Jump to content

jusu viedoklis ja kads saprot ...


janekss
 Share

Recommended Posts

asus p4p800-f mates platei usb modemus 8 uzrada windows bet biosa uzradas none ! un draiverus ieinstaleju bet piesledzot usb nereage nekas ! piesledzu mobilo telefonu nopiksteja tas savienosanas signals un nekas talak nenotika ! kas varetu but par iemeslu tam ..?  windows ari parinstaleju  ,bet neko tas nedeva !

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nomaini 5 min laikā tēmas nosaukumu, vai arī būs sankcijas. 

Link to comment
Share on other sites

Saprast to bezsakarīgo tekstu var laikam tikai analogi radījumi.

Link to comment
Share on other sites

janekss

es centos paskaidrot ka es varu ! neesmu nekads profs !



vienkārši izsakoties usb nestrada neviens ! windows starte rada usb found and configured ! biosa neuzradas ! un neviena spraudni fleska nestrada

Link to comment
Share on other sites

janekss

es jauu pateicu kas par problemu ! ja tev tik uzbraukt  patik nolaist tvaiku ta pats  ej proja no siteienes

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Ko tev rāda ierīču pārvaldniekā? (Vadības panelis->ap.un skaņa->ierīču pārvaldnieks pie universal serial bus)

Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta, ka strauji atgriežamies viduslaikos, kad lasīšana un rakstīšana bija tikai atsevišķu indivīdu privilēģija, bet lielākā daļa iztika ar 3 veidu pamatvajadzībam - ēst, dzert. kakāt. Tagad vēl klāt nākušas TV un Youtube.

Link to comment
Share on other sites

janekss

pareiz latviesi tak ir igni !  iesu uz arzemju serveri tur cilveki laipnaki un saprotosaki ! te vairak ari neiesu  stulbs palicis te serveris !

Link to comment
Share on other sites

janekss

man  pie universial serial bus controller bus uzrada ka ierices strada un visi driveri ir !

Link to comment
Share on other sites

janekss

tie kas grib mani nostāstit lai lasas prom no sis lapas



teoretiski ja piesledzu mobilo pie usb spraudniem pie katra pec kartas bija savienosanas signals pie 3 usb portiem  no 8 ! nu taka   3 usb varetu but ok parejie 5 varetu but nosvilusi ?



tumsasgars ka tev liekas ja signals pievienosanas bij bet nekas talak nenotika tas ir kada draiveru vaina ? nevaretu tak but nosvilusi visi 8 usb ?

Link to comment
Share on other sites

Vajag sakarīgi izteikties sākumā un lietot pieturzīmes tekstā. Tādā bezsakarā, kur viss vienā maisā sabērts, vari ar sev līdzīgiem čomiem draugos / čivinātājos ļarkstēt, nevis te forumā.

 

Par tēmu : citas USB iekārtas pie visiem portiem strādā ?

Link to comment
Share on other sites

visi strādājošie atrodas plates aizmugurē? un kā ar pārējiem? starp citu, es skatījos, ka tai platei ir tikai 6 usb porti?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es tev postā #2 teicu, ko tev darīt, līdz ar to tu būsi pirmais, kas pametīs šo topiku un saitu

 

tie kas grib mani nostāstit lai lasas prom no sis lapas

 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...