Jump to content

ar ko tīrīt 3d tv ekrānu


kaaarlis
 Share

Recommended Posts

sveiki.! Jautājums - ar ko tīrīt LG 3d televizora ekrānu?. Pašlaik putekļu dzenāšanai izmantoju lupatiņu, tādu pašu kāda nāk līdzi brillēm. Bet ar to ekrāns saulē ir manāmi pleķains. Datora monitora tīrīšanai izmantoju parastāko logu tīrāmo šķidrumu un viss ir pa smuko. Bet kaut kā bail to pašu izmantot  televizoram.

Tāpēc.....Ir kādi varianti ar ko mājas apstākļos nomazgāt ekrānu, vai arī meklēt kādu speciālo līdzekli kādā rd vai citā veikalā????

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav ko šķaudīt virsū ekrānam žāvētas vistas paliekas. Pārklājums matēts? Logu tīrāmo gan nē.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Ar 3D lupatiņu!  :yahoo:

Bet ja nopietni, tad vislabāk ir ar (TIKAI) ūdenī mazliet saslapinātu mikrošķiedras lupatiņu un pēc tam ar tādu pašu, tikai sausu un viss.

http://www.lupatinas.lv/lv/katalogs/mikroshkiedras-audumi/stiklu-tirishanas-audums-2/

 

p.s. Nav obligāti jāpērk norvēģu, jo tās ir dārgas, bet labas gan!

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

man ir mikrošķierdu lupatiņa un philips izsmidzināmais šķidrums tieši ekrāniem, ir ļoti labs, visus pleķus tīra nost ka prieks! Elkorā atradu. 

 

šāds

ProductRear634835938434618000.jpg

Link to comment
Share on other sites

kaaarlis
(labots)

paldies par atbildēm...... pameklēšu to phillips šķidrumu

 

@ Žaks Noriss 

Nezinu kā nosaukt to pārklājumu. Ir kaut kāda plēve kas laikam piedalās pie 3d attela veidošanas. 

Par to arī vislielākās bailes, ka mazgājot ar kādu nepiemērotu šķidrumu tā nenonāk nost.

Labots - kaaarlis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nekāda plēve nepiedalās. Tur viss ir didžitāli mirgojošs. Man gan nav 3D, bet ūdens ir OK uz mīkstas lupatas un tad ar vēl kaut kādu mīkstu slauku nost.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu par tīru ūdeni un tad nosusināt. Nekādi speciāli līdzekļi nav jāpērk. Ja nu tomēr gribas pirkt, tad esmu gatavs tev notirgot 3D krāna ūdeni. Knābis tev 3D lupatiņu jau piedāvāja. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kā jau Rīgas ūdens, ar visādiem piemaisījumiem, nosēdumiem man netīk likt uz sava ekrāna, tomēr tas šķidrus taukainus pirkstus labāk tīra par tīru ūdeni. Bet nu tas ir individuāli, citam varbūt tikai putekļi jātīra, citam taukaini pirksti un ēdiena atliekas

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu nedaudz - kā var nosmērēt TV ekrānu ar visādām pļeckām?

Es savam LCD. matētam tik pa reiziei ar frotē dvieli viegli pielipušos putekļus noslauku.

Ja kāda muša vasarā uzķēza, tad to ar stiklu tīrāmo līdzekli "Clin" , kurš uzpūsts uz mīkst apapīra dvieļa, notīru.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

 

Nesaprotu nedaudz - kā var nosmērēt TV ekrānu ar visādām pļeckām?

 

cik noprotu, Tev nav bērnu. lūk arī atbilde :party:

Link to comment
Share on other sites

Vajag mācīt bērniem ko var un kur nedrīkst grābstīties.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labāk TV uzkarināt uz sienas, tad arī bērni netiks klāt.

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

 

Pievienots Šodien, 10:51

Vajag mācīt bērniem ko var un kur nedrīkst grābstīties.

šitas labs :D

 

Muc-off un deres jeb kurai elektronikai

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...