Jump to content

Windows xp un fails


symbio
 Share

Recommended Posts

Ir winda XP un vajag uzlikt ofisu, bet puisim trūkst faila

 

msxml 6.10.1129.0

Google neko prātīgu neizmeta. 3.servisa paku puisis negrib likt.

 

Varbūt varat iedot kur dabūt šo failu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad lai puisis dzīvo bez ofisa.

 

3.servisa paku puisis negrib likt

 
Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc negudrs? Vienkārši dažas progas uz SP3 nestrādā. Piemēram, Sandboxie.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad instalē tādu ofisa versiju,, kas strādā uz XP SP2. Viena mistiska proga, kuras lietderība apšaubāma, skaitās dažas? 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

izvēlētos random ofisu no visa plašā klāsta, ir lielāka varbūtība, ka tas strādās bez SP3 nekā, ka nestrādās. lai mēģina izvēlēties ofisu vēlreiz!

Link to comment
Share on other sites

 

Viena mistiska proga, kuras lietderība apšaubāma, skaitās dažas?

Es tik minēju kā piemēru! Yn ja nezini, tā ir smilškaste, caur kuru es pats jau vairākus gadus eju inetā, bez visādiem antivīrusiem.

Link to comment
Share on other sites

konkrēti atbildot uz jautājumu, es pieņemu, ka failu var dabūt SP3 :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es ļoti labi zinu, kas ir smilškaste. Cilvēkiem sirgstošiem ar paranoju vajag visādi mistiski softi, antivīrusi, ar uzpūstām un no pirksta izzīstām problēmām. Ja reiz esi tik advancēts, būtu sameklējis tādu softu, kas pēdējo 10 gadu laikā ir apgreidojies. 

 

Tici man, iekopējot pazudušo failu, parādīsies nākamā kļūda un tā bezgalīgi. Respektīvi, stulbums ir bezgalīgs.

Labots - Skrandainais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

Nu kāpēc negudrs? Vienkārši dažas progas uz SP3 nestrādā. Piemēram, Sandboxie.

Nelabot caurumus un feilerus, nevis atrast jaunāku versiju vai analogu programmiņai, kura nestrādā - nu nav prātīgi. Jebšu tai būtu jābūt galīgi un absolūti neaizvietojamai un specifiskai programmai.
Link to comment
Share on other sites

Man pašam jau sen bija Vista (strādāja bez problēmām) un tagad W7 un uz to man tā smilškaste strādā. Tāpēc neiespringsti. Bet ir cilvēki, kam patīk konservi un jācenšas viņiem palīdzēt nevis tikai gānīt. Kas Te cik ievēroju ir ļoti populārs "palīdzības" veids.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas ko tu prasi, ir automašīnas labošana ar lomiku un āmuru.  Tāpēc arī tādas atbildes. Ja nav sajēgas par windows sistēmas uzbūvi, tad neuzņemies lietas, kuras nespēj paveikt, jo ar failu kopēšanu ir stipri par maz.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

jācenšas viņiem palīdzēt nevis tikai gānīt

Speciāli Tev teikšu - aizvāz pāksti. Es te nevis kādu gānu, bet iedevu ļoti konkrētu linku, ko var mēģināt izmantot. Un, jā, paralēli tam, pateicu, ko par to domāju. Un ko pats? Ienāci, pafilosofēji - diži kādam palīdzēji?
Link to comment
Share on other sites

Par atteikšanos likt drošības ielāpus, šai gadījumā XP 3. servispaku, vajadzētu sodīt, tā tas internets piesārņojas ar visādām malwarēm, kuras caurās kastes izplata pa labi un pa kreisi.
Ir tak virtuālās mašīnas un citi drošībai paredzēti izstrādājumi, kur var eksperimentēt uz nebēdu.

 

Skrandainais pareizi teica - vienu failu iekopēs, sekos rinda ar nākamajiem.

Link to comment
Share on other sites

Spečuki te, baigie. Cik pačekoju vairākus topikus. Tikai daži cenšas palīdzēt, pārējie tik vie pastāstit kā māk!

Viss jau uzliku failu un viss kārtībā. Un palīdzēja man salīdzinoši daudz normālākā krievu forumā! Letiņiem tik plātāmais ir labs.

Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

ja jau esi Mr.Pieklājīgais varbūt tomēr iemetīsi arī šeit risinājumu?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kāpēc tad jāblato (posts #16) un jādiskriditē forums, tā biedri?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

3.servisa paku var nelikt īpašos gadijumos, piemēram kad Rams ir piemēram 128MB un Cpu kaut kāds aizvēsturisks PIII vai Durons. Tadi gadijumi gan ir 1 uz 10000. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...