ir vietas kur neķer [cik esmu braucis tur neķer nevienam-melnais caurums] bet tad iemet flašu un viss notiek. Teikšu ka ērts lietošanā. Folderos mūziku nelieku, sataisu lielu listi un viss un maģis pats atceras ar kuru beidza spēlēt un tad atsāk no iepriekšējās vietas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
NeticuNevienam

Atvainojos! (ierakstīju atbildi sākotnējam autoram)

 

kikiss - kkas normāls ap 100 eiro ir atrodams bez jautāumiem, manuprāt. autiņā it sevisķi.

visi tie sūdi, pionieir, nepionieiri, soniii un viss skan vienādi. (pašam ir vēljoprojāmun ir bijuši viņi (galvas - pioneer un sony, jvc) skaļruņi - pioneer, noname un oriģinalie)

Neiesaku pat sākt urbties dziļāk tajā lietā. viss viens - līdz cenu kategorijai 100e kā pats ceri tikt cauri

nemaz nesāc

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...