Jump to content

Jaunas skandas


Partyman
 Share

Recommended Posts

martinno

Man skaļa gan netīk - tā, lai nav overdose... Skaļa mūzika baigi tracina.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    23

  • nezinīc

    12

  • Partyman

    16

  • alusbundza

    23

Darkheart

Parasti klausos tādā skaļumā, kurā var normāli sarunāties. Skaļāk klausos reti, piemēram nedēļas nogalēs pa dienu, kad daru kādu fizisku darbu.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tāds ne pa tēmu stāsts - bija atbraucis viens vecītis klausīties Magnātus - šis uzkrutjīja tik skaļi un sēdēja ntās minūtes un klausījās, ka man gribējās pa pakausi uzšaut un atņemt pulti. Neticu, ka pie sevis tā atļaujas -  ja mājās šis tā klausītos (dzīvoklī) , sen jau kaimiņi būtu nogalinājuši...

Link to comment
Share on other sites

Ja man uz doto brīdi būtu jāpērk akustika, droši vien izvēlētos Monitor Audio - skan viņas tiešām labi. Magnāti atpūšas un fokāli arī. Par Mission nemāku teikt, neesmu klausījies.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es gan ,ka uzgriežu ,tad ir,kaķis tumbām ar līkumu staigā, pat tad kad tās neskan

Link to comment
Share on other sites

Man pieeja ir vienkārša - cenšos naturālo skaļumu sasniegt. Kad klausos simfonisko mūziku, augšas kaimiņš ziņo twiterī par to, ko es klausos. Kad jazz, vokālu - tā , lai balss skaļums dabīgs. Nu, pa reizei kādu metāliku vai kraftwerku uzstumju arī uz 100 un vairāk db, kad mājas tīrīšana. Bet tā - patīk vakaros, ne pārāk lielā skaļumā. Ak jā, grādīgos es nelietoju vispār. Līdz ar to aparatūrai izdzīvot vieglāk :)

Link to comment
Share on other sites

"Ja man uz doto brīdi būtu jāpērk akustika, droši vien izvēlētos Monitor Audio - skan viņas tiešām labi. Magnāti atpūšas un fokāli arī. Par Mission nemāku teikt, neesmu klausījies." - speca cienīgi spriedelējumi!:) Ivo, kuri modeļi no Focal Tev nepatīk un kāpēc? kuri Magnāti tik slikti, un kuri MA tik labi? 

Link to comment
Share on other sites

Es neteicu ka nepatīk, teicu tikai to ka man labāk patīk MA skanējums. Par specu sevi neuzskatu, pateicu tikai SAVAS domas.

Link to comment
Share on other sites

shpokas

 

Kad jazz, vokālu - tā , lai balss skaļums dabīgs.

lūk, vērtīga atziņa. 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

man patīk uzgriezt uz maksimāli skaļi, iedzeru aliņu, vīnu vai brendiju (atkarībā no situācijas) un jūtos kā ballītē dažreiz palūdzu sievu uz deju, meitām jau ļoti patīk.....

 

Jā, meitas noteikti ir starā par senci, kurš pastajanna ir vieglā ģeibī un topī muzonu tā, ka kaķis izmisumā plēš spalvas no kažoka...

Labots - Konstatators
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Partyman
(labots)

Skatos,Kondensators shovakar laba formaa... :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Konstatators,

Tad, kad azotē sirds sāk lēkāt

Un no pavadas pasprūk prāts

Tā ir zīme - atkal pavasaris klāt

Vai tad novaldīt ir pa spēkam kādam sevi

Kad ir klāt - pavasaris......... (dzied Harijs Spanovskis)

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

Skatos,Kondensators shovakar laba formaa...

 

Laikam sasniedzis pareizo kapacitāti!... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Mnjā, tik daudz, lai saprastu šo "šedevra" cienīgo rindu jēgu, es tomēr nespēju izdzert. :D 

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Sveiki forumieši! Meklēju normālas tumbas līdz 150Ls. Sludinājumos gandrīz nekā nav. Zvanīju par mission m34 kas esesā stāvēja- jau pārdotas. Ir dažas ņemamas plaukta tumbas, bet negribu maksāt papildus 50Ls par statīvu un zaudēt zemo galu. Ir kādi piedāvājumi?

 

Turpat sludinājumos un dažos internetveikalos pamanīju Yamaha NS-555 http://usa.yamaha.com/products/audio-visual/speaker-systems/home-speaker-systems/ns-555/?mode=model Oriģināli paredzētas kinozālei, bet ir arī vairākas labas atsauksmes kā stereo variants. Kāds ir klausījies? Nepatīk man zemais SPL 88dB/w/m

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tās Yamahas nekādi Tavos 150Ls nesanāks. Maksā virs 100Ls gabalā.

A tā - domāju, ka normālas par tādu naudu.

Link to comment
Share on other sites

es ar sliecos, ka tas par vienu. vai arī par 2 un viņas nav pieejamas :D Jāvaktē ss.lv - varbūt kas uzpeld.

Link to comment
Share on other sites

 

Nepatīk man zemais SPL 88dB/w/m

Tas nu galīgi nav par ko uztraukties pie mūsdienu pastiprinātāju jaudām.

Link to comment
Share on other sites

bet vispār iekš lv švaki ir ar to izvēli - tad vien atliek meklēt pa seiliem UK un tad runāt transportu uz LV ( apm. 50ls - es liekas mazāk samaksāju - ap 40)

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

ss jau labu laiku no grīdas akustikām nekas labs nav, vismaz līdz 150. Kaut kad sen sen atpakaļ Tornim bija Phonar laser, piedāvāja pa 120. Būs jāuzsit PM

 

Vai tad dēļ zema SPL nezūd detalizācija pie mazākiem skaļumem? Un pastiprinātājs jau ar nav jauns- 77. gada Technics :D

Link to comment
Share on other sites

tā nav - tas imho atakrīgs no skaļruņa/kastes parametriem , konstrukcijas.  piem. tie biedra lukes FR skaļruņi ko jams man iedeva (nosaukumu aizmirsu - bet nav jauni) - tipa  baigi jūtīgie - ap 100db +-, bet tie domāti PA kastēm, līdz ar ko "atveras" pie lielāka skaļuma - istabas līmenī , pavisam klusu - skan nu tā,,,ne pārāk.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Tas JWS vairāk tesienam izskatās domāts. Nezināmi brendi arī nevieš uzticību.

 

Osscar- angļu ebayā meklēt? Reti tur kaut kas normāls zem 200 aiziet.

 

Ā nē reku ir gan kaut kas normāls http://www.ebay.co.uk/itm/Tannoy-Mercury-M3-Floorstanding-Speakers-in-Cherrywood-Finish-VGC-/321095305588?pt=UK_AudioVideoElectronics_HomeAudioHiFi_HiFiSpeakers&hash=item4ac2c58974 uzjautāšu par šipošanu

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Vai tad dēļ zema SPL nezūd detalizācija pie mazākiem skaļumem?

 

cik var runaat par vienu un to pashu

 

gribeetos zinaat Neziniisha pasha viedokli par sho teemu .

Oskar--- nekur nekas neatveras. Te jau rakstiiju par atveershanos

http://www.eoz.lv/showpost.php?p=595738&postcount=55

 

Un manupraat ja mees runaajam par shaadu cenu segmentu, tad ir pilniigi paraleeli, vai kastei ir 86, 88 vai 91dB, vairaak taapat nebuus ......

 

Es saprastu, ja jeedzienaa detalizaacija ietilpst arii difuzora kustiibas aatrums un precizitaate, tad principaa jebkurai zemaakas juutiibas akustikai buutu jaabuut leenaakai, izpluudushaakai nekaa augstaaka spl akustikai.

Tiesa, visur ir nianses un iznjeemumi .....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Ir Heco, bet arī plauktinieces. Man jau liekas, ka basa pietiek nelielā telpā.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Tad jau redzēs, jāsagaida atbilde. Vācu ebayā šitādas atradu http://www.ebay.de/itm/MISSION-733-Lautsprecher-Boxen-2-Wege-Reflex-/181106311157?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item2a2ac6fff5 Par 773 modeli daudz laba lasīts, ja cena uz beigām neuzkāps debesīs meģināšu nosolīt. Labi, ka vismaz pa vāciju šippo. LBSS sūtīšanas cenu rēķina par kastes tilpumu vai svaru?

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Anglis atrakstīja, ka nesūtīs. Nu tad vēl atliek cerība uz missioniem. Pēc LBSS kalkulatora sanāk ap 12ls par katru tumbu no kantora Vācijā līdz Latvijai



Bļ*c! :angry::mad::skull:

 

Mission 733 izsolē pēdējā summa bija 101eur (tikai 70 lati!), es 5 sekundes pirms beigām uzlieku 110 un browseris bļin nogļuko! :shok: Šitādu izdevību palaidu garām! Niknums vārās iekšā, sacerējies jau biju. :mad:

 

ehh, NU gan jau kādreiz

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nemīz, daudzi tak izmanto snipperus ebayā - ja arī būtu uzlicis, tāpat nevinnētu.

Link to comment
Share on other sites

 

Mission 733 izsolē pēdējā summa bija 101eur (tikai 70 lati!), es 5 sekundes pirms beigām uzlieku 110 un browseris bļin nogļuko!

he, he, snaiperus izmantot vajaga ;) 



 

Nemīz, daudzi tak izmanto snipperus ebayā - ja arī būtu uzlicis, tāpat nevinnētu.

Nesaki vis, Tu jau nezini, cik laimīgais ieguvējs bija gatavs solīt. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Lielāka cerība vinnēt ir uzreiz uzlikt toč max ko esi gatavs maksāt un lielākā daļa "haļavšiku" atkritīs liekot pa mazajiem soļiem - tiem vienkārši apniks.



 

Nesaki vis, Tu jau nezini, cik laimīgais ieguvējs bija gatavs solīt. 

Gan jau ka mūsu tautietis būtu uzlicis +5Eur ar cerību, ka vinnēs :) Tā tas nenotiekās, pats labi zini... 

Link to comment
Share on other sites

tieshi taa, pats jau vareeji uzlikt kaut 150eur cenu jau aatraak, ej nu sazini vai dabuutu

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu bet gribās tač kapeiciņu iesipināt... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...