Jump to content

Dators izslēdzas pirms Windows palaišanas


ZKK
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

Esmu regulārs gan Linux, gan Windows lietotājs. Līdz šim pārsvarā vienmēr lietoju Fedora, Debian un Windows 7.

Pagaišo nedēļu izdomāju pārinstalēt visus OS, jo bija radušās problēmas un neapmierināja pašreizējās partīcijas.

 

Taču negaidīti slikti tas viss beidzās - instālācija noritēja veiksmīgi, taču kad pēc otrā restarta vajadzēja turpināties "desktop preparing" fāzei, dators ņēma un izslēdzās. Mēģināju atkal, bet tas pats. Domāju vaina dvd diskam, mēģināju ar vēl diviem windows 7 diskiem un vienu windows 8 - rezultāts vienmēr tas pats.

 

Palaidu Memory testu no Linux LiveCd - viss ok. Pārbaudīju cieto disku (viss ok), mēģināju instalēt uz pilnīgi jauna cietā - tas pats.

 

Sāku testēt vairākus Linux OS - visiem instalācija bez problēmām!

 

Tātad, tieši pirms Windows "Welcome Screen" dators vienkārši izslēdzas!

 

Mans Acer Aspire Desktop: Intel Core i3 2.66 GHz , 8GB Ram, ATI Radeon HD 4650

 

 

Link to comment
Share on other sites

bluebird

Safe mode mēģināji palaist? Vienkārši, lai saprastu vai tādā režīmā uzstartējās Windows.

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Tu gan laikam esi ļoti finansiāli labi situēts, ka vari atļauties iegādāties vairākas Wind instalācijas. Vienkārši apskaužu. Es Tavā vietā dotos pie pārdevēja ar pretenziju vai uzreiz uz MS pārstāvniecību un policiju ar iesniegumu par krāpšanu.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu labi finansēts. Man pašam bija vecs xp disks, un pārējie diski ir no manas darba vietas un drauga. Tie visi diski jau vairrākārt ir strādājusi bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

bluebird

Ja ir divas operatīvās atmiņas iekšā, tad pamēģini izraut vienu vai otru. Varbūt kāda no tām ir bojāta. Varbūt konflikts ar kādu citu dzelzi.

Link to comment
Share on other sites

Ir 4 vienības, pamēģināju ar visām - nekā.

 

Offfopic - vai kādam ir kādas derīgas alternatīvas adobe pakai uz linux? Bez visiem free gimp u.c. jo man vajadzīgs darbam profesionāli nevis sev spēlēties.

 

Uz virtualbox esmu mēģinājis bet ļoti lēns viss bija. Ar wine pilns ar bugiem. Kā vēl varētu?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Piektrītu, neuzskatu sevi par ģēniju, bet strādājot IT jomā jau gadus septiņus, neko tādu nebiju ne redzējis ne dzirdējis. 

Labots - ZKK
Link to comment
Share on other sites

Un ko saka tauste un temperatūras BIOSā?

 

Notiek restarts, jeb dators vienkārši "izrubās" ?

 

Live CD vai mini XP vari palaist?

Link to comment
Share on other sites

Temperatūras jau pārbaudīju, salīdzināju ar tām kuras būtu normālas, un viss atbilst.

 

Restarts nenotiek, jo vienkārši ņem un "izrubās".

 

Mēģināju Ubuntu Live CD, par tādu mini XP diemžēl neko nezinu, ja vari tad lūdzu paskaidro man kas tas par ''zvēru''.

Link to comment
Share on other sites

deriksx

nu es viņu esmu redzējis un izmantojis zem hirens pakas, diska tas atrodas, kautkas līdzīgs livecd, ar veselu čupu tūļu.

Link to comment
Share on other sites

Iebūvētā videokarte ir? Vai ar citu pamēģini.



Pirms tam W7 bija, pats liki vai nopirki ar uzliktu?

Man ir bijis tikai otrādāk, ka atrodās kāda kaste kur Linux veidīgie nu nekādi neviens nelikas, bet Microsofts bez probļem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Windows Mini varēja palaist, un viss bij kārtībā...ienāca prātā vai tik cd-room nav pie vainas, un izrādījās ka tieši tā ari bija (tātad cd-room bija bojāts). Nomainīju cd-room un viss kārtībā. Varat slēgt šo tēmu.

 

Paldies visiem.

Labots - ZKK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...